بهترین بازی در سری Max payne

کدام نسخه بهترین عنوان در این سری می باشد؟

• Max payne

رای‌ها: 41 37.3%
  • Max payne 2

رای‌ها: 48 43.6%
  • Max payne 3

رای‌ها: 21 19.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    110

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
نمیدونم این تاپیک قبلا مشابهش بوده یا نه! ولی یکی از بهترین و نوستالژیک ترین عناوین عمرم این بازی هست و دوست داشتم یک تاپیک نظرسنجی براش ایجاد کنم تا ببینم به نظر کاربرای بازیسنتر کدوم نسخه بهترین شماره در این سری بازی هستش.

Max payne 1

header.jpg

Max payne 2

header.jpg

Max payne 3

header.jpg

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
کلا هر سه نسخه فوق العاده بودن، ولی خب 2 نسخه اول بازم جلوتر از نسخه 3 هستن . و برای خود من بهترین شماره ، نسخه 2 بود. واقعا کولاک بود، داستان پخته تر از شماره قبل شده بود، گرافیک که اصلا فوتو رئالیستیک بود، الانم بازیش میکنی اصلا انگار قدیمی نشده بخدا. دیالوگا خارق العاده بود، هنوزم یادمه دیالوگ های بازی رو، فضای noir و اون شب های همیشه بارونی نیویورک و اون درام عالی ، یکی از بهترین romance ها بین مکس و مونا اتفاق میفته توی مدیوم گیم ( اگه نگم بهترین ). شخصیت ها همه جذاب، حتی اونایی که حضورشون خیلی کوتاه بود ( حال به هم زن ترین کرکتر بازی هم اون رییس پلیس جیم براوورا بود :D خیکیه خنگ :D ) . اکشن بازی هم که کلا به عقیده من بهترین و روونترین بود توی کل تاریخ گیم توی ژانر TPS . صداگذاری اسلحه ها، کاراییشون و اون استفاده از hawok phisycs engin که اگر اشتباه نکنم برای اولین بار در این سطح در یه بازیه ویدئویی ساخته شده بود و شدیدا به رئالیستیک شدن بازی کمک کرده بود، انفجارها و تعامل با محیط رو فوق العاده تاثیرپذیر ساخته بودن ( قشنگ یه سال قبل از half life 2 ). قابلیت bullet time هم که کلا اولین بار توی سری MP خلق شد و توی نسخه 2 ارتقا پیدا کرد. اون حرکتای سینمایی ای که توسط این قابلیت خلق شده بود و انیمیشن های خود max توی این حالت و شیرجه زدناش و.... هنوزم مثالش نیومده بخدا.
قشنگ یه شاهکاری بود که جدا دیگه شبیهش رو نمیشه ساخت، با اینکه نسخه 3 توی ساخت کامبت سیستم بازی فوق العاده عمل کرده بود ولی هنوزم به نظر من سطح اکشن های شماره 2 بهتر بود با اختلاف، اون روونی رو توی هیچ بازی ای ندیدم. تمام نکات مثبت شماره 1 رو داشت و تمام قابلیت های بازی رو چند گام آپگرید کرده بود و پبشرفت داده بود. واقعا اسم شاهکار برازندش بود، یادش بخیر واقعا، دوران طلایی PC Gaming بود انصافا.

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بازیسنتر واقعا خونه ارواح شده ها... :D .
۱۰ نفر توی نظرسنجی شرکت کردن، کم کم دارم میفهمم چرا فعالیت اعضا قدیمی اینقدر کم شده دیگه....

نمیخوام اف تاپیک بشه ولی این موضوع منم خیلی اذیت میکنه
به نظرم مشکل برمیگرده به اینکه مسئولین سایت اصلا به دنبال جذب مخاطب از راه های نوین نیستند(حداقل اینطوری به چشم میاد) اونم مخصوصا توسط شبکه های اجتماعی که طبق اخرین تحقیقات کاربرهای ایرانی نزدیک 45% وقت اینترنت شون رو صرف حضور در شبکه های اجتماعی میکنند. ( متوسط جهانی 25% بود)

بعد شما میری کانال تلگرام زومجی رو میبینی نزدیک سی کا ممبر داره. یک کانال که از صفر شروع کرده 7کا ممبر داره. بعد کانال بازیسنتر با این همه اسم و رسم و سابقه اش 4کا همش !(اخرین بار چک کردم)

===================

درباره تاپیک هم من شخصا قسمت دوم برام از همه بهتره ولی کاری که راک استار در سال 2012 با مکس پین سه کرد با وجود اون همه رقیب تراز اول و محدودیت در سبک شوتر سوم شخص به نظرم جایگاه ویژه ای داره

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
واقعا نسخه دوم فرای تمام بازی های دنیا بود برای من یکی حداقل ... لامصب صدای مکس پین دیوانه کننده س ... غمی که این آدم داره فکر نکنم هیچ شخصیتی تو دنیا اونو داشته باشه و تجربه کرده باشه ... بازی رو که بالای 20 بار تموم کردم و هر وقت خسته از دنیام یه بار دیگه هم بازی میکنم و با صدای مکس جون میگیرم ...

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
به نظرم مشکل برمیگرده به اینکه مسئولین سایت اصلا به دنبال جذب مخاطب از راه های نوین نیستند(حداقل اینطوری به چشم میاد) اونم مخصوصا توسط شبکه های اجتماعی که طبق اخرین تحقیقات کاربرهای ایرانی نزدیک 45% وقت اینترنت شون رو صرف حضور در شبکه های اجتماعی میکنند. ( متوسط جهانی 25% بود)

بعد شما میری کانال تلگرام زومجی رو میبینی نزدیک سی کا ممبر داره. یک کانال که از صفر شروع کرده 7کا ممبر داره. بعد کانال بازیسنتر با این همه اسم و رسم و سابقه اش 4کا همش !(اخرین بار چک کردم)

===================

درباره تاپیک هم من شخصا قسمت دوم برام از همه بهتره ولی کاری که راک استار در سال 2012 با مکس پین سه کرد با وجود اون همه رقیب تراز اول و محدودیت در سبک شوتر سوم شخص به نظرم جایگاه ویژه ای داره
بله درسته به نظرم، من امیدوارم روند مدیریت سایت یک مقدار اکتیو تر باشه تا مثل سابق برترین سایت گیم ایران بمونه بازیسنتر. اعضای واقعا خوب و فعالی داشت این سایت که متاسفانه الان دیگه اکثرشون نیستن و تاپیک های بحث و گفتگو اینقدر خلوت شده که دیگه رقبتی نمیمونه تا حرکتی بکنه آدم. الان بعضی نقدهای سایت واقعا حرفه ای و عالی هست ولی میزان بازدیدشون واقعا کمه، من نقد prey رو خوندم واقعا مسحور شدم از اینکه اینقدر عالی نقد شده بود بازی ولی متاسفانه اصلا بحث و گفتگویی شکل نگرفت و تاپیک بازی هم که ....
این تاپیک رو حالا من صرفا به جهت فان ایجاد کردم ولی تاپیک طرفداران ژانر FPS رو با رویکرد نقد و بخث و تبادل نظر زده بودم و ابتدا هم قصد داشتم خیلی جدول بندی و با نظم سراغ بازی های این ژانر بریم و گفتگو کنیم ولی اینقدر تاپیک خلوت بود ( در حقیقت فروم ) که دیگه کلا بیخیال شدم:D.
واقعا نسخه دوم فرای تمام بازی های دنیا بود برای من یکی حداقل ... لامصب صدای مکس پین دیوانه کننده س ... غمی که این آدم داره فکر نکنم هیچ شخصیتی تو دنیا اونو داشته باشه و تجربه کرده باشه ... بازی رو که بالای 20 بار تموم کردم و هر وقت خسته از دنیام یه بار دیگه هم بازی میکنم و با صدای مکس جون میگیرم ...
نسخه 2 شاهکار محض بازیسازی بوده و هست. حیف که فروش آنچنانی نکرد وگرنه یک بازی ای هست که واقعا سال ها جلوتر از زمانش بود. اصلا بعضی از بازی های اون دوره از لحاظ لول ساخت با بازی های الان قابل مقایسه نیستن به عقیده من، انگار خیلی خیلی بیشتر پشت بازی فکر و زحمت خوابیده بود، الان هزینه های ساخت بازی ها سرسام آور شده ولی واقعا به خلاقیت و گیرایی بازی های اون دوره نمیرسه خیلی از بازی ها. شماره 2 به معنای واقعی تکامل بود و خط داستانی و بیان داستان جدیدی رو وارد عالم بازی های ویدئویی کرد. من خودم هم بالای 20 30 بار بازی رو انجام دادم و واقعا اصلا رنگ کهنگی نمیگیره انگار.
کلا سری max به نظرم بهترین سری TPS تاریخ میشه به حسابش آورد. حتی به قول دوستمون شماره 3 با اینکه از خیلی ابعاد نتونست به پای نسخه های اول برسونه خودش رو ، ولی توی سال 2012 و یا وجود اینهمه بازی اکشن شوتر تراز اول بازم مکانیسم های کامبت بازی یه سر و گردن بالاتر از تمام بازی ها بود حتی تا الان. و واقعا کار راکستار هم تحسین برانگیز بود و درسته که شهرت 2 نسخه اول رو نتونست به ارمغان بیاره ولی انصافا نام MP رو به هیچ وجه خراب و لکه دار نکرد. خیلی عالی بو.د بازم کارشون.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459

===================

خیلی از مشکلات باعث شده بازی سنتر اینطوری بشه

اول سایت از قدیم که توش بودم همش مشکل داشت یه روز بالا نمیومد - یه روز با فیلتر شکن بالا میومد - یه روز هر چی متن مینوشتیم خرچنگ قورباغه میشد و .....

دوم سایت یه سری ناظم و مدیر ها داشت همش بی دلیل بد رفتاری میکردن - الکی بن دائم میکردن - بن موقت میکردن - اگر بخواید براتون حداقل 15 موردی که برا خودم پیش اومد براتون میگم
نمونه اش اینکه تاپیکش هنوز موجوده یکی که کاربر طلایی بود اومد تو تاپیکی فحاشی کرد ما گفتیم نکن و گزارش میکنیم - بعد اومدیم سایت دیدم دیران گرانقدر مارو بن 1 ماهه کردن نه فاحشی کننده رو
من چنتا ایدیم بن دائم شد چون همش این موضوعات تذکر میدادم به مدیران و ناظم ها اونام تشکر میکردن و بن دائم میکردن
قبلا همش نقد و بررسی مینوشتم بجا تشکر میدیدم یهو 2 ماهه بن شدم دلیل بن اینکه چرا لینک منبعی که قسمتی از اون منبع استفاده کرده بودم گذاشته بودم و دلیل ها مضحک

سوم بازی سنتر شده مهد کودک تا مرجع گیم - بخصوص این ناظم ها 13 ساله نمیدونم از کجا پیدا میکنن - یکی از ناظم ها بیشتر از 5 سال پیش باهام لج کرد - چند وقت پیش دیدم نوشته دیپلم گرفتم باید برم خدمت
هر قبرستون دره ای هم رفت مدیریت فروم و مرجع گیم ها به گیمر ها باسابقه و هارد کور میسپارن

چهارم تم جدید سایت مثل تم فروم ها سال 85 شده فروم هایی که آموزش php و فروش اجناس داشتن

و ........

خیلی از این مارد باعث شد دیگه گیمر ها این فروم و با سابقه ها این فروم مهاجرت کنن به فیسبوک - بعد اینستاگرام و ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر