بهترین نمایش

بهترین نمایش E3 2017

• Anthem

• Beyond Good & Evil 2

• Days Gone

• Destiny 2

• God of War

• Mario+Rabbids: Kingdom Battle

• Metro Exodus

• Metroid Prime 4

• Ori and the Wild of the Wisps

• Spider-Man

• Star Wars: Battlefront 2

• Super Mario Odyssey

Results are only viewable after voting.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
خوب همونطور که از اسم تاپیک برمیاد، دوستان میتونن لیست خودشون رو از بهترین نمایش و معرفی های E3 با بقیه به اشتراک بزارن.

ضمن اینکه لازم به ذکره منظور بهترین نمایش هست نه بهترین بازی. و ممکنه یه بازی خیلی خوب اما نمایش ضعیفی داشته باشه و برعکس. پس لطفا به کیفیت نمایش بازی ها بیشتر توجه کنید.

پ.ن: لیست به ترتیب حروف الفبا هست.
پ.پ.ن: برای اینکه معنی "بهترین" زیر سوال نره هرکسی فقط یک حق انتخاب داره.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
گاو برنده نشه میدمت دست کریتوس دیگه خود دانی

از نمایش گاو خوشت امد؟:D

نمیدونم من چرا دوست نداشتمش. یعنی منتظر یه چیز دیگه بودم، یه باس فایت خیلی خفن و اپیک اما کامل نا امید شدم.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
از نمایش گاو خوشت امد؟:D

نمیدونم من چرا دوست نداشتمش. یعنی منتظر یه چیز دیگه بودم، یه باس فایت خیلی خفن و اپیک اما کامل نا امید شدم.
اگه یادت باشه خود تو جز کسایی بودی که بشدت از نوتی بخاطر اینکه ست پیسا رو قبل از رلیز لو داده بود انتقاد میکردی. اتفاقا بنظرم کارشون درسته چیزی نشون ندادن ولی چند جا هینت دادن مثل همون صحنه ای که اون آدم ( خدا) ی غول آسا روی زمین افتاده بود و مرده بود. که من اصلا تا بار سوم متوجه حضورش نشده بودم اولین بار که فهمیدم کوه نیست تنم یخ کرد. یه جا هم که ماره از زیر آب درومد . کاملا مشخصه بازی صحنه های اپیک بدجوری داره. ولی خوشبختانه مخفی نگه داشتن.
ازونور با گرافیک اتمسفر و حتی سیستم مبارزات بشدت ارتباط برقرار کردم. من که خیلی خوشم اومد. خیلی هم سعی کردم که خودم رو جای منتقدین بزارم و از دید اونا نگاه کنم ولی موفق نشدم.:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
اگه یادت باشه خود تو جز کسایی بودی که بشدت از نوتی بخاطر اینکه ست پیسا رو قبل از رلیز لو داده بود انتقاد میکردی. اتفاقا بنظرم کارشون درسته چیزی نشون ندادن ولی چند جا هینت دادن مثل همون صحنه ای که اون آدم ( خدا) ی غول آسا روی زمین افتاده بود و مرده بود. که من اصلا تا بار سوم متوجه حضورش نشده بودم اولین بار که فهمیدم کوه نیست تنم یخ کرد. یه جا هم که ماره از زیر آب درومد . کاملا مشخصه بازی صحنه های اپیک بدجوری داره. ولی خوشبختانه مخفی نگه داشتن.
ازونور با گرافیک اتمسفر و حتی سیستم مبارزات بشدت ارتباط برقرار کردم. من که خیلی خوشم اومد. خیلی هم سعی کردم که خودم رو جای منتقدین بزارم و از دید اونا نگاه کنم ولی موفق نشدم.:D

مشکل من با ND این بود که تقریبا همه چیزو نشون دادن و سورپرایزی برای بازی نموند. البته کاملا بهت حق میدم و قبول دارم که خوب نیست بازی لو بره اما خوب اکشن اپیک و حماسی گاو ناخودآگاه این انتظار رو در من بوجود آورده که نمایش هاش باید همیشه فوق خفن و عظیم باشن. تصر من از نمایش گاو این بود که یه چیزی نشون میدن از بس خفنه برق از سه فاز همه میپره اما الان حداقل خود من این حس رو اسپایدرمن دارم و معتقدم نمایش ایشون بیشتر از گاو فک برانداز بود!

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
بهترین نمایش و به نظرم GOW داشت . تنها بازی که حس کردم همه چی و به یه سطح دیگه ای رسونده . و کاملا تکامل پیدا کردن از سرو روش میباره . مبارزات خیلی سنگین و خوب درومدن و به نظرم مبارزات نسخه های قبلی در مقابل این بچه بازیه . از سیستم مبارزاتش گرفته تا نوع روایت و گرافیک و نورپردازی و ... کلا انگار یه بازی واسه نسل بعد بود . هیچ کدوم از بازیهای دیگه چنین حسی بهم ندادن . بعدشم اسپایدر من به نظرم بهترین نمایش و داشت و کرک و پر ریزون بود .

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
انتخاب اصلیم Xenoblade Chronicles 2 هست که تو لیست نیست و اصلا هم برای کسی مهم نبوده چون گرافیک خفن نداشته. از لحاظ استوری، عظمت دنیای بازی عالی میزد و نوید یکی از بهترین JRPG های نسل رو میداد.
به متروید رای دادم با اینکه چیزی ازش نمایش ندادن همین که فهمیدیم در حال ساخته عالی بود ولی کاش یه تیزر کوتاه نشون میدادن.
ولفنشتاین جدید هم عالی بود.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
BBC هم انقده اسپایدی براش عجیب اومده توی بخش مهم اخبارش آورده و گفته پلی استیشین از جدیدترین تکنولوژیهای روز رایانه ای برای این بازی استفاده کرده .

خیلی مورد استقبال قرار گرفته چون یونیک بود واقعا گرافیک خفی هم داشت .

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,539
نام
Mehrdad
ولی خودمونیم سال های قبل چه قدر از این تاپیک ها داشتیم و چه استقبال هایی میشد.. اصلا چند روز بعد کنفرانس ها همیشه یک شور و حال خاصی داشت.. فکر کنم اپیک فیل مایکروسافت اینقدر شدید بوده که کلا e3 امسال رو بی حس و حال کرد همه جوره :D
جالبه یکیم پیدا میشه تاپیک میزنه بعضی ها فقط بلدند بیان ایراد بگیرند انگار ایراد گیرند کلا :D خب خوشتون نیومده .. خودتون تاپیک بزنید. والله :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
منصف بخوایم باشیم سونی و مایکروسافت امثال هر دو تر زدن! سونی که عملا بازی مهمی معرفی نکرد و کنفرانس پارسال رو تکرار کرد، سونی تو E3 2016 بازی هایی رو نشون داد که اون زمان شاید فقط ازشون یه تریلر وجود داشت، امسال هم همون ها رو توسعه شون به یه جایی رسیده بود رو نشون داد دوباره که باز هم خیلی از مهمترین هاشون 2017 عرضه نمیشد!
اما اینکه رو تر مایکرو انقدر تاکید میشه بخاطر این هست که از سال گذشته تا حالا دوتا از AAAهاشو کنسل کرده و امسال کنسول جدید عرضه میکنه!
وگرنه در مقایسه با سال های گذشته هر دو به معنای واقعی کلمه گند زدن و کم کاری کردن!

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
بهترین نمایش به نظره من مترو بود. اتمسفر، گرافیک و نرمی گیمپلی و باقی واقعا خیلی خوب بود

نمایش دوم اسپایدرمن... حقیقتا من برخلاف اکثریت انتظار همچین نمایش خفنی رو داشتم در واقع کسایی که نسل قبل بازیهای insomniac و همین نسل رو انجام داده بودند میتونستند همچین انتظاری داشته باشند ولی خب به نظرم خیلی صحنه های اهسته اش زیاد بود :think:

سومین نمایش هم Ori کولاک... تو همین دو دقیقه با روح و روانت بازی میکرد و چقدر نسبت به نسخه قبل از لحاظ بصری پیشرفت کرده بود فکر نمیکردم با همچین تفاوتی رو به رو بشم !!

QTE-Man

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر