بهترین بازی سبک Survival Horror در سال 2011 میلادی

بهترین و ترسناک‌ترین بازی سبک Survival Horror در سال 2011

• مجموع رای دهنده‌ها
    59

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
کی گفته القای ترس در بازی های ژاپنی شوک نداره؟؟؟رزیدنت اویل 1 تا 3 که کلا بر اساس شوک بودن! مگه نه؟؟
بله، همچین صحنه‌هایی تو یک بازی سبک وحشت شرقی هم پیدا میشه، ولی رکن اصلی نیست.شما دقت کن پایه اساس رزیدنت‌های کلاسیک، داستان نزدیک به واقعیت(بسیار قابل درک و لمسه)، طراحی محیط‌های رعب‌آور، صداگذاری عالی، موسیقی فوق العاده، شخصیت پردازی بی نظیر هست، در کنار این موارد گیم پلی جذاب و معماهای جالب هم قرار بدید تا متوجه بشید که سبک شرق رو چه مواردی تمرکز داره.
یا من با این سبک آشنایی ندارم یا 90% بازی هایی که لیست کردی سبکشون اینی که گفتی نیست :d
چجوریه داستان ؟
راستش من نمیدونم تعریف شما از این سبک چیه، ولی شما به هر سایت رسمی بازی بری این لیست از بازی‌ها رو به عنوان بازی‌های سبک Survival Horror که امسال منتشر میشه داره.

ashill

کاربر سایت
Sep 20, 2010
98
نام
محمد
بله، همچین صحنه‌هایی تو یک بازی سبک وحشت شرقی هم پیدا میشه، ولی رکن اصلی نیست.شما دقت کن پایه اساس رزیدنت‌های کلاسیک، داستان نزدیک به واقعیت(بسیار قابل درک و لمسه)، طراحی محیط‌های رعب‌آور، صداگذاری عالی، موسیقی فوق العاده، شخصیت پردازی بی نظیر هست، در کنار این موارد گیم پلی جذاب و معماهای جالب هم قرار بدید تا متوجه بشید که سبک شرق رو چه مواردی تمرکز داره.

راستش من نمیدونم تعریف شما از این سبک چیه، ولی شما به هر سایت رسمی بازی بری این لیست از بازی‌ها رو به عنوان بازی‌های سبک Survival Horror که امسال منتشر میشه داره.
نه تو رزیدنت اویل 1 تا 3 کلا بر اساس شوک بود. البته من چون اونموقع بچه بودم زیاد از داستانش نترسیدم و فقط از شوک و صد البته اولین بار که نمسیس اومد ترسیدم

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
نه تو رزیدنت اویل 1 تا 3 کلا بر اساس شوک بود. البته من چون اونموقع بچه بودم زیاد از داستانش نترسیدم و فقط از شوک و صد البته اولین بار که نمسیس اومد ترسیدم
شما دقت کن، چه نیازی بود که یک بازیکن در نسخه اول تا سوم این سری با شوک بترسه؟ قدم زدن در امارت اسپنسر و راکون سیتی خودش باعث ایجاد وحشت میشه، همیشه بازیکن در محیط‌های جدید با احتیاط عمل می‌کرد، نه به خاطر شوک بلکه به خاطر طراحی محیط مناسب در کنار موسیقی کارشده.

آخرین ویرایش:

ashill

کاربر سایت
Sep 20, 2010
98
نام
محمد
شما دقت کن، چه نیازی بود که یک بازیکن در نسخه اول تا سوم این سری با شک بترسه؟ قدم زدن در امارت اسپنسر و راکون سیتی خودش باعث ایجاد وحشت میشه، همیشه بازیکن در محیط‌های جدید با احتیاط عمل می‌کرد، نه به خاطر شوک بلکه به خاطر طراحی محیط مناسب در کنار موسیقی کارشده.
راس میگی. حرفمو پس میگیرم

• Like
Reactions: Heart Broken

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
siren blood هم زمانه خودش خوب بودا!!!!
بعضیا میگن silent hill ترسناک تره. ولی واسه من اصلا ترسناک نیستو محیطش هیچ استرس یا ترسی بهم وارد نمیکنه. ولی سره ds فرق داره.
مثلا یه راه رو هست اون تهش هم یه هواکش. هر لحظه منتظری یه چیزی از اون بیاد بیرون. اینش خوبه

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
بهترین انتخاب amnesia بود که تو لیست نیست.
عزیز نظر سنجی برای بازی‌های امسال(2011) هست، این بازی سال پیش منتشر شد.
siren blood هم زمانه خودش خوب بودا!!!!
بعضیا میگن silent hill ترسناک تره. ولی واسه من اصلا ترسناک نیستو محیطش هیچ استرس یا ترسی بهم وارد نمیکنه. ولی سره ds فرق داره.
مثلا یه راه رو هست اون تهش هم یه هواکش. هر لحظه منتظری یه چیزی از اون بیاد بیرون. اینش خوبه
خوب وقتی که این ترس اینقدر قابل پیش بینی هست که هیچ فایده‌ای نداره! شما میدونی با نزدیک شدن "به هواکش" یه موجود بی سروته ازش میزنه بیرون! خوب وقتی خودتون رو آماده کردید پس دلیلی برای ترس وجود نداره، این یک ایده تکراری هست.

USG Ishimura

کاربر سایت
Sep 22, 2011
21
نام
ناصر
پرسيدن نداره ديگه:d
110 درصد ds.خيلي ها اصلا همون اول بازي تو ds1 بيخالش شدن:-o
sh هم كه فعلا مرده.اگه بتونه به روزهاي اوجش برگرده قطعا شايسته ترين انتخاب هست
پ.ن:اينقدر ds رو با sh مقايسه نكنيد.اصلا اون يه چيزه اين يه چيزه.خيلي با هم فرق دارن
پ.ن.2:كجاي dead island ترسناكه؟مگه هر بازي زامبي داشت ترسناك حساب ميشه؟به نظر من بيشتر مزحكه تا ترسناك!اگه dead rising ترسناك بود اينم ميشه ترسناك حسابش كرد:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
ولی خداوکیلی Dead Space 1 خیلی بیشتر از اینا ترسناک بود ! خوفی که من تو DS1 داشتم تو 2 1 دهمشن نداشتم ! من اصلا از ترس DS1 رو 3 بار ول کردم دوباره بعد از 1 ماه ادامه دادم ! خیلی خوف داشت ! جاش خالیه تو لیست ! )x
:d

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
ولی خداوکیلی Dead Space 1 خیلی بیشتر از اینا ترسناک بود ! خوفی که من تو DS1 داشتم تو 2 1 دهمشن نداشتم ! من اصلا از ترس DS1 رو 3 بار ول کردم دوباره بعد از 1 ماه ادامه دادم ! خیلی خوف داشت ! جاش خالیه تو لیست ! )x
:d
من هم موقعی کهDead Space 1را بازی کردم 2 بار ولش کردم ولی بعد عادی شد وشماره ی دومش که امد 3 روزه تمام کردمش ولی سایلنت هیل هرشماره اش که امد من کلی سر هرکدام خوف کردم :d

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar

خوب وقتی که این ترس اینقدر قابل پیش بینی هست که هیچ فایده‌ای نداره! شما میدونی با نزدیک شدن "به هواکش" یه موجود بی سروته ازش میزنه بیرون! خوب وقتی خودتون رو آماده کردید پس دلیلی برای ترس وجود نداره، این یک ایده تکراری هست.
آخه اونجوریم نمیترسم. باید قبول کرد دیگه تو سنه ما چیزی ترسناک نیست. مگه این که شوک های لحظه ای باشه..
اومیدوارم یه مغز متفکر یه چی بسازه ما بترسیم :d

Mersad2012

کاربر سایت
Mar 5, 2011
140
نام
Mersad
بیشتر این بازی هایی که توی لیست هست هر چیزی دارن به غیر از ترس بازی Dead Space 2 هم انچنان ترسی نداشت حالا امیدوارم سلطان ترس یعنی Silent Hill بتونه مثل همیشه تو سبک Horror خودشو نشون بده دوباره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر