بهترین بازی که تو عمرتون بازی کردید چی بود؟

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
خیلی عالیه بعد از 26 سال بازم ارزشه بازی کردن داره
من هنوزم رو ps2دارمش البته نسخه پلی وان یه معجون عجیبی تو گیم پلیش هیچ گاه خسته نمی شه حتی پایه این بودم روps4 بگیرم ولی گرون در میاد نگرفتمش رو همینps2می زنم هر از چندگاهیی

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
بعضی وقت ها بازی هایی وجود دارند که دیگر تکرار نمی شوند عناوینی با کیفیت سرشار از نبوغ c12 یکی از همین بازی ها بود که در زمان خودش چندین گام جلو بود چه در زمینه گرافیک و چه گیم پلی و داستان اتمسفر شاهکار بازی حسابی فضای اخر ازمانی بازی رو به خوبی به گیمر می رسوند جز محدود بازیای نسل پنجم بود که در این زمینه موفق بود و یکی از دلایل این حجم از موفقیت داشتن گرافیک بازی بود که حسابی عالی درخشید به نمایش پرجزیات محیط کافی بود دقت کنید ساختمان هایی مخروبه نور پردازی عالی گرافیک c12رو تبدیل به بهترین های نسل پنجم کرد کلیت گیم پلی مبارزه با ربات ها بود سلاح گرم وسرد شمشیر ابی رنگ این بازی حسابی حس حالی فراموش نشدنی می داد بازی به دو صورت مخفی کاری و اکشن پیش می رفت که البته انتخاب این موضوع دست گیمر نبود و همه همه بستگی به طراحی و چیدمان بازی داشت کل این خود نکته منفی بود یکی از نو اوری های بازی دید ایزومتریک در بعضی از مراحل لذت بازی رو دو چندان می کرد ودر اخر بهضی بازی ها در زمان انتشار نمی درخشند و همانند سرکه هرچه بیشتر بماند اثرش مشخص می شود بدون تعارف اگه گرافیک مهم نیست براتون حتما تجربش کنید همچنان معماهای بازی شما رو میخکوب می کند

Attachments

• 220px-C-12_-_Final_Resistance_Coverart.png
    220px-C-12_-_Final_Resistance_Coverart.png
    86.4 KB · مشاهده: 17
  • images.jpeg-۶.jpg
    images.jpeg-۶.jpg
    7.9 KB · مشاهده: 18
  • images.jpeg-۴.jpg
    images.jpeg-۴.jpg
    9.1 KB · مشاهده: 19
  • images.jpeg-۵.jpg
    images.jpeg-۵.jpg
    13 KB · مشاهده: 23

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
بعضی وقت ها بازی هایی وجود دارند که دیگر تکرار نمی شوند عناوینی با کیفیت سرشار از نبوغ c12 یکی از همین بازی ها بود که در زمان خودش چندین گام جلو بود چه در زمینه گرافیک و چه گیم پلی و داستان اتمسفر شاهکار بازی حسابی فضای اخر ازمانی بازی رو به خوبی به گیمر می رسوند جز محدود بازیای نسل پنجم بود که در این زمینه موفق بود و یکی از دلایل این حجم از موفقیت داشتن گرافیک بازی بود که حسابی عالی درخشید به نمایش پرجزیات محیط کافی بود دقت کنید ساختمان هایی مخروبه نور پردازی عالی گرافیک c12رو تبدیل به بهترین های نسل پنجم کرد کلیت گیم پلی مبارزه با ربات ها بود سلاح گرم وسرد شمشیر ابی رنگ این بازی حسابی حس حالی فراموش نشدنی می داد بازی به دو صورت مخفی کاری و اکشن پیش می رفت که البته انتخاب این موضوع دست گیمر نبود و همه همه بستگی به طراحی و چیدمان بازی داشت کل این خود نکته منفی بود یکی از نو اوری های بازی دید ایزومتریک در بعضی از مراحل لذت بازی رو دو چندان می کرد ودر اخر بهضی بازی ها در زمان انتشار نمی درخشند و همانند سرکه هرچه بیشتر بماند اثرش مشخص می شود بدون تعارف اگه گرافیک مهم نیست براتون حتما تجربش کنید همچنان معماهای بازی شما رو میخکوب می کند
داداش حرف دل من و زدی ..من مونده بودم این بازی چه قدر خوب بود با همه فرق داشت زیاد تحویلش نگرفتن متاسفانه فقط بگم یه جایی رسیدم که نتونستم جلوتر برم فکر کنم اخرای بازی بودم اون موقع کم سن و سال و کسی نبود کمکم کنه .ولی تجربش هنوز یادمه...
بهترین بازی هایی که به گیم فکر میکنم یادشون میوفتم
Wining eleven 3
Shadiw of colosous
Bloodborn

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
com.abarbazi.ComixZone_2fa67f6c-f1f8-4dc2-8baa-fb5ecc499ada.png

این بازی رو کسی یادش هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟