بهترین ویندوز چیست ؟!

بهترین ویندوز از نظر شما !

• Windows XP

رای‌ها: 15 19.5%
  • Windows Vista

رای‌ها: 0 0.0%
  • Windows 7

رای‌ها: 42 54.5%
  • Windows 8

رای‌ها: 20 26.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    77

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
من بیشتر از اینکه به فریم گیم ها اهمیت بدم، به سرعت و زیبایی و کارایی ویندوز اهمیت میدم!

منظورتون رو متوجه نشدم! یعنی هر سیستم عاملی که مدت طولانی تری روی کامپیوترها نصب باشه بهترین سیستم عامله؟!!! عجب دلیل قانع کننده ای!
خب عزیز من متوجه نشدی دیگه :d !

منظور من : خب ویندوزی که فریم ریت بیشتری بده 100% سبک تر ـه دیگه :| !
منظور ایشون : منم اشتباه فهمیدم :| !

لطفا بحث رو تموم کنید ! داره کار به دعوا میکشه !

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
نه نه منظورم این نبود !! منظورم شخص خودم بود که چندین و چند سال هست این ویندوز رو کامپیوتر بنده نصب هست و تا حالا ذره ای باهاش مشکل نداشتم !!

باز کسی بگه ویندوز سون مشکلی نیست ولی ویندوز 8 یه اشغال هست که فقط و فقط برای تبلت ها و هماهنگ شدن گوشی و تبلت ها و کامپیوتر ها باهم اومده !!!
باز هم دلیل قانع کننده ای نیست! مگه اونایی که با 7 کار کردن باهاش مشکلی داشتن؟! یکیش هم خود من.
آدم بی منطق رو هرکاریش کنی باز هم بی منطق هستش؛ خب آخه عزیز من داری محکوم میکنی یه دلیل هم بیار که اثبات بکنه 8 آشغاله!

خب ویندوزی که فریم ریت بیشتری بده 100% سبک تر ـه دیگه
yahoo_22.gif
!
ما دونوع محیط داریم که حتی XP هم تقسیم بندی کرده این محیط رو؛ محیط کاربری (محیط ویندوز و دسکتاپ و ... ) و برنامه ها (گیم ها)؛ ویندوز XP ظاهر عادی و سرعت متوسط رو در محیط کاربری میده و سرعت بالا و فریم بالا رو در گیم ها؛ که برعکس این مطلب در مورد 8 صدق میکنه، و من هم که گفتم به محیط کاربری ویندوز بیشتر اهمیت میدم.

آخرین ویرایش:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
باز هم دلیل قانع کننده ای نیست! مگه اونایی که با 7 کار کردن باهاش مشکلی داشتن؟! یکیش هم خود من.
آدم بی منطق رو هرکاریش کنی باز هم بی منطق هستش؛ خب آخه عزیز من داری محکوم میکنی یه دلیل هم بیار که اثبات بکنه 8 آشغاله!
بحث رو تموم کنید !!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

عزیز من طراحی ویندوز 8 همه و همه فقط مخصوص تبلت ها بوده و بس و عملا دردی از کامپیوتر دوا نمیکنه و برای منی که یوزر کامپیوتر هستم این خودش بزرگترین مشکل هست !!

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,465
نام
نیما
خب عزیز من متوجه نشدی دیگه :d !

منظور من : خب ویندوزی که فریم ریت بیشتری بده 100% سبک تر ـه دیگه :| !
منظور ایشون : منم اشتباه فهمیدم :| !

لطفا بحث رو تموم کنید ! داره کار به دعوا میکشه !
باو ایکس پی یه دورانی شاهکار بود الان دیگه قدیمی شده!خیلی از بازی هایی که میخوان عرضه شن روی ویندوز ایکس پی اجرا نمیشن مثل هیتمن یا کال آف دیوتی :| قبول کن خری :D:|

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
عزیز من طراحی ویندوز 8 همه و همه فقط مخصوص تبلت ها بوده و بس و عملا دردی از کامپیوتر دوا نمیکنه و برای منی که یوزر کامپیوتر هستم این خودش بزرگترین مشکل هست !!
RPG-7 نزاشتن پشت سرت که از مترو(اسمش عوض شده فکر کنم)استفاده کنی.خیلی راحت میری از دسکتاپ استفاده میکنی!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,394
نام
مهدی یوسفی اصیل
فقط وفقط 8
روز های اول اصلا نمیتونید باهاش راحت باشید اما الان من با این کار کردم فهمیدم ویندوز 7 در مقابل این آشغالی بیش نیست

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
باو ایکس پی یه دورانی شاهکار بود الان دیگه قدیمی شده!خیلی از بازی هایی که میخوان عرضه شن روی ویندوز ایکس پی اجرا نمیشن مثل هیتمن یا کال آف دیوتی :| قبول کن خری :D:|
خب آره حق با توئه ! ( اما نه اونجا که گفتی خری :| )

اما اگه میشد مایکروسافت یم آپدیتی برا اکس پی میداد که قابلیت دایرکت ایکس 11 اضافه بشه ، دیگه عالی میشد :d !

فوشم تو یاهو بده تا جفتمون بن نشیم :| !

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
بحث رو تموم کنید !!
چی میگی تو؟!:d
از من که دردی دوا کرد! به نظرم خیلی هم عالیه!

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
من از موقعی که کامپیوتر خریدم دارم با ویندوز کار می کنم. XP بعدش Vista بعدش 7 بعدش هم 8. از همه بهتر 7نه. اما نزدیک به 6 ماه هست که در کنار ویندوز، مکینتاش Lion OS X 12 هم دارم. باید بگم ویندوز رو می خوره یه آب هم روش. واقعا طراحی و گرافیکی و سریع بودن این سیستم عامل حرف نداره. کسایی که ندارند امتحان کنند. حتی برای PC هم هکینتاشش اوومده به اسم iAtkos L1

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
به نظر من 7 بهترین و استاندارد ترین ویندوز دنیاست !
وین 8 فقط دستو پاگیر و باعث کندشدن سرعت عمل میشه !
نرم افزارهای ویندوز رو که نمیشه رو مکینتاش نصب کرد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر