بهترین بازی ios

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
عنوان کاملا مشخصه.نظرسنجی هم نداریم چون گزینه ها میتونه خیلی زیاد باشه.
هرکی هر بازی رو که از نظرش بهترین تجربه بازی بوده با علتش بیاد بگه تا یه نتیجه گیری کلی داشته باشیم.
ممنون

• Like
Reactions: PaRaDoXiSt

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
هر چی بازی خوب بوده میگم ؛
سرگرم کننده :
Angry birds
doodle jump
Air Fox
با گرافیک بالا و سبک شوتر :
Shadow Guardian
Back Stab
Gta Chinatown Wars
ورزشی :
Fifa 11
Real Racing 2

==========
من خودم به دلیل این که با کامپیوتر بازی میکنم بیشتر تو کار سرگرمی هستم و بازی های مثل Angry birds رو بیشتر میپسندم اما نمیتونم از بازی کردن بازی ای مثل S.Guardian توی آیفون و آیپدم بگذرم .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
ممنونم دوست عزیز.اطلاعات خوبی بود.
راستش منم دیروز رفتم ipod4 32g گرفتم.یا جیلبرک و مقداری برنامه و بازی و محافظ.425تومان.تا اینجا با fruit ninja وhokm خیلی حال کردم.بیشتر بازیهای آرکید دوس دارم.:d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
راستش من هم خیلی بازیهای مختلفی روی iOS امتحان کردم و به نظرم بازیهای با گرافیک دوبعدی برای iPod و iPhone بهتره - بهترین بازی هم به نظر من بازی Blue Block هستش که یه بازی فکریه که توی اون باید با جابجا کردن Block های مختلف Block آبی رنگ رو از صفحه خارج کنید. جدای از اینکه واقعا بازی فکری خوبی هستش ,این بازی چیزی نزدیک به 40,000 مرحله اون هم با درجه های سختی مختلف (آسون - سخت - ...) داره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
ممنونم از همه دوستان
این بازیهایی که معرفی کردید عالی بود.خیلی خوبه که همه تجربه ای که از بازیهای مختلف داشتن و لذت زیادی هم بردن اینجا بزارن تا کسانی که زیاد با بازیها آشنا نیستن راحت برن دان کنن مثلا بازیه blue shock خیلی خوب بود.البته همه بازیها خوب بود.
منم یه بازیه خدا معرفی میکنم.
can knockdown2

Sage Naruto

کاربر سایت
Aug 28, 2010
37
درود
این هم اسم بازیهایی که من بیشتر باهاشون حال میکنم::d
Alive 4 ever , Fifa 11 , Dead Rising , Dead Runner , Asphalt6 , Doodle Jump , Pocket God ,Fruit Ninja , Cut the Rope Angry Birds series , Akinator , Bird Zapper , Risk , Field Runners Dino Rush , Infinity Blade
همگی فوق العاده هستن.موارد با رنگ قرمز رو دانلود کردم.فقط Infinity Blade از استودیو Epic یک مقدار حجمش بالا بود حدود 350 مگ (شاید هم بیشتر) و بازی Dead Rising هم فکر کنم 150 مگ بود
بازی Akinator هم فوق العاده هست و نیاز به اینترنت بی سیم داره.تو این بازی شما یک شخصیت رو تو ذهنتون انتخاب میکنید و بعد توسط این برنامه تعدادی سئوال از شما پرسیده میشه که در نهایت اگر درست جواب بدید اسم و عکس شخصیت رو بهتون نشون میده:d
موفق باشید:x

• Like
Reactions: u.s.a

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
می دونم جای پرسیدن این سوال اینجا نیس...ولی فقط ممکنه اینجا کسی جواب سوالو بدونه
من به اینترنت پر سرعت واسه دانلود...دسترسی ندارم
دمبال FIFA 11...آی پد ادیشنم
پس باید یکی پیدا شه و فایل یک گیگابایتی کرک شده شو داشته باشه...کسی هس؟ اگه هس سر مبلغ و قیمتش می تونیم مذاکره کنیم...منتظرم

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
cut the rope
Planet vs. zombies
Fruit Ninja
Fragger
Doodle jump
-----------