بهترین های سال 1387 از نظر بازی سنتر

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
به نظر من انتخابات جالبی بود اما ...
البته ببخشین که من که یه کاربر ساده هستم اینو میگم ...
بعضی چیزا مقل بهترین بازی اسپورت - بهترین بازی ریسینگ - یهترین بازی انحصاری - بهترین بازی استراتژِیک
و ... رو انتخاب نکردین بعد چند تا چیز عجیب مثل بهترین بازی که کسی بازی نکرد رو به جاش انتخاب کردین !
البته اینم یه نو آوریه ولی به نظرم بهتر بود اون چیزا رو هم که معمولا سایت های معتبر انتخاب میکنن شما
هم انتخاب میکردین ...
انتخابات همین چیزایی که گفتین نیز داریم اما بر طبق بر نامه ی روی سایت قرار میگیرن بهتره صفحه اول رو دوباره بخونید و برنامه زمانی جوایز سبک ها و پلتفورمها رو ببینید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بعضی چیزا مقل بهترین بازی اسپورت - بهترین بازی ریسینگ - یهترین بازی انحصاری - بهترین بازی استراتژِیک
و ... رو انتخاب نکردین بعد چند تا چیز عجیب مثل بهترین بازی که کسی بازی نکرد رو به جاش انتخاب کردین !
البته اینم یه نو آوریه ولی به نظرم بهتر بود اون چیزا رو هم که معمولا سایت های معتبر انتخاب میکنن شما
هم انتخاب میکردین ...
دوست عزیز من تو چند تا دیگه از سایت ها هم دیدم که این چیزا باشه. مثلا بدترین بازی که همه بازی کردند و بهترین بازی که کسی بازی نکرد;)

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
اعضای تحریریه بازی ها رو انتخاب می کنند و نظر سنجی نیست.

این انتخاب ها از بین نظرات ادمین ها ، مدیران و اعضای تحریریه صورت گرفته ...

هم انتخاب میکردین ...

شما دقت نکردی ، تا حالا فقط یک بخش از انتخابات رو دیدید ، اینایی که شما میگی توی بخش دوم و سوم اعلام میشه ( همه اینا توضیح داده شده )
این بهترین بازی که هیچ کس بازی نکرد هم چیزی نیست که عجیب و جدید باشه ، خیلی از سایت ها اینو دارن ، از جمله GameSpot

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود

به علت مشکلی که به وجود امده اعلام نتایج برندگان جوایز سبک ها به فردا موکول شد.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
صادقانه ميگم همه قسمت هاش خيلي خوب بود ولي من يكي نسبت به توضيحات Braid يك كمي احساس كردم داره بزرگنمايي ميشه.

yeki

کاربر سایت
Nov 13, 2007
85
خیلی کار جالب و بی نظیری بود خیلی ممنون
انتخاب "خشن ترین بازی هم خیلی جالب بود"
فقط امیدوارم برای سال بعد یک قسمت مخصوص user score هم ایجادکنید که به جذابیت انتخاب ها کمک می کنه
در ضمن فکر کنم GTA4 روی PC هم ریلیز شد که در نظر سنجی فقط ps3و x360 قید شده

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
صادقانه ميگم همه قسمت هاش خيلي خوب بود ولي من يكي نسبت به توضيحات Braid يك كمي احساس كردم داره بزرگنمايي ميشه.

توضیح درباره Braid بزرگنمایی نیست.
این بازی لیاقت این توضیح رو داره.
این بازی کم جایزه نبرده.
می تونی به لیست بهترین بازی های 2008 از نگاه سایت ها و مجلات مختلف نگاه کنی تا متوجه قضیه بشی.

من این بازی رو انجام دادم و چنین توضیحی رو تایید می کنم.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
انتخاب بعضی ها درست نبود شاید چون من فن بازی ...... به ماند هستم ناراضیم ولی یه بازی رو اصلا تحویل نگرفتید برای بهترین بازی سال از الان معلوم هست ........

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
انتخاب بعضی ها درست نبود شاید چون من فن بازی ...... به ماند هستم ناراضیم ولی یه بازی رو اصلا تحویل نگرفتید برای بهترین بازی سال از الان معلوم هست ........
کدوم بازی دوست عزیز؟ منظورت چیه؟

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
به ماند ولی بهترین بازی سال که می خواند انتخاب کنند معلو م هست دیگه مثل مراسم اسکار 2009 که معلوم بود چه فیلمی بهترین میشه اینجا همینطوری هست هالا شاید همه رو غافلگیر کنند :)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خوب این از الان معلوم است که بهترین بازی gta iv می شود.ولی من فکر کنم منظور x_box_360 را فهمیدم!احتمال داره ایشون فن gears of war باشه!حالا واقعا بدون توجه به نظر دوست عزیز و اینکه آیا فن این بازی هستند یا نه,حق گیرز آف وار 2 این نیست که لا اقل یه جایزه بگیره؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب این از الان معلوم است که بهترین بازی gta iv می شود.ولی من فکر کنم منظور x_box_360 را فهمیدم!احتمال داره ایشون فن gears of war باشه!حالا واقعا بدون توجه به نظر دوست عزیز و اینکه آیا فن این بازی هستند یا نه,حق گیرز آف وار 2 این نیست که لا اقل یه جایزه بگیره؟
از رای دهندگان تقریبا درصد بالاییشون GeOw2 رو بازی کرده بودند. از جمله خود من که فن نگم اما طرفدارش هم هستم. اما... واقعا در مقابل دیگر شاهکار ها GeOW2 فکر نکنم حرفی برای گفتن داشته باشه.;)

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
نه من فن gow نیستم یه چیز دیگه هست ولی نباید به Grand Theft Auto IV انقدر هم توجه میکردند .........همه چیز رو به این دادن دیگه یهو بگید بهترین بازی سال خیال همه راحت شه

راستی جوایز پلتفرم رو کی میزارید

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر