بهترین بازی کینکت

بهترین بازی کینکت از نظر شما

• Kinect Sports

رای‌ها: 339 65.7%
  • Kinect Adventure

رای‌ها: 163 31.6%
  • Kinectimals

رای‌ها: 39 7.6%
  • Kinect Joy Ride

رای‌ها: 31 6.0%
  • Dance Central

رای‌ها: 163 31.6%
  • Sport Island Freedom

رای‌ها: 10 1.9%
  • Motion Sport

رای‌ها: 20 3.9%
  • Your Shape : Fitness Envolved

رای‌ها: 68 13.2%
  • Get Fit with Mel B

رای‌ها: 10 1.9%
  • Zumba Fitness

رای‌ها: 23 4.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    516

magix_2004

کاربر سایت
Dec 2, 2011
21
به نظر من کینکت رو نباید فقط به چشم بازی نگاه کرد. بلکه بازی فقط یکی از کارهایی است که انجام میده.من باکمک UFC Trainner و your shape fitness Evolved دذ عرض تقریبا3 ماه 12 کیلو وزن کم کردم!با روزی 1 ساعت تمرین نیم ساعت با your shape صبحها و نیم ساعت UFC عصرها. هر دو درحد بسیار عالی قرار دارند .your shape با تست فیزیکال شما به شما برنامه مناسب بصورت زنجیره ای میدهد که هرچقدر در برنامه پیش بروید حرکات متنوع تر و پیچیده تر میشود.وUFC با برنامه های متنوع و حرکات زیبا سبک مبارزه خیابانی را آموزش میدهد.

magix_2004

کاربر سایت
Dec 2, 2011
21
دوستان عزیز هر کی Your shape fitness Evolved 2012 و Just Dance 3 رو داره و باهاش بازی میکنه لطف کنه یه آپدیت از تایتلش که روی هارد یا حافظه نصب میشه بزاره اینجا تا من بتونم بازی رو مجددا راه بندازم. بچه ها داشبورد رو آپدیت کردن به2.0.14669 و این بازیها با MW3 از کار افتاد تایتل آپدیت MW3 رو گرفتم از دوستان راه افتاد . اگه شما هم لطف کنید میشه این دوتا رو هم راه انداخت با تشکر.

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
به نظر من کینکت رو نباید فقط به چشم بازی نگاه کرد. بلکه بازی فقط یکی از کارهایی است که انجام میده.من باکمک UFC Trainner و your shape fitness Evolved دذ عرض تقریبا3 ماه 12 کیلو وزن کم کردم!با روزی 1 ساعت تمرین نیم ساعت با your shape صبحها و نیم ساعت UFC عصرها. هر دو درحد بسیار عالی قرار دارند .your shape با تست فیزیکال شما به شما برنامه مناسب بصورت زنجیره ای میدهد که هرچقدر در برنامه پیش بروید حرکات متنوع تر و پیچیده تر میشود.وUFC با برنامه های متنوع و حرکات زیبا سبک مبارزه خیابانی را آموزش میدهد.

حرف ایشون کاملا درسته تمرین های Your Shape 2012 فوق العاده هستن من UFC رو هم دارم ولی دیگه نایی ندارم که برم سراغ اون همینجوری افتاده گوشه خونه ....

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
kung fu impact
بازيه خيلي با حاليه
ديشب تا دير موقع داشتيم با 4 تا از پسر خاله هام بازي ميكرديم
كلي جلو رفتيم
خيلي با حاله
توپ :)

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
kung fu impact
بازيه خيلي با حاليه
ديشب تا دير موقع داشتيم با 4 تا از پسر خاله هام بازي ميكرديم
كلي جلو رفتيم
خيلي با حاله
توپ :)

راست مي گه ولي يكم هم سخته. عرق آدم بدجور مي ريزه
به نظر هم كوتاه مي ياد
من چپتر هشتم هستم

amirrezaavani

کاربر سایت
Feb 15, 2012
1
نام
امیررضا اوانی
من دیروز بازی puss in boot
را تمومم کردم خیلی قشنگه .با این بازی که اینقدر شمشیر بازی داره ادم یه پا مختار میشه

پیشنهاد میکنم بازی کنید.:-b

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام.ببخشید سوالم بیربطه.بازی های جدیدی که برای کینکت میان با توجه به lt3 باید رایت 100% باشند؟بازی های قدیمی چهطور؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
کینکت استار وارز که تا چند وقت دیگه میاد میزنه رو دست همه اینها

کینکت خودش چیه که بخواد بازیاش چیزی باشه؟!!!:d با اینکه خودم تعصب خاصی رو ایکس باکس دارم و از متفر های پروپا قرص PSام، ولی با این دستگاه مایکروسافت حال نمی کنم. خیلی بچگونست.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
کینکت خودش چیه که بخواد بازیاش چیزی باشه؟!!!:d با اینکه خودم تعصب خاصی رو ایکس باکس دارم و از متفر های پروپا قرص PSام، ولی با این دستگاه مایکروسافت حال نمی کنم. خیلی بچگونست.

از گوشت کوب ps3 که بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر