بهترین مستقیم کننده لینک کاملا مجانی !

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
خوب من تو این تایپیک میخوام بهترین مستقیم کننده لینک | لیچر که کاملا مجانی هست و از طریق چت باکس هست رو معرفی کنم . تقریبا همه ی سایت ها رو هم ساپورت میکنن . خوب اول بگم چه جور سیستمیه . این به صورت اینه که شما لینک رو قرار میدین یک بات یا ادم میاد ثانیه ای مستقیم میکنه واستون و نیاز به صبر کردن نداره . قوانین اینه که لینک غیر اخلاقی ندین و حد اقل فاصله بین لیچ کردن 2 فایل 5 دقیقه باشد (دقیق نمیدونم چند دقیقه و توصیه میکنم تا دانلودتون تموم نشده بعدی رو نزارین ) . هر 1 پست هم 1 لینک و لینکم حتما باید از طریق چک کننده چک شه و اگه قوانین رعایت نشه بن میشوید . سرعت دانلودشم فوق اولادس مثل اکانت پولیه .
این 3 تا سایت رو من میشناسم که این جوری کار میکنن :
1.Vina Leech
10 Gigay .2
Get4All .3
لینک چکر ها به ترتیب :
1 . Vina Leech Link Cheker
10 Gigay Link Cheker .2
فرقی نداره از کجا چک بشه مهم اینه که چک بشه .

حالا اموزش عضویت و استفاده برای اونایی که نمیدونن .
1 . یک اسم بنویسد
2. در Profile کلیک کنید
3. اگه این اسم استفاده نشده باشه هر 2 جا رمز عبور رو بنویسید و و روی Save کلیک کنید .
attachment.php

یک مثال برای استفاده :
1 . اول چک لینک
attachment.php

حالا همونو کپی کنین و بزارین تو چت باکس و دیگه حله . خیلی زود مستقیم میشه
attachment.php

نکته : خود سایت چیزتر نیست ولی چت باکس کلا چیزتره . شما لینک دانلود رو که از سایت گرفتین چیز پی ان رو قطع کنین و راحت با بالاترین سرعت دانلود کنین . (چون سرور هاش چیزتر نیست ) و سایتی مثل فایل سرور که چیز تره قابل استفادس !
نکته 2 : نگه داری فایل از 2-4 ساعت تا 24-48 ساعت متغیر هست . اگه به وسطش برسه دانلود لینک قطع بشه اگه با IDM استفاده میکنین میتونین لینک رو جای گزین کنین و ادامه ی دانلود رو برین .
نکته 3 : ببنید اگه کسی بود لینک رو مستقیم میکنه لینک بدین . هر 3 تا سایت رو ببینید باید 1 کیش کار کنه .
برای دانلود با حد اکثر سرعت حتما از Internet Download Manager استفاده کنید .

Attachments

• Leech.jpg
    Leech.jpg
    81.6 KB · مشاهده: 1,111
  • 3446967418.jpg
    3446967418.jpg
    67.6 KB · مشاهده: 1,108
  • 9549649692.jpg
    9549649692.jpg
    16.9 KB · مشاهده: 1,099
آخرین ویرایش:

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
ایول دنبال همچی چیزی بودم
فقط نمیدونی دقیقا چقدر نگه میداره فایلو؟
دقت کنید یا یک بات هست که مستقیم میکنه یا یک ادم با اسم خواص . اگه ادم باشه میتونین بپرسین که چه قدر فایل رو نگه میداره . اینم چون سروراشون فرق داره با هم که مستقیم میکنن نگه داری فایل هم فرق داره . کم ترین 2-4 ساعت و بیشترین که نگه داره 1-2 روزه .

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
ممنون
2-3 بار یه لینک رو بهش دادم، اما سرعت دانلودش پایین بود. من با 128 چند وقتیه دارم 50-60 میگیرم، اما این دوباره بهم 15 میداد.
حتی توی بقیه لیچرها هم این فایل سرعتش بیشتر بود
راستی vinaleech بود

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
می خواستم بدونم میشه چند تا فایل رو به لینک مستقیم تبدیل کرد و سپس دونه دونه دانلودشون کرد؟ مثلا یک فیل 8 پارتی راپید شیر دارم که هر 8 پارتش رو به این وسله تبدیل به لینک مستقیم کنیم و بعد یکی پس از دیگری دانلودشون کنیم؟
یا علی مدد

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
ممنون
2-3 بار یه لینک رو بهش دادم، اما سرعت دانلودش پایین بود. من با 128 چند وقتیه دارم 50-60 میگیرم، اما این دوباره بهم 15 میداد.
حتی توی بقیه لیچرها هم این فایل سرعتش بیشتر بود
راستی vinaleech بود
نمیدونم ولی شاید واسه سرورش بود که بد بود . من تا اخرین سرعتی که ISP میده دانلود میکنم (220 )

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:48 PM ارسال شده بود ----------

سلام
می خواستم بدونم میشه چند تا فایل رو به لینک مستقیم تبدیل کرد و سپس دونه دونه دانلودشون کرد؟ مثلا یک فیل 8 پارتی راپید شیر دارم که هر 8 پارتش رو به این وسله تبدیل به لینک مستقیم کنیم و بعد یکی پس از دیگری دانلودشون کنیم؟
یا علی مدد
نه نمیشه باید 1 دونه 1 دونه بزارین .

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
یا علی مدد

بهترین حالت برای استفاده از لیچر اینه که بعد از مستقیم شدن فایل بفرستیش به 1 آپلودسنتر بعد هر وقت حال کردی دانلودش کنی...

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
از آپلودسنتر مجانی استفاده نمایید :d کم نیستن!
اونم حرفیه :d. من که خودم اکانت Fileserve دارم میام Rapidshare و ... رو لیچ میکنم بعد اگه وقت نبود از ریموت اپلود استفاده میکنم . حیف این مدیافایر ریموت اپلد نداره .

---------- نوشته در 11:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:31 PM ارسال شده بود ----------

آقا می شه یکدونه معرفی کنید که از filesonic پشتیبانی کنه و 5 گیگ محدودیت داشته باشه.
اینا همشون FileSonic رو ساپورت میکنن ولی فقط محدودت زمانی دارن ...
شما لینک هارو واسم پ.خ کن ببینم میتونم واستون مستقیم کنم .

negahban

کاربر سایت
Jul 25, 2015
1
در حال حاضر تنها مستقیم کننده لینک کاملا رایگان ایرانی سایت داسان http://dasan.ir هست.
محدودیت حجم دانلود نداره.
سرعت دانلود فایل بالاست.
24 سایت هم پشتیبانی می کنه. اکثر سایت ها رو با سرعت خوبی لیچ می کنه به غیر از چند تا سایت مثل depositfiles.

xzippyshare_com.png.pagespeed.ic.wz9-dcZHF3.png
xdropbox.png.pagespeed.ic.1v-lDgMPeH.png
xrapidgator_net.png.pagespeed.ic.RqATaoT3EW.png
youtube_com.png.pagespeed.ce.g9w01PEAB7.png

, ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر