بهترین بازیهای DS

sarmeili

کاربر سایت
May 8, 2009
172
نام
Masoud Sarmeili
سلام دوستان

پیشنهاد میکنم به کمک هم و با استفاده از تجربه همه دوستداران کنسول ds تایپیکی با عنوان "بهترین عناوین بازیهای DS " ایجاد بشه.منتهی خواهشم اینه که اولا بازیها رو رتبه بندی کنیم
(action,adventure,RPG,sport,.....) و موکدا از ارائه مطالب تکراری پرهیز کنیم.هر کسی که بنوعی تجربه خوبی از اتمام بازیهای متفاوت داشته لطفا ارائه مطلب کنه.

خود من بازی resident evil : deadly silence رو برای شروع کار معرفی میکنم که از gener اکشن و ادونچر هست و فکر میکنم امتیاز 10 رو براحتی بشه بهش داد.

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
امتیاز 9
zelda phantom hour glass

Fantasy Action Adventure
9539-cover_hires.jpg

آخرین ویرایش:

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
امتیاز 9
contra 4
12418411400.jpg

امتیاز 9.5
Castlevania: Portrait of Ruin
2D Platformer
castlevania-portrait-of-ruin.441259.jpg

امتیاز 9
Metroid Prime: Hunters
Sci-Fi First-Person Shooter
Metroid%20Prime:%20Hunters.jpg

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من به همه دوستانی که DS دارن پیشنهاد میکنم:
ZUBO
elebits
puchi puchi virus
henry hatsworth puzzeling
caroline
hotel dusk
rayman 2
soul bubbles
, ....
که بعدا براتون میگم ولی اینایی که گفتم رو سعی کنید از دست ندید

sarmeili

کاربر سایت
May 8, 2009
172
نام
Masoud Sarmeili
تشکر و قدردانی

سلام

صمیمانه از دوستان خوبم:

raya2 , mario1 , hustler بخاطر بذل توجه و کمکشون با ارائه پستای خوب تشکر میکنم و هم از این دوستان و هم از دیگر دوستان با تجربه خواهش میکنم به شرکت در این بحث و در میون گذاردن تجاربشون ادامه بدن.

موفق و پایدار باشین.:victory::bye::thumbup::thumbsup::flowers::clap::gathering:

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
world end with you :9/10
pokman diamond :9/10
final fantasy 4 :10/10
professor layton series : 9/10
chrono thriger:10/10

آخرین ویرایش:

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
Shin Megami Tensei Devil Survivor ۱۰/۱۰
واقعا داستان گیرایی داشت. به همه پیشنهاد می‌شه
ناگفته نباشه که با Emulator رو PC بازی کردم
pa.145895.1.jpg

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
Ace Attorney Series : 8.5
سری محبوب Ace Attorney که شما در نقش یک وکیل قرار میده و در دادگاه باید با بررسی شواهد و مدارک و حرف های شاهدین قاتل و مجرم اصلی را پیدا کنید.

Inazuma Eleven: 8
یه بازی در حد فوتبالیست ها:d. آنقدر محبوب شد که انیمه اش هم ساخته شد. انمیشن های ضربه زدن و شوت های آتشین و چرخشی و... عالی کار شده.

Valkyrie Profile Covenant of the Plume : 9.5
یک بازی RPG زیبا و خوش دست.

Picross 3D : 10
یک بازی پازل بسیار عالی. در هر مرحله یک مکعب بزرگ که خودش از تعداد زیادی مکعب کوچک تشکیل شده به شما داده می شود. و شما باید مکعب های اضافی را از بین ببرید تا شکل اصلی را بسازید. دقیقا عین حل کردن جدول است ولی این بار به جای سوال کردن شما با اعداد سر و کار دارید. مثلا در یک خانه عمودی که 8 مکعب دارد عدد 5 قرار دارد. یعنی باید 3 مکعب اضافی را پیدا کنید و از بین ببرید.

Ghost Trick Phantom Detective : 9.5
داستان بسیار عالی که تا لحظه آخر شما رو پای DS نگه میداره.موزیک متن فوق العاده که هیچ وقت تکراری نمیشه.گرافیک عالی که یقینا یکی از بهترین های DS محسوب می شود.
شما فردی هستید که کشته شده اید ولی روح شما در دنیا باقی مانده و حافظه خود را از دست داده اید.تا اولین طلوع خورشید هم بیشتر فرصت ندارید و بعد از آن روح شما از بین می رود.باید در این حین گذشته خود را پیدا کنید و برای این کار باید جان افرادی را نجات دهید که شما را می شناسند. با مردن هر فرد شما می توانید به 4 دقیقه قبل از مرگ او بروید و حوادث را جوری تغییر دهید که کسی کشته نشود. شما بدرون اجسام مختلف میرید. مثلا توپ را قل می دهید، صندلی را می چرخانید، چراغ را خاموش روشن می کنید و با این قبیل کارها باید جلوی مرگ فرد را بگیرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر