بهترین های 2012 از دیدگاه IGN

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
mftouko1hhwk2b646e.jpg

برنده های هر پلتفرم:

Xbox 360
Best Action Game
Dishonored

Best Fighting Game
Dead or Alive 5

Best Platform Game
Fez

Best Racing Game
Trials Evolution

Best Role-Playing Game
Witcher 2: Assassins of Kings

Best Shooter Game
Halo 4

Best Sports Game
NBA 2K13

Best Multiplayer Game

Halo 4

Best Graphics
Halo 4

Best Sound
Halo 4

Best Story
The Walking Dead

Best Arcade Game
The Walking Dead

Best Xbox 360 Game
Halo 4

Playstation 3
Best Action Game
Sleeping Dogs

Best Fighting Game
Playstation All-Stars Battle Royale

Best Racing Game
Need For Speed: Most Wanted

Best Role-Playing Game
Mass Effect 3

Best Shooter Game
Far Cry 3

Best Sports Game
Madden NFL 13

Best Multiplayer Game

Borderlands 2

Best Graphics
Journey

Best Sound
Sleeping Dogs

Best Story
Spec Ops: The Line

Best PSN Game
Journey

BestPS3 Game
Journey

PC
Best Action Game
Dishonored

Best Adventure Game
The Walking Dead

Best MMO Game
Guild Wars 2

Best Role-Playing Game
Torchlight II

Best Shooter Game
Far Cry 3

Best Multiplayer Game

Planetside 2

Best Graphics
Guild Wars 2

Best Sound
Hotline Miami

Best Story

Best Strategy Game
FTL: Faster Than Light

Best PC Game
Guild Wars 2

Overall:
*رنگ قرمز انتخاب IGN و رنگ سبز انتخاب کاربرهاست (اگر نظر هر دو یکی بود فقط قرمز میشه).

Best Action Game
Dishonored
Sleeping Dogs
Hotline Miami
Max Payne 3
Mark of the Ninja

Best Adventure Game
Botanicula
The Walking Dead
Thirty Flights of Loving
Dear Esther
Lone Survivor

Best Fighting Game
Dead or Alive 5
Persona 4 Arena
Skullgirls
PlayStation All-Stars Battle Royale
Street Fighter X Tekken

Best Platform Game
Rayman Jungle Run
Spelunky
Sound Shapes
Fez
New Super Mario Bros U

Best Puzzle Game
Crashmo
Puzzle Craft
Dokuro
Beat Sneak Bandit
Professor Layton and the Miracle Mask

Best Racing Game
Sonic & All-Stars Racing Transformed
Need for Speed: Most Wanted
Trials Evolution
F1 2012
Forza Horizon

Best Role-Playing Game
Pokemon Black 2 and White 2
Diablo 3
Torchlight 2
Xenoblade Chronicles
Mass Effect 3

Best Shooter Game
Call of Duty Black Ops 2
Far Cry 3
Halo 4
Borderlands 2
Planetside 2

Best Sports Game
FIFA 13
SSX
NHL 13
MLB 13 The Show
NBA 2K13

Best Strategy Game
XCOM Enemy Unknown
Pokemon Conquest
Magic 2013
Plague Inc
FTL

Best Multiplayer Game
Halo 4
Borderlands 2
Nintendo Land
PlanetSide 2
Call of Duty: Black Ops 2

Best Graphics
Far Cry 3
Max Payne 3
Halo 4
Guild Wars 2
Journey

Best Music
Hotline Miami
Journey
Fez
Mass Effect 3
FTL

Best Sound
Sleeping Dogs
The Walking Dead
Halo 4
Far Cry 3
Mass Effect 3

Best Story
The Unfinished Swan
Journey
The Walking Dead
Xenoblade Chronicles

Game of the Year
Mass Effect 3
Guild Wars 2
The Unfinished Swan
Borderlands 2
Hotline Miami
FTL
Halo 4
The Walking Dead: The Game
Journey
Dishonored

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چه ربطی داره ؟! نقد بازی مال یک نفره و نظر همون یک نفر هم میشه امتیازش ، انتخاب ها مجموع نظر چند نفره و هیچ ربطی به امتیاز بازی نداره .

خب اینجا به نظر من بازم یه ایرادی وارده . الان تو بخش 360 بازی هیلو 4 شده بهترین شوتر در قبال همین فارکرای 3 گه برای 3760 هم وجود داره ! از طرفی تو بخش ps3 بازیه فارکرای 3 شده بهترین شوتر خب هلویی برای ps3 وجود نداره . اینجا میشه نتیجه گرفت منتقدای بخش 360 با وجود فارکرای 3 بهترین شوتر را هیلو 4 انتخاب کردند ولی چطور شده تو مجموع بهترین شوتر فارکرای 3 انتخاب شده ؟ زور بخش ps3 یا تعداد ps3 فنهاشون تو سایت زیاد بوده ؟:D یعنی خودت حساب کنی بخش 360 قبول نکردند که فاراکرای 3 شوتر بهتریه و جایزه را دادند به هیلو 4 فقط یه حالت داره که تو سایتشون تعداد ps3 فنشون زیادتر بوده :D حالا اینم در نظر بگیر که هیلو 4 امتیازش 9.8 در قبال امتیاز 9 برای فارکرای 3 هست . من با هیچ کدوم از قسمتهاش مشکلی ندارم ولی این سخشش مشکل داره :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
انتخاب های تک کنسولشون انحصاری ها رو مد نظر میگیرن . یعنی انحصاری ها ارجعیت دارن . پارسال بهترین بازی اکشن PS3 رو دادن به inFamous 2 بعد توی Overall ـش Arkham City انتخاب شد .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Gartall

رضا هم گفت ، واسه انتخابشون تو هر بخش انحصاریا ارجهیت دارن به همین راحتی . ولی در حالت کلی دیگه انحصاری بودن مهم نیست و اونی که در کل از نظرشون واسه تموم پلتفورما بهتره رو انتخاب میکنن .

VGA هم همینجوری انتخاب میکنه . تو هر بخش اولویت اول انحصاریا هستن که خوب اکثرا انحصاریا بهترم هستن رو اون پلتفورم ولی در حالت کلی دیگه انحصاری مهم نیست .

حالا اینجا هم واسه 360 بهترین شوتر هیلو ارجهیت داره و حقشم هست ولی در حالت کلی فار کرای انتخاب میشه . حتی readers chice هم border رو انتخاب کردن در حالت overall ولی تو بخش 360 هم editors و هم readers هیلو رو انتخاب کردن . پس اثبات میشه که تو بخش هر پلتفورم مهم انحصاری هست اگه انحصاری شاخ نباشه یا مولتی خیلی شاخ باشه از مولتی انتخاب میکنن .

اگه اینجوری باشه که برای هر چیزی میشه راحت یه دلیل یا توجیه اورد !:D
الان اگه بر طبق فرمول نیما بریم جلو که میگه برای هر بخش یه تیم جداگانه دارند پس با این حساب تیم 360 به هیلو 4 داده 9.8 و به فارکرای 3 داده 9 خوب این بدون در نظر گرفتن انحصاری یجورایی تابلو بود هیلو 4 انتخاب میشه !
و ما بقیش را تو پسته قبلیم که گفتم :D

تیم نداده که اون امتیاز رو ، یه نفر داده .

باز مشکل چیه ؟ کودوم انتخاب IGN بر وفق مراد نبوده که دوباره این بحثا رو پیش آوردی ؟ :D بابا IGN که center of world شده بود آخه !!! چه زووود ؟؟ :D

.:N!MA:.
لا اقل یه نگاهی به پستای یکی دو سال بنداز ببین این سایتا توسط چه کسانی به طور سینوسی معتبر و فاقد اعتبار میشه بعد بیا . خیلی خوشم میاد وقتی میبینم یه نفر کارهای همیشگیش رو به بقیه نسبت میده .

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
انتخاب های تک کنسولشون انحصاری ها رو مد نظر میگیرن . یعنی انحصاری ها ارجعیت دارن . پارسال بهترین بازی اکشن PS3 رو دادن به inFamous 2 بعد توی Overall ـش Arkham City انتخاب شد .

اگه اینجوری باشه که برای هر چیزی میشه راحت یه دلیل یا توجیه اورد !:D
الان اگه بر طبق فرمول نیما بریم جلو که میگه برای هر بخش یه تیم جداگانه دارند پس با این حساب تیم 360 به هیلو 4 داده 9.8 و به فارکرای 3 داده 9 خوب این بدون در نظر گرفتن انحصاری یجورایی تابلو بود هیلو 4 انتخاب میشه !
و ما بقیش را تو پسته قبلیم که گفتم :D

Gartall

VGA هم همینجوری انتخاب میکنه . تو هر بخش اولویت اول انحصاریا هستن که خوب اکثرا انحصاریا بهترم هستن رو اون پلتفورم ولی در حالت کلی دیگه انحصاری مهم نیست .

vga چرا به جزء امسال بازیهای 360 را همیشه از مولتی انتخاب میکرد !

کلا ما اخر سر ندونستیم با کدوم فرمول بریم جلو ؟! با فرمول یه تیم جداگانه برای هر بخش پلتفورم ؟ یا بازی انحصاری ؟ یا بازیه مولت پلتفورم بهتر ؟! یا و.....................؟!
خیلی کم پیش میاد سایت ign تو یک سال بیشترین امتیازی که به یه بازی میده را بازیه سال انتخاب نکنه ! حالا مشکل من سر بهترین نشدن هیلو 4 نیست بلکه مشکل من با اینهمه تعریف شدیدی که از هیلو 4 کرده ولی اخر سال بهترین شوتر نمیشه ؟! اونم با امتیاز 9.8 !

اصلا شما یه کاری بکن برو تو انتخاب نامزدها که هیلو 4 بهترین شوتر 360 شده ببین چه تعریفی کرده و در نهایت کله اینها را جمع بزن ببین چطور یه بازی بهترین بازیه بخش خودش هست و بهترین شوتر بخش خودش هست در قبال همین فارکرای نسخه 360 و بالاترین امتیاز سال را یعنی 9.8 را هم میگیره و کلی ستایش... .میشه و اخر سر فارکرای 3 میشه بهترین شوتر ؟!

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
واقعا این ps3 فنها عجب ادمایی هستند مگه فارکرای 3 واسه کنسول شماست ؟:lol:
من حرفم اینه که این بخش از ign را من مشکل دارم باهاش میتونید دلیل منطقی بیارید ؟!
من حرفام را بالا گفتم انتخاب ign مشکل داره و برام منطقی نیست منطق انحصاری بودن هم نداره !

حتی برید تو انتخاب هیلو 4 تو بخش 360 به عنوان بهترین شوتر ببینید چی گفته براش :
Halo 4's gunplay is simply sublime, laying a foundation for the best shooting--whether solo, with friends, or against them--in any shooter this year
یعنی با این حرفش شکی میمونه که تو بخش 360 بهترین شوتر نشه ؟! یعنی نتیجه گیریه انحصاری پَر !!! و اما با این حرفش قوتش خیلی زیاد هم میشه برای قسمت overall !

بعد یه بازی که تو سبک شوتر هست و امتیاز 9.8 میگیره در قبال فارکرای 3 میگیره 9 . در بخش 360 بهترین شوتر میشه در قبال همون فارکرای 3 ! بهترین بازیه 360 هم انتخاب میشه . بهترین مولتی پلیر هم انتخاب میشه ! خب چطوره که یدفعه فارکرای 3 میشه بهترین شوتر ؟!

یکم انصاف هم خوب چیزیه ! غیر از حمله کردن به من ! خودتون به نگاهی بکنبد و قضاوتی بکنید که امسال ign با دیدی که به هیلو4 داشته ببینید منطقی هست حداقل کارش این نباشه که هیلو 4 را بهترین شوتر که سبک خودش هست نکنه ؟!

خدایی بهترین FPS این چند سال همین far cry 3 بود. ما که نه ps فنیم نه 30 فن. ولی جدا از این حرفا FC3 اصلا سیستم گیم پلیش خیلی خیلی کامله، داستان هم واقعا عالی میره جلو. قشنگ میکشون گیمرو تا آخر. از لحاظ گرافیک و تکنولوژی هم که دیگه حرفی درش نیست. کلا یه شوتر فوق العاده کامله، به نظرم واقعا حقشه تمام جوایزی رو که گرفته. .

تو هیلو 4 بازی کردی ؟!:D

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
واقعا این ps3 فنها عجب ادمایی هستند مگه فارکرای 3 واسه کنسول شماست ؟:lol:
من حرفم اینه که این بخش از ign را من مشکل دارم باهاش میتونید دلیل منطقی بیارید ؟!
من حرفام را بالا گفتم انتخاب ign مشکل داره و برام منطقی نیست منطق انحصاری بودن هم نداره !

حتی برید تو انتخاب هیلو 4 تو بخش 360 به عنوان بهترین شوتر ببینید چی گفته براش :

FC3 بازی کنسول ما نیست پس باید این منطق شما رو که هر کی هیلو رو انتخاب نکنه هالو هست رو قبول کنیم ؟ خوب لابد IGN چیزی حالیش نیست و اون نمره 9.8 و اون تعریفا و اون جایزه ها همشون کشکه دیگه دلیل منطقی میخای بیا اینم دلیل منطقی از نوع خودت اگه انتخاباش چرته پس امتیازا و تعریفاشم چرته چون اونی که اون تعریفا رو کرده هم جزو اونایی هست که بهترینا رو انتخاب میکنه . ولی اونی که تعرف میکنه و 9.8 میده 1 نفره ولی اونایی که بهترین رو انخاب میکنن همه ی اعضا هستن . ینی اینقدر سخته ؟

تو هیلو 4 بازی کردی ؟!:D
من الان کشف کردم که شما فکر میکنی هیچ بازی وجود نداره که بهتر از هیلو باشه و هر کی نظرش این نیست چرت میگه . اون تک منتقدی که از هیلو تعریف میکنه آقاست ولی وقتی همه منتقدا جمع میشه و FC3 رو انتخاب میکنن هیچی حالیشون نیست . همه مشکلات از اینجا میاد . ببین اول اگه میتونی این مشکل رو حل کن .

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
تو هیلو 4 بازی کردی ؟!

ببخشیدا ولی شما با همین یه جمله ات معلوم شد چه هدفی داری از این حرفها !! یعنی منطق تو این سوال داره موج میزنه !

نخیر Farcry 3 نه بازی PS3 هست و نه انحصاری و چیز دیگه ای ! ولی این مشخص هست که H4 رو 360 شوتر بهتری بوده نسبت به FC3 ولی در هر 3 پلتفورم و با توجه به انحصاری بودن H4 و قابل دسترس نبودنش برای 3 پلتفورم دیگه در نتیجه Farcry 3 با اینکه انحصاری نبوده در کل نمایش بهتری رو هر 3 پلتفورم داشته !

در مورد اون تیکه نقد هم که گذاشتی تا حالا 5 میلیارد بار تو 5 میلیون تاپیک گفته شده که این نظر شخصی یه نفر هست ولی ممکنه منتقد دیگه حالش از H4 بهم بخوره ! در نتیجه موقع رای گیری اونشون به FC3 رای میده و تعداد رای های FC3 میره بالا و این میشه بهترین شوتر .

با اینکه تمام این حرف هایی که زدم الکی و بی معنی هست و هدف این شخص از پست هاش مشخص هست ولی خب گفتم بگم که یه وقت ابهاماتی نباشه .

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
آقا جان نتیجه گیری میخوای؟ نتیجه اینه که IGN مزدور سونیه. سونی هم امسال وضع مالیش زیاد خوب نبود وگرنه IGN رو کامل میخرید که بهترین مولتی پلیر و بهترین گرافیک هم ندن به هیلو 4. نشد زورش فقط به بهترین شوتر رسید. شما هم که هرچیزی خلاف نظرتون باشه زیر سوال میبریدش.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آخه ما هی اون موقع که 9.8 رو داد و این تعریفا رو کرد گفتیم که این تعریفا رو واسه هر بازی شاخی انجام میده ولی شما گفتین نه اونجوری نیست اینجوریه و شما هیترین و ... با هر جمله ی IGN میرفتین فضا و ... ما گفتیم این تعریفا دلیل بر بهترین بودن نیست شما گفتی باز هیترین و .... آخرش میشه این . چرا هر اتفاقی میوفته PS فنا مقصرن . خوب لابد IGN چیزی حالیش نیست و اون نمره 9.8 و اون تعریفا و اون جایزه ها همشون کشکه دیگه دلیل منطقی میخای بیا اینم دلیل منطقی از نوع خودت اگه انتخاباش چرته پس امتیازا و تعریفاشم چرته چون اونی که اون تعریفا رو کرده هم جزو اونایی هست که بهترینا رو انتخاب میکنه . ولی اونی که تعرف میکنه و 9.8 میده 1 نفره ولی اونایی که بهترین رو انخاب میکنن همه ی اعضا هستن . ینی اینقدر سخته ؟

ign چرا سال های قبل پس با تعرفهایی که از بازیهای انحصاری کرده بود را ولی اخر سال بهترین بازی هم انتخاب کرد ؟! وقتی نوبت هیلو 4 شد میگید ign سر بازیهای انحصاری از این تعریفها میکنه ؟! مگه بچه بازیه ؟!

در ضمن با در نظر نگرفتن امتیاز بازی هم ببین تو انتخاب بهترین شوتر بخش 360 هم چی گفته بالا گذاشتم:
Halo 4's gunplay is simply sublime, laying a foundation for the best shooting--whether solo, with friends, or against them--in any shooter this year

من با هیچی مشکل ندارم فقط سر بهترین نشدن هیلو 4 برای شوتر سال مشکل دارم چون همه چیز تو ign به نفعه هیلو 4 بود ولی یدفعه فارکرای 3 میشه بهترین شوتر ؟!
یعنی هرکی امتیاز 9.8 را هم ببینه حتی تصور میکنه بهترین بازیه سال میشه چه بونه بهترین شوتر ! حالا تعریفهای شدیدی که در نقدش کرده به کنار و تا اینجا هم که بهترین بازیه تمام بخشهای مربوطه خود 360 شده در قبال همین فارکرای 3 !
تو بهترین شوتر شدن هم میاد اون حرف بالا را میزنه و اخر سر یدفعه فارکرای 3 میشه بهترین شوتر !
اخه این چه انتخابیه خدا وکیلی ؟:D از گیم اسپات که انتظار نداشتم بهترین شوتر انتخاب کنه هیلو 4 را ولی انتخاب کرد از این ign حتما 100 درصد انتظار داشتم انتخاب نکرد یعنی کارش خیلی دور از انتظار بود !
من الان کشف کردم که شما فکر میکنی هیچ بازی وجود نداره که بهتر از هیلو باشه و هر کی نظرش این نیست چرت میگه . اون تک منتقدی که از هیلو تعریف میکنه آقاست ولی وقتی همه منتقدا جمع میشه و FC3 رو انتخاب میکنن هیچی حالیشون نیست . همه مشکلات از اینجا میاد . ببین اول اگه میتونی این مشکل رو حل کن .
چون کنسول نداره این حرف را گفتم و میدونم هیلو 4 را بازی نکرده :D
بعد اینکه متوجه نشدی تو پستهای اولم گفتم هیلو 4 تو بخش خودش بهترین میشه خب مشخصه دسته یه نفر بهترین نشده ! و یه تیم بودن مثلا ! خب الان تیم بخش ps3 بیشتر بوده که زور گفتن به تیم 360 ؟:D
آقا جان نتیجه گیری میخوای؟ نتیجه اینه که IGN مزدور سونیه. سونی هم امسال وضع مالیش زیاد خوب نبود وگرنه IGN رو کامل میخرید که بهترین مولتی پلیر و بهترین گرافیک هم ندن به هیلو 4. نشد زورش فقط به بهترین شوتر رسید. شما هم که هرچیزی خلاف نظرتون باشه زیر سوال میبریدش.
آخ آخ ببین کی داره این حرف را میزنه ؟!شما تا حالا شده چیزی خلاف مرادتون باشه و مخالفش نباشید ؟؟!!!

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ign چرا سال های قبل پس با تعرفهایی که از بازیهای انحصاری کرده بود را ولی اخر سال بهترین بازی هم انتخاب کرد ؟! وقتی نوبت هیلو 4 شد میگید ign سر بازیهای انحصاری از این تعریفها میکنه ؟! مگه بچه بازیه ؟!

بزرگترین مثال نقضی که میتونم بیارم اینه : سال 2011 - U3 - Greg Miller - Portal 2 - IGN :D ببین به جوابت رسیدی یا نه !! آیا ما اعتراض کردیم و همه رو بردیم زیر سوال ؟ :D ینی ادامه بدی دیگه .... :D

اون جمله هم که میزاری خوب واسه بخش 360 هست دیگه . ینی یه بازی که تو بخش 360 بهترین شوتر میشه باید تو بخش کلی هم بهترین شوتر بشه ؟

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
آخ آخ ببین کی داره این حرف را میزنه ؟!شما تا حالا شده چیزی خلاف مرادتون باشه و مخالفش نباشید ؟؟!!!
فعلا که میبینی ما با هیچی مخالفت نداشتیم...
الان من اومدم به IGN گیر بدم که چرا بهترین گرافیک رو داده به هیلو 4؟ یا تو تاپیک گیم اسپات اومدم گیر بدم که چرا بهترین شوتر و گرافیک رو داده به هیلو 4؟

شمایید که جماعت همیشه ناراضی هستید. الان بهترین شوتر رو هم میداد به هیلو 4 میومدید میگفتید چرا بهترین موزیک رو نداده بهش وقتی اون همه تعریف کرده؟ بهترین موزیک رو میداد میگفتید چرا GOTY رو نداده وقتی 9.8 داده بهش؟ GOTY رو میداد میگفتید چرا بهترین ریسینگ رو نداده به هیلو 4؟ قسمت وسایل نقلیه که فوق العاده بود...
اخه مگه میتونستی تو بخش گرافیک هم مخالفت کنی ؟!فکر نکنم خودت هم شک داشته بودی باشی که ign بخواد به غیر هیلو 4 بازیه دیگه ای را تو گرافیک انتخاب کنه با توجه به تعریفهاش و..... ؟! تو اینجا هم دیدی بازیه سال نشده و شوتر هم نشده گفتی همه چی بر طبق مراد من پیش رفته
yahoo_6.gif
چرا نمیتونستم؟ اون همه سایت مگه بهترین گرافیک رو به عناوین دیگه ندادن؟ اون تعریف ها هم فقط مال یک نفر بوده. این هزار بار...

اصلا گیریم تو درست میگی. باز خوبه من به همین قانعم :)) شما که بهترین مولتی پلیر و بهترین صداگذاری و بهترین گرافیک رو هم گرفتید بازم قانع نیستید :))

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بزرگترین مثال نقضی که میتونم بیارم اینه : سال 2011 - U3 - Greg Miller - Portal 2 - IGN :D ببین به جوابت رسیدی یا نه !! :D ینی ادامه بدی دیگه .... :D

تو این قسمت جدا کم اوردم :D چون کلا فکر میکردم که u3 بهترین بازی انتخاب شده بود ! که بهترین سبک خودش هم نشده بود ! خب پس سال پیش هم مشکل داشته در این صورت :D

اون جمله هم که میزاری خوب واسه بخش 360 هست دیگه . ینی یه بازی که تو بخش 360 بهترین شوتر میشه باید تو بخش کلی هم بهترین شوتر بشه ؟
تو بخش 360 همین فارکرای 3 هم وجود داره و در قبال همین فارکرای 3 اون حرف را زده ! مگر اینکه نسخه 360 فاراکرای 3 دربداغون باشه نسبت به ps3 که خودت هم میدونی اینطور نیست :D
این قسمت را امیدوارم تو کم بیاری :D

فعلا که میبینی ما با هیچی مخالفت نداشتیم...
الان من اومدم به IGN گیر بدم که چرا بهترین گرافیک رو داده به هیلو 4؟ یا تو تاپیک گیم اسپات اومدم گیر بدم که چرا بهترین شوتر و گرافیک رو داده به هیلو 4؟

شمایید که جماعت همیشه ناراضی هستید. الان بهترین شوتر رو هم میداد به هیلو 4 میومدید میگفتید چرا بهترین موزیک رو نداده بهش وقتی اون همه تعریف کرده؟ بهترین موزیک رو میداد میگفتید چرا GOTY رو نداده وقتی 9.8 داده بهش؟ GOTY رو میداد میگفتید چرا بهترین ریسینگ رو نداده به هیلو 4؟ قسمت وسایل نقلیه که فوق العاده بود...
اخه مگه میتونستی تو بخش گرافیک هم مخالفت کنی ؟!فکر نکنم خودت هم شک داشته بودی باشی که ign بخواد به غیر هیلو 4 بازیه دیگه ای را تو گرافیک انتخاب کنه با توجه به تعریفهاش و..... ؟! تو اینجا هم دیدی بازیه سال نشده و شوتر هم نشده گفتی همه چی بر طبق مراد من پیش رفته >:d<

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تو این قسمت جدا کم اوردم :D چون کلا فکر میکردم که u3 بهترین بازی انتخاب شده بود ! که بهترین سبک خودش هم نشده بود ! خب پس سال پیش هم مشکل داشته در این صورت

آقا بیاین به من تبریک بگین که باعث شدم فرخ تو یه بحث کم بیاره :D دقیقا همینجوریه نباید زیاد تعریفایی که منتقد میکنه واسه کل سایت حساب کرد . چون آخر کار تو قسمت overall اون نفر فقط 1 رای داره . امسال هم هیلو واقعا عالی بود ولی نظر سایت IGN با تمام پرسنلش اینه که هیلو نه بهترین شوتر هست و نه بهترین بازی سال هست . البته دیگه U3 رو نکوب :D چون سال قبل یکی از شاخترین سالهای این نسل بود واسه همون . خیی دوست داشتم U3 امسال میومد :D

تو بخش 360 همین فارکرای 3 هم وجود داره و در قبال همین فارکرای 3 اون حرف را زده ! مگر اینکه نسخه 360 فاراکرای 3 دربداغون باشه نسبت به ps3 که خودت هم میدونی اینطور نیست :D
این قسمت را امیدوارم تو کم بیاری :D
فرض کن بخش 360 مثلا 10 نفر رای میدن و بخش کلی 35 نفر مثلا .

الان تو بخش 360 : تعداد رای هیلو 6 - تعداد رای فار کرای 4
تو بخش کلی : تعداد رای هیلو 15 - تعداد رای فار کرای 20 ( البته من فقط این دو بازی رو در نظر گرفتم )

اون تعریفا رو هم وقتی یه سند از اون بازی هست هیچوقت نمیان مثلا تو بخش هیلو بگن بازی خیلی خوبه ولی فارکرای بهتره . نمیتونن که همچین کاری رو بکنن و از همشون تعرف میکنن .

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
چه ربطی داره ؟! نقد بازی مال یک نفره و نظر همون یک نفر هم میشه امتیازش ، انتخاب ها مجموع نظر چند نفره و هیچ ربطی به امتیاز بازی نداره .

منظورم اینه همه منتقدین سایت به یه بازی امتیاز بدن بعد میانگینش بشه امتیاز سایت به اون بازی..یعنی الان نمیشه گفت از نظرignاون بازی که بهش 10داده بهتر از بازیه که ازش9گرفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر