بهترین موسیقی متنی که تا حالا در یک بازی گوش کرده اید؟

dokii121212

کاربر سایت
Oct 7, 2018
0
بهترین موسیقی متنی که تا حالا در یک بازی گوش کرده اید؟
از نظر خودم

(Shadow of the Colossus (2005
Prologue ~to the Ancient Land
Resurrection
Swift Horse
Green Hills

(Assassin's Creed II (2009
Earth
Ezio's Family
Florence Tarantella
Flight Over Venice

(2011)The Elder Scrolls V: Skyrim
Dragonborn

(Bloodborne (2015
Omen
Amygdala
The Hunter
و...
بهترین موسیقی های متنی که تا الان گوش کردیده و با انها های خاطر های زیادی دارید را بیان کنید

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
اهنگ opening title بازی modern warfare 2 رو هنوز که هنوزه گوش می کنم و لذت می برم.
یک حس غمگین داخل ریتم نظامی اهنگ هست که خیلی دوستش دارم.

اهنگ اخر بازی mass effect 2 به نام suicide mission رو هم با اون اجرای ارکستر سمفونیکش خیلی حال می کنم.

moslem_nadi

کاربر سایت
Aug 26, 2019
9
موسیقی اخر بازی متال گیر تو پلی استیشن 1 ک یه زنه میخوند رو یادمه عالی بود.. هر چی بعدها گشتم دنبالش پیداش نکردم.. بار همین همیشه مجبور میشدم یه بار از اول برم و بازی رو تکمیل کنم تا باز برام بخونش.. جالبه ک اگه از روی سیو بازی میخواستی فقط مرحله اخر بازی رو تمام کنی دیگه اون موزیکو نمیزاشت و باید حتما از اول بازی میکردی...
بازی Halo هم عالی بود موزیکش.. نمیدونم کدوم نسخش بود اما برای 360 بود و حدودای سال 88 بازی کردم فکر کنم

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
اره .. ای جانم.. اسمش یادت نی؟
اسم آهنگ رو نوشتم دیگه همونجا. خواننده ش هم Aoife Ní Fhearraigh
//
من خودم موسیقی های متال گیر رو خیلی گوش دادم. به خصوص همین the best is yet to come
تم اصلی the last of us هم هست
کلا آهنگ های مورد علاقه م خیلی زیاده ولی 3 تا موسیقی توپ میذارم براتون از بازی های میکرو!:D
این البته آهنگ کارتونش هست ولی خیلی خوبه
این یکی هم عالیه :D
این آخری واسه PC عه، اون زمان خیلی جذاب بود برام. پیشنهاد میکنم گوش بدید (البته به اولین آهنگش فقط، از اول تا حدود دقیقه 3):

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
477
نام
Sera
موسیقی پایانی مکس پین چپتر 2
هنوزم بهترینه، کسانی که موسیقی تأثیر زیادی روی روانشون می زاره ، اونایی که موسیقی براشون مثل یه سرپناهه،دلبستگی شدیدی به این آهنگ پیدا کردن،فکر کنم این آهنگ هنوزم تأثیر خودش رو داره هنوزم موهای بدن هنگام شنیدنش سیخ میشه.
بعدها خیلی گشتم تا چیزهایی مثل این رو تجربه کنم، اما پیدا نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر