بهترین بازی نقش‌آفرینی و چرا

بهترین بازی نقش‌آفرینی

• سری اِلدر اِسکُرلز

• سری ویچر

• سری مَس اِفکت

• سری فال‌اوت

• سری دیابلو

• سری فاینال فنتسی

• آندرتیل

• سری دراگون‌ایج

Results are only viewable after voting.

shaygan

عضو جدید
Mar 26, 2019
1
می‌خواستم نظرتون رو درباره‌ی بازی‌های مختلف سبک نقش آفرینی بپرسم و اینکه از کدوم بیشتر لذت بردید و کدوم از نظرتون بهترینه.

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
خوب بیشتر بازی های این لیست رو بازی کردم و از همشون خوشم میاد و نمیشه زیاد فرقی بینشون گذاشت، البته سه گانه مس افکت زیاد نقش افرینی نبود بیشتر یک عنوان اکشن نقش افرینی هست.
جا داشت سری سولز بورن هم اضافه بشه که بیشتر تایم پلی من از عنوان های نقش افرینی برای اون سری هست
و البته چون فقط یک گزینه برای رای دادن بود بیشتر به دیابلو 3 رای دادم
ولی یک حس مشترک کلی بین عنوانی نقش افرینی هست اعم از سبکشون و اون اینه :
گسترده و بسیار پر جزئیات هستن
گزینه های داستانی و انتخاب های تاثیر گذار
قابلیت لول اپ و بدست اوردن اسکیل های متنوع
داستان های بزرگ و حماسی
و نقش افرینی زیاد گیمر که باعث میشه بازی خودش مثل زندگی بشه :d
در کل نمیشه گفت کدوم بهترینه و همشون در نوع خودشون بزرگ و با عظمت هستن و فقط این سلیقه گیمر که مجاب میکنه از کدوم بیشتر لذت ببره :d

• Like
Reactions: shaygan

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
من گيمر rpg بازي نبودم هيچوقت(حداقل تا ٣،٤ سال پيش) :D ولي دارك سولز سه منو با اين سبك اشتي داد و الان سبك مورد علاقمه..به خاطر همين واقعا جاي خالي سري سولز رو تو نظرسنجي حس ميكنم...چون گيم پلي عميق،زيبا و بشدت عادلانه اي دارن و خوب از نظر من با هيچ عنواني اصن قابل قياس نيستن (حتي بقيه بازياي ميازاكي :D)
بعد از دارك سولز فك كنم ويچرو از بقيه بيشتر دوس داشته باشم :D داستان خيلي خوبي دارن..طراحي كوئستا و سايد كوئستاش محشره و خيلي از سايد كوئستا هيچي از كوئستاي اصلي كم ندارن :D و تنيدگي كوئستا و سايد كوئستاش بهم(مث كوئست مربوط ب بارون كه اصلي بود و كوئست همسرش كه فرعي بود) واقعا حسه زنده بودن و جريان داشتن زندگي تو دنياي بازيو منتقل ميكنه...

• Like
Reactions: shaygan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر