بهترین و بدترین دنباله ی بازی ها در نسل هشتم

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
این تاپیک رو زدم تا دوستان بهترین و بدترین دنباله از بازی هایی رو که در نسل هشتم تجربه کردن رو معرفی کنن.

اینم از لیست خودم(بهترین)

1. GOD OF WAR
بهترین ادامه برای بازی محبوب من یعنی خدای جنگ و بازگشت کاملا شکوهمند کریتوس . وقتی تو E3 بازی معرفی شد اشکم در اومد و باورم نمیشد که سازنده ها بخوان بازی رو ادامه بدن ولی در کمال تعجب به بهترین نحوه ممکن بازی رو ساختن تا در لیست من جایگاه اول رو داشته باشه.

2. TLOU 2
از اونجایی که طرفدار بی چون و چرا (گاهی هم بی منطق :D) GOW هستم جای گاه اول رو به کریتوس کبیر دادم وگرنه در شاهکار بودن دلست شک ندارم . بازی با داستان عالی و گیم پلی شاهکارش رتبه ی دوم رو به خودش اختصاص میده.

4. ZELDA BOTW

با اینکه موفق به تجربه ی عناوین قبلی نشدم ولی بدون شک یکی از بهترین تجربه های زندگیم بود . بازی برام من کاملا بدون نقص بود.

4.RED DEAD 2
یک جانشین برحق برای ادامه ی یک شاهکار. پیشرفت چشمگیر در تمام ضمینه ها (فقط من مراحل و شخصیت جان مارسون در نسخه ی اول رو بیشتر دوست داشتم ) .

5. uncharted 4
این عنوان هم یک دنباله ی لایق در سری خودش محسوب میشه فقط حیف که اکشن بازی کمتر از حد انتظارم بود.

و بدترین (فقط اسم میبرم:()

1. KILL ZONE SF

2. infamous SS

3.FARCRY 4

قطعا یکسری بازی خو مثل ویچر 3 (بازی نکردم هنوز) - DOOM (واقعا ازش لذت بردم) - اساسینز و ... هستن . یه تشکر هم از کاربر والدمورت که از تاپیک هاش لذت بردم و ایده این تاپیک به ذهنم رسید.

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
بهترین :
Red Dead
Ac Unity
Dishonored
The Last Of Us Part II
Uncharted 4 - Last Legacy
Witcher 3

بدترین برای من سخته چون هربازی یک نقطه قوت داره ولی اگر بخوام ناامید کننده بگم :
Ac Origins - Odessey
Battlefield 1 - V
Far Cry 4 - 5

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
بهترین
Uncharted 4 چون این بازی در همون سه گانه رس اش کشیده شده بود ساختن شماره چهار خودش ریسک بزرگی بود ولی تغییرات خوب و هوشمندی دراکمن و استارلی این بازی شاید از یک سقوط مهیب نجات داد
The Last of us part 2 داستان ؛ گیم پلی . هوش مصنوعی
Witcher 3 ...
بدترین
Mafia 3 انتظارات بالا ولی فقط بخش داستانش بازی نجات داد و فروش کرد
Gears 4 ادامه زورکی و ابکی داستان دیالوگ های بسیار بد شخصیت خوب پرداخت نشده انمیشن های قدیمی فقط گرافیک خوبی داره بازی ماکروسافت بکجوری این ip دوباره قربانی کرد با دو سه سال واقعا نمیشه بازی متفاوتی ساخت برای این بازی که بیس مولتی و داستان جدا داره شاید اگر Gears 4-5 یکی می‌شدند نتیجه بهتری میداد و زمان بیشتری بهشون میدادن
Halo 5 افتضاح داستان و کمپین بازی و هوش مصنوعی فاجعه
واقعا Halo 4 یک سر و گردن بالاتر از این بود و بازی خوبی بود

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
بهترین ها:

The Last Of Us Part II : بازی کلا تو یک لول دیگه بود همه چیزش مخصوصا داستانش که گل سرسبد این نسل بود از نظر داستانی. ویژوال که بماند ریل ترین گرافیکی که از بازی ها تا الان بیرون اومده

red dead redemption 2 : اینم به نظرم به شایستگی ادامه قسمت یک رو ادامه داد ( در اصل که ماجراش قبل قسمت یک بود) با شخصیت دوست داشتنیش یعنی ارتور مورگان

forza horizon 4: بازی ریسینگ به شدت کامل و بی نقص با فصول مختلف و گیم پلی زیبا و مناظر طبیعی و گرافیک خیره کننده

god of war 2018: ریسک خیلی زیادی کردن که کلا گیم پلی کوبیدن از نو درست کردن بر خلاف نمایشاش که فکر میکردم از بازی خوشم نمیاد( با کمال احترام از سبک سری سولز متنفرم هر چند اونقدرها هم شبیه نبود) ولی وقتی بازی کردم خیلی خوشم اومد و یکی از بهترینا برام شد.

بدترین ها

uncharted 4 : البته این بیشتر نا امید کننده بود تا بد. چون همه بخش های بازی به خودی خود خوب بودن. اصلا باورم نمیشد یکی از محبوب ترین بازیهام اینجور بشه شاید هم اشکال از توقع خودم بود. بازی برام خیلی خسته کننده شده بود نصف اول بازی به جز دو بخش اصلا برام لذت بخش نبود. از نیمه دوم به بعد برام جذاب تر شد بازی. کلا از بار اکشن بازی خیلی کم شد و بیشتر به ماجراجویی و پلتفرمر پرداخته شد . شاید دلیلش هم همین بود که نتونستم باهاش کنار بیام. بر عکس شماره های قبلی و مخصوصا گل سرسبدشون انچارتد 2

killzone shadow fall: فقط گرافیک داشت و گیم پلی قابل قبول. تو زمینه داستان که تعطیل تعطیل بود. بدتر از اون که سونی متاسفانه کلا انگار این ایپی رو فراموش کرده. کلا اصلا انگار سبک اول شخص رو فراموش کرده

halo 5: با اون داستانی که سر و ته نداشت. مستر چیف رو تو حاشیه گذاشتن و به جاش یک کرکتر نچسب به عنوان لاک اووردن. چی بود اخه. حیف گیم پلی بازی. فقط به خاطر گیم پلی تا اخر رفتم

far cry 5: فوق العاده خسته کننده و بی رمق. بیخیالش شدم همون اوایل بازی

همه اسسین ها از خود سیندیکت تا الان( یونیتی رو دوست داشتم). اوریجین و اودیسه که اصلا اسسین نبودن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر