بهترین های سال 2008 از دید Gamespy

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
سلام !
سایت قدیمی و معروف Gamespy بهترین های سال 2008 رو از دیدگاه خودش معرفی کرده که در زیر میبینین :

Best Graphics : Gears Of War 2

Special Achievement In Art Direction : Prince Of Persia

Best Audio : Dead Space

Best Original Soundtrack : Valkyria Chronicles

Developer Of The Year : Valve

Rookie Developer Of The Year : Media Molecule

XBLA Game Of The Year : Braid

Wiiware Game Of The Year : World Of Goo

PSN Game Of The Year : PixelJunk Eden

PSP DLC Game Of The Year : Echochrome

Sports Game Of The Year : NHL 09

PS2 Game Of The Year : Shin Megami Tensei : Persona 4

Best Use Of License : Warhammer Online : Age On Reckoning

The "Force Is Weak With This One" Award : Soulcalibur IV`s Use Of Star Wars Characters

Character Of The Year : Brucie From Grand Theft Auto IV

Sidekick Of The Year : The Dog From Fable II

Best Story : Grand Theft Auto IV

The "Hey,It`s That Guy !" Award : The Cast Of Command & Conquer : Red Alert 3

Trends We Like : Co-op Goes Mainstream

Trends We Like : User Created Content

Trends We Hate : Owners DRM

Trends We Hate : MMOs Dying Young

Special Achievement In DLC : Weekly Rock Band DLC Releases

Special Achievement In DLC : Metallica "Death Magnetic" DLC For GH3/WT

---------------------------------
---------------------------------
البته هنوز انتخابهای نهایی (بهترین های هر سبک و بهترین بازی در کل) باقی مونده که به زودی اونها رو هم انتخاب میکنه.
برنده های هر پلتفورم هم مشخص شدن به این صورت :

PC :
PC Game of the Year

Fallout 3
PC Top 10 Games of the Year

1. Fallout 3
2. Warhammer Online: Age of Reckoning
3. Left 4 Dead
4. World of Warcraft: Wrath of the Lich King
5. Grand Theft Auto IV
6. World of Goo
7. Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor
8. Mass Effect
9. Sins of a Solar Empire
10. Spore
PC Action Game of the Year

Left 4 Dead
PC Best Strategy Game of the Year

Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor
PC MMO Game of the Year

Warhammer Online: Age of Reckoning
PC Puzzle Game of the Year

World of Goo
PC RPG Game of the Year

Fallout 3

PSP :
PSP Game of the Year

God of War: Chains of Olympus
PSP Top 5 Games of the Year

1. God of War: Chains of Olympus
2. WipEout Pulse
3. Space Invaders Extreme
4. Crisis Core: Final Fantasy VII
5. Patapon
PSP Action Game of the Year

God of War: Chains of Olympus
PSP Puzzle Game of the Year

Patapon
PSP Racing Game of the Year

WipEout Pulse
PSP RPG Game of the Year

Crisis Core: Final Fantasy VII
DS :
XBOX 360 :
Xbox 360 Game of the Year

Fallout 3
Xbox 360 Top 10 Games of the Year

1. Fallout 3
2. Gears of War 2
3. Grand Theft Auto IV
4. Left 4 Dead
5. Prince of Persia
6. Rock Band 2
7. Fable II
8. Dead Space
9. Burnout Paradise
10. Soulcalibur IV
Xbox 360 Action Game of the Year

Gears of War 2
Xbox 360 Fighting Game of the Year

Soulcalibur IV
Xbox 360 Music Game of the Year

Rock Band 2
Xbox 360 Racing of the Year

Burnout Paradise
Xbox 360 RPG Game of the Year

Fallout 3
PS3 :
PS3 Game of the Year

LittleBigPlanet
PS3 Top 10 Games of the Year

1. LittleBigPlanet
2. Fallout 3
3. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
4. Grand Theft Auto IV
5. Rock Band 2
6. Valkyria Chronicles
7. Prince of Persia
8. Resistance 2
9. Dead Space
10. Burnout Paradise
PS3 Action Game of the Year

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
PS3 Music Game of the Year

Rock Band 2
PS3 Platformer Game of the Year

LittleBigPlanet
PS3 Racing Game of the Year

Burnout Paradise
PS3 RPG Game of the Year

Fallout 3
PS3 Strategy Game of the Year

Valkyria Chronicles
Wii :
Wii Game of the Year

Mario Kart Wii
Wii Top 10 Games of the Year

1. Mario Kart Wii
2. Boom Blox
3. Super Smash Bros. Brawl
4. World of Goo
5. de Blob
6. Wii Fit
7. No More Heroes
8. Mega Man 9
9. Tetris Party
10. Wario Land: Shake It!
Wii Action Game of the Year

de Blob
Wii Fighting Game of the Year

Super Smash Bros. Brawl
Wii Platformer Game of the Year

Wario Land: Shake It!
Wii Puzzle Game of the Year

Boom Blox
Wii Racing Game of the Year

Mario Kart Wii
Multiplayer :
Multiplayer Game of the Year

Left 4 Dead (PC/360)
Multiplayer Top 10 Games of the Year

1. Left 4 Dead (PC/360)
2. Gears of War 2 (360)
3. Rock Band 2 (360/PS3)
4. Call of Duty: World at War (360/PS3/PC)
5. Mario Kart Wii (Wii)
6. Soulcalibur IV (360/PS3)
7. Resistance 2 (PS3)
8. Super Smash Bros. Brawl (Wii)
9. Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 (360/PS3/PC)
10. Burnout Paradise (360/PS3)

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,052
نام
نیما
:laughing:
درسته که mgs4 گرافیکه خوبی داره ولی دیگه قابل قیاس با gow2 نیست . لطفا جک مطرح نکنید اینجا .
نه تنها من شما فقط یک سایت برای من پیدا کنید که mgs4 را حتی کاندیدای بهترین گرافیک کرده باشه . نه تنها سایتها حتی این بازی تو نمایشگاه ها هم هیچ وقت جزو کاندیدا نبوده .
پس تعصب های بیخودی را کنار بزارید و حقیقت جو باشید . الان دیگه هر آدم عاقلی میدونه که gow2 بین کنسولها بدون چون و چرا تا الان بهترین گرافیک را داره .

اینا همش یه سری از نظرهای خودته ! تا الان فقط 2 - 3 تا سایت و ... بهترین ها رو انتخاب کردن که توی VGA در Spike هم در حالی که GeOW 2 و ... کاندید بودن MGS 4 بهترین گرافیک شد . جای دیگه هم سراغ ندارم که انتخابی کرده باشه آقای اعتماد بنفس !!! تازه از این به بعد هم میتونی منتظر باشی .
تو رسما به من و چند نفر دیگه توهین کردی . از نظر من بهترین گرافیک سال رو MGS 4 داره ، پس من عاقل نیستم ؟! دیوانه ام ؟!

کی گفته که هر چی تو دوست داری و خوشت میاد درسته ؟! کی گفته نظر تو حقیقت محضه ؟! کی گفته چیزی که تو میگی چون و چرا نداره ؟!

از این به بعد هر کسی از هر گروه و دسته ای و با هر نوع سلیقه ای و هر بیماریه فنبوی گونه ای و هر نوع رنگ و درجه کاربری اینطوری بی منطق صحبت کنه ، و نظر خودشو طوری بگه که انگار حقیقت مطلقه ، بدون چون و چرا واسه همیشه بن میشه .
هر چی دلتون میخواد میتونید بگید ، ولی باید به نظر من رو اولش بذارید و وانمود نکنید که نظر همست .

آخرین ویرایش:

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
Game of The Year باید GTA IV میشد که عجیبه Fallout رو انتخاب کردند .

شخصیت سال هم میتونست Niko باشه نه اون یارو بدنسازه یا حداقل اون ایتالیایی رو انتخاب میکردند بهتر بود .

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
اگر میخواستن از GTA کرکتر این جوری انتخاب کنن (غیر شخصیت اصلی) به نظر من "دواینی" بهترین شخصیت داشت . به دیالوگ هایی که با نیکو داره وقتی میخواین به گردش برین توجه کنین .

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
اگر میخواستن از GTA کرکتر این جوری انتخاب کنن (غیر شخصیت اصلی) به نظر من "دواینی" بهترین شخصیت داشت . به دیالوگ هایی که با نیکو داره وقتی میخواین به گردش برین توجه کنین .
دقیقا منظور منم در صفحه قبل همین شخصیت بود(عنده شخصیتهای GTA IV!!)

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
واقعا از شما که بلاخره "عضو تحریریه" هستید بعیده!
i think about it
وقتی میگید اکثر سایتها(IGN که یکی از بهترین هاست! هم شامل میشه)
زمانی حرف شما درست بود که من گفته بود اکثر سایت از جمله IGNو... ولی شاید اکثر سایت هایی که من مد نظرم بودِ اصلا IGN رو جزو اونها حساب نکردم.
وقتی میگید اکثر سایتها(IGN که یکی از بهترین هاست! هم شامل میشه) ببخشید من متوجه نمیشم بازیی که بهترین گرافیک از نظر تکنیک ساخت رو در pc داره! چطور بهترین گرافیک سال نمیتونه باشه! یعنی شما میگید بالاتر از بهترین گرافیکpc در کنسولها وجود داره! (ببخشید من اطلاعاتم کمه!)
یه مثال ساده: پارسال هم سایت هایی وجود داشتند که بهترین گرافیک رو CoD 4 انتخاب کردند در صورتی که همه قبول داشتند که Crysis بهترِ پس ملاک تمام سایت ها بالاتر بودن گرافیک فنی نیست.
اگر پست صفحه قبلی من رو بخونی نوشتم که تحریریه gamespy حرفه ای هستن و درست انتخاب کردند ولی شما گفتید اکثر سایتها(که مطمئنا سایت IGN که یکی از...) این بازی رو حتی جزء نامزد ها هم نگذاشتند!
پست شما توی صفحه قبل میشه بگید به پست من چه ربطی داشت من پست یکی دیگه رو نقل قول کردم.باز هم حرف خودتو میزنی من کی اومدم کلمه اکثری رو که نوشتم تعریف کردم که شما IGN رو از توش در اوردی
راستی یک مسئله دیگه اصلا چه ربطی داره که بازی Expansion Pack باشه یا نباشه
ربطش رو باید از سایت هایی بپرسی که بسته الحاقی رو بازی کامل حساب نمیکنن و داخل نامزد هاشون هم قرار نمیدن.
ببخشید، Expansion Pack به نسخه الحاقی بازی ها میگن نه به نسخه ای چون !warhead
نکنه منظوره شما اینه که Warhead یه نسخه کامل محسوب میشه. اگر منظورتون این هست منابع زیادی وجود دارند که گفتند که Warhead یه Expansion Pack Stand Alone هست.

ویرایش:

فقط لازم دیدم اینجا از چند سایت درباره Warhead نقل قول کنم.

The system actually represents the internal benchmark Crytek Budapest used when developing the stand-alone Crysis expansion
EA officially confirms that Crysis Warhead is in development at Crytek. The game is a standalone expansion pack, currently developed exclusively for the PC and powered by a new and enhanced version of the Crytek's CryENGINE 2 technology

3. در اینکه WARHEAD هم اکنون یک سر و گردن از تمام بازیهای موجود از نظر گرافیک بالاتره هم شکی نیست...(شما شکی دارید!)
ممنونم که بالاخره من رو از این دوگانگی که برام ایجاد شده بود نجات دادی.

آخرین ویرایش:

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
i think about it
زمانی حرف شما درست بود که من گفته بود اکثر سایت از جمله IGNو... ولی شاید اکثر سایت هایی که من مد نظرم بودِ اصلا IGN رو جزو اونها حساب نکردم.
یه مثال ساده: پارسال هم سایت هایی وجود داشتند که بهترین گرافیک رو CoD 4 انتخاب کردند در صورتی که همه قبول داشتند که Crysis بهترِ پس ملاک تمام سایت ها بالاتر بودن گرافیک فنی نیست.
پست شما توی صفحه قبل میشه بگید به پست من چه ربطی داشت من پست یکی دیگه رو نقل قول کردم.باز هم حرف خودتو میزنی من کی اومدم کلمه اکثری رو که نوشتم تعریف کردم که شما IGN رو از توش در اوردی
ربطش رو باید از سایت هایی بپرسی که بسته الحاقی رو بازی کامل حساب نمیکنن و داخل نامزد هاشون هم قرار نمیدن.
نکنه منظوره شما اینه که Warhead یه نسخه کامل محسوب میشه. اگر منظورتون این هست منابع زیادی وجود دارند که گفتند که Warhead یه Expansion Pack Stand Alone هست.

1.ممنونم که در مورد اون مسئله فکر میکنید!:-"
2. خوب الان دیگه فکر کنم همه میدونن بهترین سایتهای بازی gamespot و IGN هستند! البته شاید شما چیز دیگری فکر کنید ولی هر دوی اینها هم WARHEAD رو نامزد قرار دادند و جایزه هم بهش تقدیم کردند.(gamespot تقدیم خواهد کرد!)
3. در اینکه WARHEAD هم اکنون یک سر و گردن از تمام بازیهای موجود از نظر گرافیک بالاتره هم شکی نیست...(شما شکی دارید!)
4. بله warhead دنیای crysis رو در جای دیگه و کاملا متفاوت به نمایش کشیده و یک نسخه الحاقی محسوب نمیشه بلکه یک بازی جداگانه محسوب میشه مثل GTA III بعدش GTA :vice city! این نظر من هست و شما هر جور که دوست دارید میتونید فکر کنید و من و خیلی ها هم اینطور فکر میکنیم
5.در آخر کوچیک شما هم هستیم! و اصلا قصد توهین یا اینکه بگم من اطلاعاتم زیاد تره یا کم تره یا هر چیز دیگری که شاید فکر کنید رو ندارم! اصلا هم تو این بحث ها شرکت نمیکنم(از پستهام معلومه!) ولی سعی میکنم اشتباهات رو گوش زد کنم هر چند شما اشتباه نکردید من اشتباه کردم. (چون اکثر سایتهای شما شامل Gamespot ،IGN نمیشد)

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
خب Gamespy بهترین بازی های 2008 در کل پلتفورمها رو هم انتخاب کرد :
بهترین بازی سال : Fallout 3
بعد از اون :
Warhammer Online : Age Of Reckoning
Left 4 Dead
Gears Of War 2
Little Big Planet
Grand Theft Auto IV
Rock Band 2
World Of Warcraft : Wrath Of The Lich King
Metal Gear Solid 4 : Guns Of The Patriots
Professor Layton And The Curious Village

بهترین بازی های سال به انتخاب مردم و کاربران Gamespy :
Wii : Super Smash Bros Brawl
PS3 : Metal Gear Solid 4 : Guns Of The Patriots
XBOX 360 : Fallout 3
DS : Chrono Trigger
PSP : God Of War : Chains Of Olympus
PC : Fallout 3
Multiplayer : Left 4 Dead

eqsan

کاربر سایت
Sep 13, 2008
26
خیر. 15 نفر داور Spike TV کور بودن که MGs4 رو به عنوان بهترین گرافیک در VGAA 08 انتخاب کردن.
من خیلی وقت ها دیدم شما طوری پست دادی که انگار اطلاعات داره ازتون فوران میکنه در صورتیکه اکثرا حرفی که میزدی یا بیربط بوده یا اطلاعات نادرستی توش بوده. بهرحال محض اطلاع شما spike tv خودش بهترین رو انتخاب نمیکنه، برندگان بر اساس نظرات مردم اعلام میشه. در واقع vga یکجور نظر سنجیه، 15 تا داوری هم وجود نداره که بخوان بازی خاصی رو انتخاب کنن.

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
Left 4 Dead جزو 3 بازی برتره. :love:

من خیلی وقت ها دیدم شما طوری پست دادی که انگار اطلاعات داره ازتون فوران میکنه در صورتیکه اکثرا حرفی که میزدی یا بیربط بوده یا اطلاعات نادرستی توش بوده. بهرحال محض اطلاع شما spike tv خودش بهترین رو انتخاب نمیکنه، برندگان بر اساس نظرات مردم اعلام میشه. در واقع vga یکجور نظر سنجیه، 15 تا داوری هم وجود نداره که بخوان بازی خاصی رو انتخاب کنن.
اون سالای پیش بود که مردم انتخاب می کردن. امسال فقط یه جایزه با انتخاب مردم با اسپانسرشیپ Burger King یا Mountain Dew وجود داشت.

آخرین ویرایش:

QOSMIO

کاربر سایت
Nov 13, 2008
386
نام
سهراب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر