بهترین بازی های Game Cube

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
متوجه شدم ایراد کارت کجاست بیبن دفتر نوت ناقصه راهروی که به اتاق مار بزرگه میرسید رو یادته تو همون راهرو میپیچی دست چپ یه اتاقه که توش شمع روشن میکنی یه کمد گوشه دیواره هل بده یه زامبی هست بکشش و بقیه نوتو بردار ریچارد همون مردی که داره میمیره زامبی نمیشه نگرانش نباش بازم تاکید میکنم جنازه زامبی هارو بسوزون تا اذیتت نکنن و تو سناریو کریس گلوله های شات گان و مگنوم و تو جیل فشنگ های گرنید لانچر رو زیاد استفاده نکن چون جلوتر که بری هانتر ها که بریزن تو قصر کارت خیلی خیلی سخت تر میشه

آخرین ویرایش:

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
میتونید بم بگید چجوری باید زامبی هاروبسوزونم؟
فندک دارم یه قوطی هم دارم که میشه گازوئیل ریخت توش ولی هرکار میکنم آتیش نمیگیره
برو بالا سر زامبیها وتوی قسمت ابزارات همون قوطی انتخاب کن و یوز کن البته قبلش باید پرش کرده باشی.

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
تو رزیدنت اویل کلا ۲ تا راه هست که زامبی ها زنده و پیشرفته نشن ۱: هد دیستراکت کردنشون که با شات گان امکان پذیره زامبی نزدیکت که شد شات گانو بگیر بالا شلیک کن سرش منفجر میشه
۲: زامبی رو که زدی برو رو جنازش برو تو ایتمات رو مخزن گازویلت روش یوز ایتم کن فقط سریع برو جلو چون اگه تو محدوده شعله ها باشی از خودتم جون کم میشه اگه امولاتورت دلفینه فقط بعضی جاها افت فریم داری باگ نمیشه ولی رو خود گیم کیوب چیزه دیگه ای بازی

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
بچه هاببخشید من ساعت روباز کردم وکلیدروبرداشتم فقط بدرد یک درخورد که پشت اون هم یک ماره که ازنظرمن بااژدهاهیچ فرقی نداره.:d من نکشتمش دررفتم.ماسک روبرداشتم می خواستم ببینم که بی زحمت آدرس دقیق کلیدhelmetروبم بدید.
من حتما باید اون ماره روبکشم یانیازنیست؟:-/

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
بار اول نیاز نیست بکشیش میتونی در بری اما دوباره میاد سراغت دفعه دوم حتما باید بکشیش از اون ماسکها چند تا گرفتی باید ۴ تا بشن ؟ منو به هوس انداختی دو باره گیم کیوبمو از کارتن درش بیارم

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
بچه هاببخشید من ساعت روباز کردم وکلیدروبرداشتم فقط بدرد یک درخورد که پشت اون هم یک ماره که ازنظرمن بااژدهاهیچ فرقی نداره.:d من نکشتمش دررفتم.ماسک روبرداشتم می خواستم ببینم که بی زحمت آدرس دقیق کلیدhelmetروبم بدید.
من حتما باید اون ماره روبکشم یانیازنیست؟:-/

یعنی از نظر من ریمیک بعد از نمسیس از لحاظ القای حس ترس بهترین در این سری هست! با اون زامبی های دیوانه ش

برای پیدا کردن آخرین کلید باید از طرف همونجایی که شاتگان رو برداشتی و اون گالری عکسی که رو به قبرستون درش باز میشه، همونجاها یه راهی به بیرون و به سمت یک کلبه باز کنی

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
سلام
من بالاخره تونستم توevilبرسم به اونجاکه پرکوسه هست من مخزن آب روخالی کردم واون کوسه گنده رو با برق کشتم وکلیدگالری روبرداشتم.
حالارسیدم به پشت اون دره.اونجاهی مگس میاد من یه اسپری مگس کش پیداکردم اما فکرکنم خالیه چون هرچقدر یوز رو میزنم که لونه شون رو بااون ازبین ببرم نمیشه حالا من باید چیکار کنم؟
اینم بگم که یه در اینجا هست که کد می خواد تاباز شه شما کدروندارین به من بگین؟یا بگین که کجا میتونم پیداش کنم.
باتشکر

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
سلام
من بالاخره تونستم توevilبرسم به اونجاکه پرکوسه هست من مخزن آب روخالی کردم واون کوسه گنده رو با برق کشتم وکلیدگالری روبرداشتم.
حالارسیدم به پشت اون دره.اونجاهی مگس میاد من یه اسپری مگس کش پیداکردم اما فکرکنم خالیه چون هرچقدر یوز رو میزنم که لونه شون رو بااون ازبین ببرم نمیشه حالا من باید چیکار کنم؟
اینم بگم که یه در اینجا هست که کد می خواد تاباز شه شما کدروندارین به من بگین؟یا بگین که کجا میتونم پیداش کنم.
باتشکر

سلام
برگرد به همون سالنی که ازش رفتی به گالری. انتهاش که بن بسته نقشه روی دیوار رو بردار چنتا زنبور از شکاف دیوار میاد بیرون با کلت بکششون. بعد از همون شکاف دیوار اقدام به سمپاشی کن
برای قفل رمزیه هم باید برگردی به همون کلابی که توش عنکبوت غول پیکر داشت؛ 3 تا چراغ الکلی به سرنگ مختلف توی اون اتاق هست که باید روشنشون کنی زیر هرکدومشون تصویر یک جور چشم ظاهر میشه. روی میز بیلیلرد هم سه تا توپ بهمون 3 تا رنگه شماره هارو بخاطر بسپر بعد خودت تحلیل کن رمزشو چجوری وارد کنی. پشت اون در یک آزماشیگاه نقلی هست یجور محلول برای نابودی اون گیاه درست میشه؛ با جیل درستش کردم ولی تا آخر بازی بدرد نخورد، با کریس هم که رفتم داد به ربکا بسازدش بازم بدرد نخورد. حالا شاید یک کلیدی، یادداشت مهمی اونجا بوده من یادم نیست

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
دستت دردنکنهمن رفتم تو آزمایشگاه اماربکانیومد.گیاه رو چطورباید کشت؟واسه این سوزوندن هم من هرچقدرمیرم روزامبی هاواین یوزرومیزنم عمل نمیکنه،2تاهم جاداره.

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
دستت دردنکنهمن رفتم تو آزمایشگاه اماربکانیومد.گیاه رو چطورباید کشت؟واسه این سوزوندن هم من هرچقدرمیرم روزامبی هاواین یوزرومیزنم عمل نمیکنه،2تاهم جاداره.

خواهش. تو کارتو بکن گیاه رو با شاتگان بزن کارش تموم میشه. بعد از اون اگه اشتباه نکنم ربکا میاد
اون مخزن سوخت برای 3 4 بار سوزوندن جواب میده و هربار هم باید از گالن های سوخت در سرتاسر عمارت پرش کرد

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
من کلیدhelmetروپیداکردم اماپشت هردری که باش بازکردم چیزی نبود به غیرازیکی که یه جعبه ای پشتش که نمیدونم چطور بازش کنم شمامیدونی؟اتاق هم شیشه به بغلش وصل شده.مارروکشتم یه چیزی که اسمشmedal of wolfهست روپیداکردم امانمیدونم بایدباش چیکارکنم؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

گیم کیوب همه بازیاش محشرن هم از نظر گیم پلی . گرافیک . صدا گذاری و ................... لویجیش باحاله اویل هاشو رویی ویی بازی کردم . من چنتا مبدل کنترل پلی استیشن به گیم کیوب دارم هر کی میخواد پيام بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر