بهترین نسخه از سری Resident Evil

به نظر شما بهترین نسخه از سری رزیدنت اویل کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    370

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
2 و کد ورونیکا اولین شماره هایی بودن که از این سری تجربه کردم و بنظر من بین نسخه های کلاسیک کد ورونیکا بهترین بود و بین جدیدتر ها همون 4
کد ورونیکا رو روی دریم کست بازی کردم ولی نسخه پال بودش، 80 در صد سناریوی وسکر توش حذف کرده بودن)x... چرا اینکارو کرده بودنو نمیدونم
یادش بخیر سر 3 یه دو سه هفته ای کلا ولش کرده بودم، چون فکر میکردم نمسیس رو باید همون اول کشتش، منم هی برای نابودیش تلاش میکردم:p
تا اینکه به خودم گفتم بهتره فعلا از دستش فرار کنم بعدا که سلاح بیشتری جمع کردم نابودش میکنم! بازی هم هی پیش میرفت و منم از مبارزه باهاش طفره میرفتم... داداش کوچیکم که در جریان بازی بود هم همش میگفت همون اول که ضعیف بود نکشتیش روز بروزم قوی تر میشه دیگه نمیتونی کاریش بکنی!:))
یعنی نمیتونید تصور کنید که وقتی کشتمش و موشک اتمی انداختن روی سرش چقدر دلم خنک شد!

• Like
Reactions: nimaazmayesh

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یک چیز رو کلی میگم میکامی از اول میخواسته با مدل دوربین Re 4 بازی رو بسازه ولی خوب فن آوری و سیستم کنسول های اون زمان بهش این اجازه رو نداده که این کار رو کنه ورگنه اگه میشد شماره اول بازی با دروبین re 4 به بعد ساخته میشد. ربطی هم به کپکام و اینا نداره

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
Resident Evil :x:x:x:x
Resident Evil 2 :x:x:x:x
Resident Evil 3 :x:x:x:x:x
Resident Evil : CV :x:x:x:x:x:-*
Resident Evil : Remake :x:x:x:x:x:-*:-*
Resident Evil 4 :x:x:x
Resident Evil 5 :))x:))x:(
Resident Evil : ORC :-&:-&:-&:-&:-&:-&
Resident Evil 6 )x:-&)x:-&:((
Revelations و Zero هم بازی نکردم.............:d ولی در آخر رزیدنت اویل فقط کلاسسسسسسسسسسیک.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
طبق خاطرات قبلی که دارم باید بگم با re 3 از همه بیشتر حال کردم ، یادم میاد یه بار رفتیم خونه دوستم بازی داشتیم میکردیم تو ساختمون R.P.D بودیم که نمسیس از یه پنجره زد بیرون و دوست ما خیلی ریلکس و آنی کنسول رو از دکمه خاموش کرد :d

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
باور کن اگه کل RE6 روی لیان میچرخید و تو اون فاز بود من 100% بهترین RE میدونستمش اما اون 2 تا کمپین دیگه نابود کردن همه چی رو واسه همین به RE3 رای میدم ! البته 1 و 2 هم عالی بودن . اما با همه ی اینا بازم 6 خیلی از 5 بهتره ...

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
به نظر من 4 خیلی غول بود.
با اینکه اون زمان 1 و 2 خیلی سر زبونا بودن ولی من زیاد نتونستم ارتباط برقرار کنم باهاشون.

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
به نظر من بهترین بازی سری اویل، evil 4 بود. در این بازی تغییرات درست و بجا بود بااین تغییرات یک بالانس عالی بین ترس و اکشن ایجاد شد درحالی که درنسخه های قبل فقط ترس بود و درنسخه های بعد فقط اکشن در بازی حکم فرما بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر