بهترین بازی که تا الان کردید فقط یک بازی نه بیشتر

BASILISK

کاربر سایت
Dec 7, 2009
143
نام
saeed
نمیدونم این تاپیک فقط برای بازیهای ایکس باکسه؟؟؟
اگه ایکس باکسه که gears of war 2 ولی بازی که خیلی ازش خاطره دارم harvest moon ps1

BASILISK

کاربر سایت
Dec 7, 2009
143
نام
saeed
آقا ایول آخر یکی‌ مارو فهمید:smile: منم بازیای litttle big planet and mortal kombat 2.3.4.
راست میگیــــــــــــــــــــــــــــینا من بازیهای سگا رو یادم رفته بود!!!
بهترین بازی سگا وفوبالش بود!!!همون فوتبال گزارشگر رو میگم
البته همه اون موقع کف کرده بودن و میگفتن(اااااااااااااااااااااا:eek: این بازی گزارشگر داره*)
البته اون موقع حالا دیگه فرق کرده ...آقا میاد میشینه پشت ps3 پرو ساکر بازی میکنه و میگه (چرا گزارشگر تو گزارشش صرفه نمیکنه:cheesygri)
هــــــــــــــــــــــــی دمتون گرم که مارو به قرن ها پیش بردید:love:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
پست ها خیلی جالب بود , مثلا یه نفر یه بازی از آتاری گفته بود!!

فکر کنم اینجا بخش 360 هستش (جسارت نباشه البته , من خودم فراوون از این سوتی ها دادم ) (ولی مردونه بعضی از بازی ها انقدر خوبه که آدم نمیتونه اسمش رو نگه , واسه ی من هیچ بازی به جذابیت Resident evil 3 و اولین Doom که روی pc بود نبوده ...

به نظر من تا الان که هنوز Dante inferno و battle field و mass effect2 رو شروع نکردم! (اصلا وقت بازی ندارم) ,

Gears of war2 بازی خیلی خوبی بود ... البته Ninja Gaiden2 هم واقعا خوب بود (من ازش لذت بردم) .

ولی یه چیز رو شک ندارم , وقتی alan wake بیاد بهترین بازی 360 خواهد شد تا به حال ! (نظر شخصی).

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
توی 360 بهترین بازی که کردم CoDMW1
ولی کلا بهترین بین همه ی کنسولا و pc: فارنهایت و سری کماندوز (هر دو تا به یه اندازه واسم ارزش دارن)
راستی فعلا HR رو بازی نکردم و به احتمال زیاد اون هم جزو بهترین بازیهام میشن
ویرایش: همونطور که قبلا حدس میزدم روی ps3 هم بهترین بازی که انجام دادم HEAVY RAIN

آخرین ویرایش:

gsm

کاربر سایت
Feb 24, 2009
220
نام
arshan
x360: هر دونسخه gow
ps3:سری بازیهای gow
pc: سری بازیهای command co
ps1: فقط harvest mon
شرمنده که یه طومار نوشتم:biggrin1: