بهترین بازی که تو عمرتون بازی کردید چی بود؟

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
سلام رفقا ، لیست بنده :D :
GOW 2018
Last 2
RDR2
GTA IV
IGI رو سیستم ذغالی سال ۲۰۰۸ :)) نوستالژی خالص
GTA San Andreas
Detroit become human
Ghost of tsushima این یکی از همه لحاظ عالی نبود ولی به من خیلیییی کیف داد
Uncharted 4 هنوز اولاشم ولی عجیب شاهکاره محیطاش ست پیسا مبارزه ها عالی
GTA V
Demon souls
Returnal
Fallout 4 بالای ۵۰۰ ۶۰۰ ساعت پلی دادمش خیلی لذت بردم
Last 1
COD modern warfare 2 , 4
ببخشید طولانی شد 😅

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
هيلو ٣
فورزا ٤
سكيرو
تو قديميها
پرينس او پرشيا the two thrones
مدرن وارفر دو

تو خيلي قديميها
تنچو
مورتال كامبت ٣
تكن ٣
Hercules

بين همه اينها هيلو و فورزا خيلي برام بهترن
و هيلو با اختلاف بهترينه واسم :Rose:

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
صد درصد بهتربن بازی از نظر من به ترتیب
1-TLOU2
2-TLOU 1
3-RED DEAED2
4-GTA IV
5–GOW2018
6-THE LAST GURDIAN
7-uncharted2
8-RED DEAD1
9-UNCHARTED4
10-GOW 3
11-KILLZONE2
12-GTA V
13-MGS4
14-GOW 2
15-FORZA HORZION
16-سری GT
17- FINAL FANTSY16
18-GOW RAGNAROK
19-Pop2008
20-AC2
و بهترین‌‌ سری بازی تاریخ TLOUهست😂

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
GTA VICE CITY
GTA SANANDREAS

شما اوج علاقرو از اینجا بفهمین که من انچنان تایم بازی کردن ندارم و بازیهایی مثل
RED DEAD 2
THE LAST 2
GOW 4
GOW Ragnarok
و خیلی بازیهای دیگرو هنوز وقت نکردم بازی کنم ولی اون دو تا GTA برای بار N ام دارم بازی میکنم:))اونم حتما باید روی PS2 باشه و تلوزیون قدیمی:))

Medivh

کاربر سایت
Jul 6, 2007
98
نام
آرین
ممکنه بازی هایی که میگم بهترینا نباشن ولی بهترین تجربه های دنیای گیم بودن برای من 😍
(این لیست هیچ ترتیب خاصی نداره)

LBA2 اولین اوپن ورلدی که تجربه کردم! این بازی رو از 10 سالگی تا 15 سالگی زندگی کردم وجب به وجبشو مثل کف دستم بلدم و تجربه ای بود که تا عمر دارم یادم نمیره
Mafia 1 بیشترین ارتباط رو با کاراکتراش برقرار کردم و اولین باری بود که همچین تاثیر احساسی از کاراکترای بازی میگرفتم. موسیقی هم بی نظیر بود
Dino Crisis 2 اولین باری که با اسپید ران آشنا شدم. اینقدر تمومش کرده بودم که رکورد اسپید رانم فضایی بود
Resident Evil 3 مثل داینو کرایسیس کارم به رکورد اسپید ران کشیده بود و دیگه اون اواخر لپ نمسیسو میکشیدم :D
Hitman Codename 47 اولین تجربه جذاب مخفی کاری که باعث شد دید من نسبت به گیم پلی بازیای TPS کلا عوض بشه
Max Payne یادمه وقتی گرافیک بازی رو دیدم اون زمان کف و خون قاطی کردم و یکم که بازی کردم پرش اسلو رو دیدم دیگه پشمی برام نموند. گیم پلی انقلاب زمان خودش بود
GTA V همیشه از اولین GTA که اومد یه گاردی نسبت به این سری داشتم و نرفتم سمتش ولی به اصرار پسر عمه، تجربه این یکی بهم ثابت کرد درمورد کل سری اشتباه میکردم
Bioshock Infinite شاید بهترین FPS داستانی که تجربه کردم از همه جهت. گیم پلی، فضا سازی، موسیقی شخصیت پردازی و همه چیز بی نظیر بود
DMC 3 این بازی و GOW اولین تجربه های بی نظیر من از سبک هک اند اسلش بودن. موسیقی بازی و کاراکتر دانته همیشه تو ذهنم موندگاره
God of War Series خفن ترین کومبو ها و بزرگترین باس های تاریخ گیم :D
Gears of War خفن ترین تجربه co-op. من برای این بازی 2 بار xbox خریدم که یکیش سه چراغ شد اینقدر نان استاپ بازی کردیم کو اپ این بازیو
Diablo IV متاسفانه اولین تجربه من از سری دیابلو و افسوس که چقدر دیر. دیگه مثل سابق زمان برای شخم زدن مپ ندارم ولی عاشقش شدم
Warcraft 3 بدون شک بهترین بازی RTS کل تاریخ از نظر من استراتژی باز. همه چیز تموم. گیم پلی، بالانس، داستان، نوع روایت، موسیقی، کات سین ها، شخصیت پردازی و و و
Hearthstone هیچ وقت فکر نمیکردم یه بازی کارتی بتونه اینقدر اعتیاد آور و خلاقانه و درگیرکننده باشه. بلیزارد تو کی هستی تو چی هستی مگه میشه هرچی میسازی شاهکار باشه؟! ^:)^ ^:)^
The Legend of Zelda: BotW & TotK اولین تجربه من از نسل های جدید نینتندو و زلدا این دو شاهکار بودن که تجربه ای چنان ناب و بی نظیر به من دادن که مدت ها بود تجربه نکرده بودم. مرید نینتندو شدم اصلا
The Last of Us 1 & 2 شاهکار تمام و کمال ناتی داگ. فضاسازی موسیقی شخصیت پردازی و مهمتر از همه خلاقیت در شیوه روایت داستان
Cyberpunk بعد از چند سال دوری از گیم این بازی منو دوباره برگردوند. فضای محیط و گرافیک و گیم پلی واقعا عالیه

خیلی طولانی شد ولی مطمئنم بازی های بزرگ تاثیرگذار دیگه ای رو هم تجربه کردم که توی این لحظه یادم نیومده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر