بهترین نویسنده

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
سلام.

به نظر شما بهترین نویسنده در تمام مجلات و روزنامه های که در مورد بازی اند یا یک بخش بازی دارند چه کسی است؟

باتشکر

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
تاپیک خوبیه

توی ایران نویسنده های خوب زیادی وجود داره.
طاها رسولی به نظر من صاحب سبک ترین نویسنده بازی ها توی ایرانه.گرچه بهترین نیست!!!

ولی تحریریه بازی رایانه بدون شک حرفه ای ترین تیم نویسنده ها در زمینه بازی رو در اختیار داره. این مطلب
رو میتونید با مقایسه نقد هاشون با سایر مجلات متوجه بشید.

در کل ما در کشور زندگی میکنیم که شاید نتونیم بازی بسازیم یا اگر نتونیم بازیکنای خوبی داشته باشیم.
ولی حتما بهترین منتقد های دنیا تو ایران هستند!!! حالا زیادم جدی نگیرید:-"

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
طه رسولی بدترین نویسنده نقدهای بازی در ایران هست و اگه دیگه نقد ننویسه سنگین تره
نویسنده نقدهای همین کلیک خوشحال هم ایشونه :laughing:

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
طه رسولی بدترین نویسنده نقدهای بازی در ایران هست و اگه دیگه نقد ننویسه سنگین تره
نویسنده نقدهای همین کلیک خوشحال هم ایشونه :laughing:
به نظر من طه رسولی یکی از بهترین منتقدین بازی تو ایران هست !
دوست عزیز میشه بدونم رو چه حسابی این حرفو میزنی؟
ایشون با توجه به اطلاعاتی که در مورد بازی داره و درک خودش از بازی اونو نقد میکنه و به نظر من خیلی از gamer ها تو ایران سلیقه ای شبیه به آقای رسولی دارن!! واسه همین از مقاله های ایشون تعریف میکنن چون سلیقه خودشون هم با او یکی هست !!!

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
طی

تاپیک خوبیه

توی ایران نویسنده های خوب زیادی وجود داره.
طاها رسولی به نظر من صاحب سبک ترین نویسنده بازی ها توی ایرانه.گرچه بهترین نیست!!!

ولی تحریریه بازی رایانه بدون شک حرفه ای ترین تیم نویسنده ها در زمینه بازی رو در اختیار داره. این مطلب
رو میتونید با مقایسه نقد هاشون با سایر مجلات متوجه بشید.

در کل ما در کشور زندگی میکنیم که شاید نتونیم بازی بسازیم یا اگر نتونیم بازیکنای خوبی داشته باشیم.
ولی حتما بهترین منتقد های دنیا تو ایران هستند!!! حالا زیادم جدی نگیرید:-"

به نظر بهترین تیم نویسنده در ایران رو مجله دنیای بازی داره، و بهترین ها توش خیلی زیادن و شاید همشون ولی من خودم طی را از زمان کاشف جام جم تا حالا نقداشو می پسندم برای اینکه الکی مطلب پر نمی کنه و یه چیزی حالیشه
در جواب این دوسته عزیز هم باید بگم که به نظر من دنیای بازی خیلی برتر از بازی رایانه ست چون دنیای بازی مطالب مفید رو می نویسه و از چاپ مطالبی که فقط حجم پر کنه پرهیز می کنه ولب بازی رایانه رو هر موقع می خونم خوابم می گیره از بس که مطابش طولانیه
در کل من همیشه هر دو رو می خرم، چون هر دو هرچه هم که باشه تلاشه خودشونو می کنن برای بازی در داخل ایران

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
اقای یاشار ذوالفقاریان
نگین تو این سایته دارم ازش تعریف میکنم
در کل خیلی خوب مینویسه من وقتی نقد یکی از بازی هاش خوندم عاشق اون بازی شدم
به جزئیات خوب توجه میکنه

Dark Destiny

کاربر سایت
Dec 11, 2008
89
نام
سرنوشت
...
این بی انصافی هستش... یکی هم بگه که من بهترین نویسنده هستم دیگه... آقا هرکسی که من رو به عنوان بهترین نویسنده معرفی کنه سیبیلش رو چرب میکنم. اگه هم که سیبیل نداشت ... خب ریشش رو چرب میکنم. و اگه ریش هم نداشت... آقا بالاخره یه جوری با هم کنار میایم...:cheesygri... پس رای شما فقط من هستم. در ضمن دنیای پردازش بهترین تحریریه رو داره... این رو اصلا واسه این نگفتم که خودم هم توش هستما....:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر