بهترین صحنه سری Metal Gear Solid از نظر شما ؟

تاثیر گذار ترین صحنه سری متال گیر بر روی شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خب مشخصه ...
دوست دارم بدونم از نظر شما زیبا ترین صحنه سری متال گیر کدوم صحنه بوده ؟
مطمئنن همه میگن نبرد باس و اسنیک، اما سوال قشنگترین صحنه نیست، سوال اینه که کدوم صحنه روی شما تاثیر بیشتری گذاشته ...

The Boss Vs Big Boss

46b02b668056.jpg

Old Snake Vs Liquid Ocelot

00d9f30ca54b.jpg

شکنجه شدن Big Boss

64127c03caab.jpg

مرگ Big Boss در کنار Snake

41d77dd5271f.jpg

تلاش اسنیک در Microwave Hall

3741ea570def.jpg

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
لامصب همش عالیه!!ولی کاش اون صحنه ی آخر MGS3 که BigBoss سره قبره Boss یه Salute انجام داد و یه قطره اشکم از چشمش اومد هم میذاشتی....فوق العاده تأثیر گذار بود اون!بین اینا ام اول صحنه ی مرگ BigBoss(اصلاً این کات سین بدونه هیچ اغراقی زیبا ترین کات سینی بود که توو عمرم دیدم)و بعد کور شدنش!
c1hsy40y8rsfp8e2nyrl.gif

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
صحنه خیلی زیاده
وگرنه MGS1 و 2 هم صحنه های فوق العاده ای داره
اما خب این گزینه ها عامیانه تره.. یعنی احساس کردم اینا مهم تر هستن و بیشتر بقیه باهاشون آشنا هستن مخصوصاً کسایی که تازه با این سری آشنا شدن.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
هیچ جوره ، هیچ جوره نمیتونم صحنه ای جز صحنه روبرویی The Boss رو با Naked Snake انتخاب کنم !! تو این سری بازی که هیچی تو هیچ بازی که تو عمرمم کردم نمیتونم این صحنه و سکانس رو با چیز دیگه ای عوض کنم !! اوج حماسه و گریه و اپیک و ............. همه چیز بود برام !!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
متالگیر صحنه ای داره که به اندازه مبارزه سالید و لیکوئید روی متال گیر در شماره اول زیبا باشه ؟؟؟
مبارزشون توی متالگیر 4 به قشنگیه اون نبود

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
به همشون رای دادم
مطمئنا mgs3 صحنه مبارزه با The Boss
بعد mgs1 , mgs 4 مبارزه با اسلات لیکوئید
بعد سر قبر
بعد کل mgs 1
بعد کل سری :D

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
می تونستی از Peace walker هم بذاری،اونم صحنه های تاثیر گذاری داشت منتها فقر کنسول دستی باعث می شد اون طور که باید حس نشه.
مثل اولین مواجه Big Boss با هوش مصنوعی The Boss. یا این که در آخر Peace Walker که الگوی ذهنی The Boss اونو تحت کنترل خودش گرفت خودشو تو اقیانوس غرق کرد و عملا انگار Boss با وجود این که مرده بود یه بار دیگه با فدا کردن جونش جلوی یه جنگ جهانی رو گرفت،خیلی دراماتیک بود:((

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
می تونستی از Peace walker هم بذاری،اونم صحنه های تاثیر گذاری داشت منتها فقر کنسول دستی باعث می شد اون طور که باید حس نشه. مثل اولین مواجه Big Boss با هوش مصنوعی The Boss. یا این که در آخر Peace Walker که الگوی ذهنی The Boss اونو تحت کنترل خودش گرفت خودشو تو اقیانوس غرق کرد و عملا انگار Boss با وجود این که مرده بود یه بار دیگه با فدا کردن جونش جلوی یه جنگ جهانی رو گرفت،خیلی دراماتیک بود:((
شالاشاسکا SPOIL میدونی چیه ؟؟؟؟؟
تگِ SPOILER چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
)x

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
شالاشاسکا SPOIL میدونی چیه ؟؟؟؟؟
تگِ SPOILER چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
)x
خو کل تاپیک همش اسپویله :d بازم شرمنده.
P.S: باید حدس می زدم سفیر صلحو بازی نکرده باشی وقتی تو کاراکتر بتل به باس می گفتی شخصیت فرعی و بی اهمیت.(تازه خیلی چیزا هست که نگفتم و باس خودت بازی کنی.)

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
metal gear یکی‌ از بازی هاییه که تقریبا هر قسمتش صحنه‌ های فوق‌العاده دراماتیک و سینمایی داره مخصوصا قسمت سوم و چهارم

MGS1: صحنه مردن sniper wolf - صحنه زندان - مبارزه با liquid
MGS2: مردن fortune و olga
MGS3: کلا همهٔ صحنه هاش یکی‌ دوتا نیست
:d
MGS4: مبارزه با ocelot - سوختن چهره snake - مردن naomi -

PW: کشتن اسب boss - صحبت‌های پایانی (this is our heaven and our our hell)

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
P.S: باید حدس می زدم سفیر صلحو بازی نکرده باشی وقتی تو کاراکتر بتل به باس می گفتی شخصیت فرعی و بی اهمیت.(تازه خیلی چیزا هست که نگفتم و باس خودت بازی کنی.)
من گفتم شخصیت فرعی و بی اهمیت؟ :-o
کامنتشو بگو ببینم
من خیلی قبل 3 رو بازی کردم. میشناسم باسو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر