بهترین شاهزاده پارسی

کدوم پرنس رو بیشتر دوست داشتید؟؟؟؟؟؟

• پرنس در Sands of Time

رای‌ها: 14 20.9%
  • پرنس در Warrior Within

رای‌ها: 33 49.3%
  • پرنس در Two Thrones

رای‌ها: 10 14.9%
  • پرنس در Prodigy

رای‌ها: 10 14.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    67

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
پرنس در نسخه‌ی اول که خیلی جوون بود و جویای نام.اما نسخه‌ی دوم چیزی که دیدیم یکی از بهترین شخصیت‌های مبارز تاریخ بازی‌های رایانه‌ای بود.واقعا فوق‌العاده بود.اون سکانسی که ماسک رو روی صورتش میذاشت و تکون خوردناش محشر بود.

پرنس جدید هم خب درسته یکم فان میزد! اما بی تجربه بود مثل بازی اول سری شن‌های زمان.فکر کنم بهتر بشه در آینده(البته اگه آینده‌ای وجود داشته باشه)

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام.
من به گزینه ی 1 رای دادم ، چون بهترین PoP ای که بازی کردم ،SoT بوده و واقعا یه شاهکار به تمام معنا بود که دیگه تکرار نشد...
به نظرم اوج افتضاح بودن شخصیت پردازی توی پرنس Prodigy هست ، از این بدتر نمیشه!:sick:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
منم با آرش موافقم و به SOT راي ميدم چون فقط همين نسخه منو كف بر كرد. معتاد شده بودم رو 3تا درجه سختيش تمومش كردم ولي نسخه هاي بعدي رو فقط مي خواستم بدونم تهش چي ميشه. ww رو هم وقتي فهميدم تهش بايد با شمشير آب داهاكارو كشت مجبور شدم 2باره بازي كنم. T2T رو هم همينجوري سرسري تمومش كردم 2009 رو هم تا آخر رفتم چون كلا بازيش مثل جوك بود و خيلي وقت بود از اين جوكا نديده بودم. مخصوصا وقتي اليكا فارسي مثل افغانيا حرف ميزد از خنده منفجر ميشدم.

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
رای نمیدم... چون فقط سری چهارمو درست بازی کردم! اگه اشتباه نکنم یه دورانی یه ذره از یه سری دیگشو رفتم (در حد نیم ساعت نهایتش!!) نمی دونم کدوم سری بود :D ولی اونم خوب بود .

در کل من سری چهارم رو دوست داشتم . فقط گاهی واقعا اعصاب خرد کن بود ( مخصوصا سر اون نور ها...اسمشون چی بود؟؟)

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
شماره یکش که کلا سبک جدیدی توی بازی‌های ویدئویی وارد کرد. فراموش نشدنی بود.مخصوصا اون سکانس آخر : My name is... kakolukia

البته من به 2 رای دادم. به خاطر موزیک‌های عالی و داستان جذاب.

panteA

کاربر سایت
Jul 1, 2009
90
مگه قبل از همه ی اینها prince of persia 3d نبود؟ نمیدونم شایدم من تو اسمش اشتباه میکنم.
که یادمه تیر کمون هم توش داشت.اولش هم تو زندان بود و ....
قبل اونها هم فکر کنم دو تا prince دو بعدی بودن که نمیدونم که پارسی بودن یا نه.
البته بیشتر به عرب میخوردن. با اون شلوار گشادشون.

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
مگه قبل از همه ی اینها prince of persia 3d نبود؟ نمیدونم شایدم من تو اسمش اشتباه میکنم.

اگه اشتباه نکنم دو بعدیش بود که اول بازی تو زندان بودی و شمشیر نداشتی بعد یک سرباز میاد برات درسته فکر کنم 9 سال پیش بازیش کردم
تازه شلوارش هم گشاد نبود چون اون شلوار ها مال زنهای عربه:biggrin1:
پرنس رو تو یکش چون جون بود و کله شق دوست داشتم
در دوش بخاطر جنگیدنش و ******دشمنا و داهاکا دوست داشتم
و سه رو هم فقط و فقط بخاطر خالکوبی رو کمرش که نورانی میشد دوست داشتم هنوز تو کفشم:love:
موفق باشید:love:

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
بله.درست میگید روی MAC هم اومد ببینید کلا میشه POPرو به 4 دوران تقسیم کرد.
1-دو بازی دو بعدی
2-یک بازی سه بعدی با گرافیک فوق العاده(که به قول سازندگانش تحولی در پیشرفت گرافیکی در اون مقطع زمانی بود)
3-سری سوم شامل یک سه گانه.(که همگی باهاش اشنا هستید.البته سازنگان سه گانه رو پایان بازی POP قرار دادن.که دیگه نمیدونم چرا ادامش دادن.اصلا به من چه برید به خودشون گیر بدید!:biggrin1:)
4-همین شماره اخر یعنی PRODIGY.
دیگه من نمیدونم سازنگان دیگه چه بلایی میخوان سر این موجود بیارن:biggrin1:
اون شلوارم که گفتید اون واسه خودش فلسفه ای داره!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر