بهترین و بدترین خرید قطعه ی گیمینگ که داشتید چی بوده؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
جالبه که PS3 هم به همون میزان داغ می شد اما فنش تا حد دیوانگی صداش بالا می رفت و حتی اگه باز حرارتش کنترل نمی شد خاموش می شد اما 360 بی شعور در کمال سکوت اجازه می داد تا ذوب شه :))

یعنی یکی از مدیرهای جدید همین جا اون زمان یادمه 12 ولتش کرد تا اخر نسل پدرشم در اورد حتی PS3 ش به فنا داد که این سالم موند بگذریم که کلا صدای دستگاهش با جارو برقی فرقی نداشت. PS3 شم یکبار از دست دوستم روی پله ها افتاد که به طرز عجیبی هیچیش نشد سگ جون به این می گن الان PS4 پخ کنی نصف شده
نوژن خسته نشدی خدای اینقدر انتی کنسول هستی اونم از نوعsony :D والله ما الان خودت که میدونی این همه سال ps4داریم اخ نگفته هر چی دیگه بود ترکیده بود ترول نکن عزیزم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نوژن خسته نشدی خدای اینقدر انتی کنسول هستی اونم از نوعsony :D والله ما الان خودت که میدونی این همه سال ps4داریم اخ نگفته هر چی دیگه بود ترکیده بود ترول نکن عزیزم

تو خسته نشدی اینقدر از سونی طرفداری بی خودی کردی؟ در مورد صدا که خودت بارها اعتراف کردی که ps4 pro که داری چقدر صداش زیاده ps3 fat هم که نداشتی اما هر کسی که داشته می دونه چقدر صداش زیاد بوده
جالبه اونجاهایی که از کنسول محبوبت خوب می گم هیچی نمی گی تا 1 چیزی برخلافش می شنوی میای انتقاد می کنی دیگه سنی ازش گذشته زشته:D
عکس پروفایلتم همه چیز رو ثابت می کنه:D

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
تو خسته نشدی اینقدر از سونی طرفداری بی خودی کردی؟ در مورد صدا که خودت بارها اعتراف کردی که ps4 pro که داری چقدر صداش زیاده ps3 fat هم که نداشتی اما هر کسی که داشته می دونه چقدر صداش زیاد بوده
جالبه اونجاهایی که از کنسول محبوبت خوب می گم هیچی نمی گی تا 1 چیزی برخلافش می شنوی میای انتقاد می کنی دیگه سنی ازش گذشته زشته:D
عکس پروفایلتم همه چیز رو ثابت می کنه:D
نوژن راست میگه من Ps4 فت دارم عین F4 های ارتش جمهوری اسلامی صدا میده وقتی بازی میکنم باهاش:D

• Smile
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نوژن راست میگه من Ps4 فت دارم عین F4 های ارتش جمهوری اسلامی صدا میده وقتی بازی میکنم باهاش:D

من فت داشتم بدبختی صدای PRO از فت هم بیشتره اصلا با صدای کم نمی شه بازی کرد مدام صدای بازی می ره زیرش

البته حسین جان مزاح می کنن چون من تمام دستگاه های سری سونی داشتم و الانم کلی ادم تشویق به خرید ویتا کردم که بعضی هاشونم خریدن و به شدت راضین اما کلا 1 ژاپنی ها بودن که کیفیت جنس هاشون عالی بود که اونا هم جدیدا خیلی افت کردن فقط سونی هم شاملش نمی شه.

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
بهترین:لپ تاپی که آخر95 خریدم8 میلیون الان باید 25 میلیون میدادم اگه همچین کیفیتی میخواستم
بدترین:نینتندو سوییچی که طمع کردم و بخاطر 500 تومن کمتر کپی خور نخریدم و مشکلات کمبود بازی و گرون بودن قیمت بازیاش که باعث شد بعد 6 ماه با 1 تومن ضرر بفروشمش
ps vita که 4 روز بعد اینکه خریدمش سونی اعلام کرد دیگه بازی AAA نمیسازه براش? و الان بالا 5 ساله داره خاک میخوره

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بهترین:لپ تاپی که آخر95 خریدم8 میلیون الان باید 25 میلیون میدادم اگه همچین کیفیتی میخواستم
بدترین:نینتندو سوییچی که طمع کردم و بخاطر 500 تومن کمتر کپی خور نخریدم و مشکلات کمبود بازی و گرون بودن قیمت بازیاش که باعث شد بعد 6 ماه با 1 تومن ضرر بفروشمش
ps vita که 4 روز بعد اینکه خریدمش سونی اعلام کرد دیگه بازی AAA نمیسازه براش? و الان بالا 5 ساله داره خاک میخوره

می فروختیش خوب

شما به نظرم بازی های تاپ PSP بگیر منم از 1 سری بازی هاش مشابه DRIVER 76 KINDOM HEARTS بی خبر بودم با پچ فریم باز و انالوگ دوم با سیو لحظه ای بزن خاک نخوره
نسخه جدید MOONLIGHT هم اومده به راحتی اگر کارت انویدیا داری مچ می شه بدون نیاز به PC لیست بازی هات میان حتی کرک شده ها انتخاب می کنی بازی می کنی کیفیت استریمشم عالیه اصلا لگ یا دی لی نداره

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
بدترین قطعه گیمینگی داشتم پاور کولر مستر 750 وات پلانتیوم بود که نزدیک 2 سال کار کرد، و اخرش دیگه روشن نشد و تا الان در به در دنبال تعیمر کار براش هستم و گارانتی هم هیج کاری نکرد هنوزم درست نشده سال 96 خریدم 600 هزارتومن در صورتی که اگر پاور گرین میخریدم تا اگر کوچکترین مشکلی براشون پیش میومد سریع تعویض میکردند....اون موقعه با 600 هزار تومن میشد خیلی چیز های بهتری خرید مثلا یادمه موس لاجیتک G502 قیمتش 180 هزار تومن بود الان شده 2 میلیون یا هر قطعه ای دیگه...!
دومین قطعه ای بدی که خرید فن گرین نوتوس 200 بود که یک روز بعد از این که رو CPU سوارش کرده بودم همین طوری ، به خاطر دو عدد پایه غیر پیچی، و هیت سینگ سنگین شکست منم بعدش عصبانی شدم و خود فن رو به هزار قسمت مساوی تقسیم کردن در صورتی که اگر واسه گارانتی میفرستادشم راحت برام تعویضش میکردند ولی خوب دیگه کار از کار گذشته بود

بهترین قطعه های گیمینگی که خریدیم :
مانیتور LG 20 اینچ سال 92 خریدم 180 هزار تومن و غیر از این که تا همین الان 13 تا پیکس سوخته داده، عین شیر داره کار میکنیه، همین مانیتور رو الان میدنش 2800 :|
دسته ایکس باکس وان سال 96 خریدم 140 هزار تومن از دیجی کالا با تخفیف ویژه که الان شده 1500:| از وقتی قیمتش این طوری شده دیگه نمیدم دست کسی تو خونه باهاش بازی کنی:D
گرافیک GTX 970 ایسوس روگ که واقعا هیچ وقت روم رو زمین ننداخته و هر دفعه خواستم تعویضش کنم، یاد این میفتادم که میشد خیلی راحت کمی سایه های بازی ها رو کمتر کرد و به فریم بیشتر رسید دیگه از خرید گرافیک جدید منصرف میشدم یادش بخیر برای خرید 1070 رفتم بعدش منصرف شدم که قیمتش 1400 بود کاش میخریدم :/

خرید PS3 که واقعا خاطره خیلی خوشی بود ولی فروختمش کاش نمیفروختمش :/
خرید PS4 که فروختشم که کاش نمیفروختمش :/

آخرین ویرایش:

The Free Critic

عضو جدید
Jan 20, 2021
1
حتما شده که قطعه ای برای کامپیوتر یا دستگاه بازی تون خریده باشید که به شدت پیشمون شده باشید اما حتما هم خریدهایی بوده که به شدت ازشون راضی بودید و خیلی باهاش حال کردید و همش با خودتون زمزمه کردید که چقدر خوب شد که خریدمش

کیس کولر کارت گرافیک کنسول بازی مانیتور تلویزیون اسپیکر هدفون دسته ی بازی کدام؟

حالا اینجا فرصتش رو دارید که بگید و نقدش کنید.
کیبورد جدید برای PC :)

بدترین گیمینگ من ۲ تا چیز بود

اول کنسول 3ds

چون اول ۸۵ درصد بازیاش rpg ه
( منم از rpg بدم میاد )
و همون rpg ها نه صدا گذاری دارن . و گرافیک rpg ها رو psp بیشتره

دوم ۵ درصد بازیاش انحصاری
و بقیه بازیاش فرقی با بازی میکرو ندارن
دوستام میگن میکرو روزتو ببین

پول کنسول نسل ۸ دادم و میکرو ۳۶ سال پیش تحویل گرفتن‌

حتی 3ds نسل 8 ی از psp نسل ۷ ی ضعیفتره و رزولشن تصویرش کمتره

میخوام بفروشمش یه Android tv box بگیرم