بهترین بازی که تا الان کردید فقط یک بازی نه بیشتر

• Thread starter Thread starter Steven
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Red Dead Redemption واقعا بی نظیر بود. یکی از دلایل XBOX خریدنم همین بود وگر نه یه PC می ارزه به صد تا XBOX 250GB!!

The elder scrolls IV:Oblivion
هنوزهم از بازی کردنش خسته نمیشم :x

از هر چي نقش آفريني بدم مي ياد.

من بازي ترنمنت ٢٠٠٤ بهترين بازي بود كه تو PC انجام دادم.
بيش از ٢٠٠٠٠٠ بار تمومش كردم.

ايكس باكس بهترين ندارم.(يعني اون جوري نبوده كه خيلي خوشم بياد)

انصافا هیچ بازی به اندازه Resident Evil 3 برام لذت بخش نبوده تا الان ... شهر راکون سیتی - با اون فضای فوق العاده - با اون موسیقی فوق العاده - قرق شدن تو بازی

به اندازه ای که با صدای بازو بسته شدن در 6متر از جات میپریدی ! خاطرات با Jill و .... پس شک نکنید Resident Evil 3 برای من بهترین بوده .

ولی بازی قابل تحسین زیاد هستش : Heavy Rain - RDR - GOW - MaxP - Alan Wake - Batman - Uncharted و خیلی بازی های دیگه که الان خاطرم نیست

(میدونم یه سریاش واسه Ps3 هستش...!)

با بازیه downhill نسخه ی دوچرخه ایش . چقدر باهاش حال میکردم با خواهرم و برادرم مینشستم این رو بازی میکردم. ( ماله پلی استیشن 2 ) اگر کسی لینکش

رو برام پ.خ کرد ... صد سال زنده باشه:-*:x

با بازیه DRIV3R هم خیلی حال کردم ( همونجور که از کلمه معلومه نسخه ی 3 که حالت جی تی ای مانند داشت ) این بازی رو با خواهرم و برادرم بازی میکردم. الان اصلا باورم نمیشه

خواهرم اون زمان مینشست باهام بازی میکرد !!! اونم DRIV3R !!! ( بازی ماله پلی استیشن 2 )

BOMBERMAN COLLECTION تو پلی استیشن 2 خیلی باهاش حال میکردم :دی با خواهرم و برادرم مینشستیم این رو بازی میکردم خیلی باحال بود.

کلا من الان یه مدته همش با خودم فکر میکنم که اکس باکس رو بندازم کنار پلی استیشن 2 رو بچسبم :دی

کنسول ps1 بازیه دوست داشتنیه pepsi man

کنسول ps2 بازیه resident evil dead aim

کنسول ps3 بازیه باحال Uncharted

کنسول ایکس باکس 360 بازیه max payne 3

GEArs OF WAR series واقعا نمیشه یکیشونو انتخاب کرد ! همشون شاهکاری هستن ! ولی گفتن یه بازی واقعا سخته assasssin 1 & ...

Back