بهترین های سال 1389 از نگاه بازی سنتر

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
یه سوال دیگه! چرا الن ویک رو ناامید کننده ترین بازی گذاشتید اما تو همه بخش ها جزء بهترین کاندیدا بود!؟؟ منطقیه به نظر شما؟ یا اگه اشتباه نکنم استارکرفت 2 بهترین بازی پی سی کاندید بود بعد اومده بود شده ناامید کننده ترین بازی؟!؟؟؟

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
یه سوال دیگه! چرا الن ویک رو ناامید کننده ترین بازی گذاشتید اما تو همه بخش ها جزء بهترین کاندیدا بود!؟؟ منطقیه به نظر شما؟ یا اگه اشتباه نکنم استارکرفت 2 بهترین بازی پی سی کاندید بود بعد اومده بود شده ناامید کننده ترین بازی؟!؟؟؟

این اشتباهی هست که اکثرا در زمینه "نا امید کننده ترین بازی" می کنن.
ناامید کننده با ضعیف فرق داره. یه بازی ناامید کننده ممکنه نمرات خیلی بالایی هم گرفته باشه. بازی هایی مثل Mafia II یا GT5 بازی هایی هستن که به خاطر سابقشون انتظارات وحشناک بالایی ازشون می رفته ولی اگر اسم این بازی ها رو عوض کنیم می بینی که هر کدوم یک بازی عالی در سبک خودشون هستن. یعنی بازی GT5 مسلماً یک بازی فوق العاده قوی در سبک racing هست ولی از نظر منتقدا یسری اشکالات داشت نسبت به اون چیزی که از سری Gran Turismo انتظار داشتن.
البته دلیل اصلی اوردن نام این بازی در لیست برترین بازی سال به خاطر انتخاب کاربران هم بود که می خواستیم تقریباً از هر سبک بهترین بازی در لیست باشه.
......
یه نگاهی مینداختین صفحه های قبلو بد نبود:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
دلایل قانع کنندس اما منطقی نیست! مثلا تو فستیوالا خارج هیچ وقت ناامید کننده ترین بازی کاندید بهترین بازی نیست!
GameSpot سال 2004 بازی Halo 2 رو هم توی ناامیدکننده ترین ها نامزد کرد , هم توی بهترین شوتر و بازی Xbox و موسیقی و صدا و مولتی پلیر و ... ! :D
کلآ همون طور که اشکان توضیح داد , بین بدترین و ناامیدکننده ترین یه کم تفاوت وجود داره. بدترین یعنی بدترین ! :D یعنی بازی ای که واقعآ بده ! ولی یه بازی ممکنه خیلی هم خوب باشه ولی باز ملت ازش انتظار بیشتری داشته باشن که اون انتظار رو جواب نده و میشه ناامیدکننده !

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
یا اگه اشتباه نکنم استارکرفت 2 بهترین بازی پی سی کاندید بود بعد اومده بود شده ناامید کننده ترین بازی؟!؟؟؟
اینطور نیست. من استارکرفت رو در اینجا نمیبینم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
الان من خیلی ناراحتم.:|
شما تو بخش بهترین داستان,بهترین اتمسفر و بهترین پایان خاطره انگیز,Red Dead Redemption رو انتخاب کردین ولی هیچ نکته ی داستانی ای ازش نگفتین,ولی اومدین تو بیشترین صحنه ی به یاد ماندنی آخر بازی رو گفتین!!!! خُب یه Spoiler Alertـی اخطاری چیزی میدادین که کسایی مثل من که تموم نکردن پایان بازی واسشون خراب نشه!
من رو حساب اینکه تو بخش "بهترین پایان خاطره انگیز" چیزی از داستان لو ندادین با اطمینان "بیشترین صحنه ی به یاد ماندنی" رو باز کردم!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر