بهترین باران در PS3

به نظر شما بهترین افکت باران در بازیهای PS3 در کدامیک از

• مجموع رای دهنده‌ها
    61

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
باران در هوی رین بیشتر تاثیر معنوی داشت تا چشمگیریِ در طراحی ولی در آنچارتد 3 بارون واقعا خیسم کرد!

توی آنچارتد2 هم از سرما یخ زدم :d

Naruto

کاربر سایت
در عالی بودن Heavy Rain شکی نیست ولی هیچ وقت خاطره خوب COD Modern Warfare رو فراموش نمی کنم.

وقتی که پرایس سیگار می کشید، دودش به بهترین شکل از محیط بارونی بازی قابل تشخیص بود و نورش که صورت پرایس رو روشن می کرد همیشه جلوی چشممه. واقعا مرحله اول بازی تونست همه رو جذب بهترین بازی شوتر اون سال کنه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
در عالی بودن Heavy Rain شکی نیست ولی هیچ وقت خاطره خوب COD Modern Warfare رو فراموش نمی کنم.

وقتی که پرایس سیگار می کشید، دودش به بهترین شکل از محیط بارونی بازی قابل تشخیص بود و نورش که صورت پرایس رو روشن می کرد همیشه جلوی چشممه. واقعا مرحله اول بازی تونست همه رو جذب بهترین بازی شوتر اون سال کنه.

داود مگه بحث در مورد دود سیگار پرایسه :D الان بحث بهترین بارونه که به نظرم HR بهترین بارون رو داشت

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
به نظر خودم که بارون f1 2012 ماوراء تصور طبیعی بود اگه کسی بازی نکرده حتما بازی کنه قطره های بارون وقتی روی ماشین میوفتادن دونه دونه حجم داشتن:

22447927462170500696.jpg

Mehrdad

کاربر سایت
به نظر خودم که بارون f1 2012 ماوراء تصور طبیعی بود اگه کسی بازی نکرده حتما بازی کنه قطره های بارون وقتی روی ماشین میوفتادن دونه دونه حجم داشتن:

22447927462170500696.jpg

من که بارون DiRT 3 رو بیشتر از این می پسندم ، نسخه ps3 f1 2012 کیفیت داغونی داشت این تصویر ماله PS3 نیست .

Miladosos

کاربر سایت
با اینکه هم Heavy Rain رو بازی کردم ( از فن های دیونه ـشم :d) ولی به U3 رأی دادم چون اون بهتر کار شده بود .
میتونم بگم احتمالا این 24 رأی HR ، بیشتر برای طرفداری و تعصب بوده . چیزی که خودم هم دارم ولی چون تو نظرسنجی باید تعصب رو کنار گذاشت به U3 رأی دادم .
پ.ن: دوستان نظرشخصی خودم بوده و لطفا ازش نقل قول نکنید :| ( آواتارم درسته ناتانه ولی چون آواتار قشنگ پیدا نکردم این رو گذاشتم :P)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند