بهترین اتمسفر (جو) را کدام بازی برای شما داشت؟

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
100%

مطمئنی شما دو نسخه اول بازی رو انجام دادی که میگی سری مکس پین خصوصا 3 ؟

اتفاقا نسخه سوم خودش انتقادات زیادی رو در پی داشت! از خود کاراکتر و دیالوگ ها و داستان بازی بگیر تا برس به جو و اتمسفر بازی که کاملا برای این سری شکست محسوب میشه! اولین بار تو عمرم هست که میبینم یکی داره از اتمسفر مکس پین 3 تعریف میکنه و اون رو بالا تر از دو نسخه اول میدونه! دو نسخه اول هرچقدر تو زمینه جو و اتمسفر بازی قوی عمل کرد نسخه سوم به همون میزان ضعیف عمل کرد و حتی از بازی های معمولی هم سطحش پایین تر بود!
نسخه 1 و 2 رو چند سال پیش بازی کردم و نسخه 3 رو همین چند وقت پیش.زیاد چیزی از داستان 1 و 2 یادم نیست

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
تو اين نسل با يه اختلاف فضايى واسه من Demon's Souls تاثير گذارترين اتمسفر داشت.هنوز هم که به اولين بارى که وارد nexus شدم فکر ميکنم موها شروع به ريزش ميکنند. بعد از اون هم HR و Batman:AC تو اين نسل بى نظير بودن.

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
احساسی ترین جوی که دیدم تو بازی halo : reach بود ...مخصوصا اخر بازی که نوبل 6 تنها مونده بود ...واقعا میشد مرگ رو حس کرد تو اون جو .یه بازی تکرار نشدنی تو نسل 7 بود .

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Skyrim
آدم فقط دوست داره توی محیط این بازی پیاده روی کنه تا از تماشای محیط و موزیک لذت ببره!
Fallout New Vegas (کلا سری Fallout)
این سری بازی به نظرم گیرا ترین جو آخرالزمانی رو داره ... همون آهنگ دهکده Good Springs و محیط های اطراف آدم رو بد تو حس و فکر میبره که چه فاجعه ای رخ داده!
Resident Evil 3 - Silent Hill 2 - Silent Hill 3
حادثه و ترس در یک شهر رو به معنای واقعی با این بازی ها درک کردم. الحق بوی مرگ میدند!
Rayman Legends
شادی و نشاط از سراسر جو این بازی سر میریزه!
Stronghold
قرون وسطا در هیچ بازی بهتر از سری قلعه ترسیم نشده!
.
.
.
تقریبا برای هر سبک آدم میتونه چند بازی بگه اما فعلا نظر من روی اینها هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر