بهترین‌های E3!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
طبق رسم هرساله، بعد از تموم شدن E3 سایت‌های مختلف یه لیست به اسم Best of E3 منتشر میکنن که شامل بهترین بازی‌های کل نمایشگاه، از نگاه اون‌هاست.

تو این تاپیک لیست سایت‌های مختلف قرار می‌گیرن و اعضای سایت هم می‌تونن نظر خودشون رو تو اون یکی تاپیک بگن.

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
اینهمه این GoW جدید!! رو هایپ نکنید. از ما گفتن.
حتی داره از بازیهای ND هم بیشتر هایپ میشه برای این بازی. خیلی انتظار ازش هست. یکم بیاد پایینتر بد نیست.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
این یه سایت خاص نیست، مجموعه ای از 40 تا سایت (IGN و GameSpot و Game Informer و Edge و ...) هست که مهمترین جایزه E3 هم به حساب میاد. اینم فازشون :D

اینا فقط بازیایی رو انتخاب میکنن که تو e3 قابل بازی بوده باشه ... برای همین خیلی بازیا نیستن
خیلی ممنونم از توضیحاتتون ، ببخشید من نمی دونستم روششون اینجوریه :|:(:D

حتی داره از بازیهای ND هم بیشتر هایپ میشه برای این بازی. خیلی انتظار ازش هست. یکم بیاد پایینتر بد نیست.
با خیال راحت هایپ کن ما به سانتا ایمان داریم :D لامصب تریلرش رکورد بازدید در یوتیوب زد ( بین تمام نمایشهای E3 ) ^:)^

آخرین ویرایش:

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
مثل اینکه شما خبر نداری سانتا پدر ND هست؟!:-$

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
حالا جاهای دیگه رو کاری ندارم ولی انتظار داشتی تو Neogaf چیز دیگه ای انتخاب بشه؟ :-/ :D
===
مایکروسافت اعلام کرده که کنفرانس E3 این شرکت با 6.6 میلیون بیننده به صورت زنده، پر بیننده ترین Event توی تاریخ E3 بوده :D نسبت به سال قبل هم 78% افزایش بیننده داشتن.

خوب نمیشه که با جاهای دیگه کار نداشته باشی!:D الان میخوای بگی گف همه سونی فنن و جز این انتظار نمیره اما خوب مثلا GS هم فکر میکنه NieR جزو بهترین نمایش های E3 بوده اما SB نه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
خوب نمیشه که با جاهای دیگه کار نداشته باشی!:D الان میخوای بگی گف همه سونی فنن و جز این انتظار نمیره اما خوب مثلا GS هم فکر میکنه NieR جزو بهترین نمایش های E3 بوده اما SB نه.
گفتم که اصلا درمورد گف قضیه واضحه، بازی شرکت "رایان پرداز رسانه" هم انحصاری سونی بود توی گف رتبه خوبی به دست می آورد :D البته نمیگم کارشون غیر منطقی هست چون مسلما فن هر کنسولی بیشتر به بازی های اون کنسول علاقه داره و تو گف هم فن های سونی خیلی زیادن :D منم در مورد گف صحبت کردم نه جاهای دیگه :D حالا پایه بودی سر متای این دو تا بازی شرط می بندیم، 5 نمره هم بهت آوانس میدم :D

• Like
Reactions: Hamid Payne

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
گفتم که اصلا درمورد گف قضیه واضحه، بازی شرکت "رایان پرداز رسانه" هم انحصاری سونی بود توی گف رتبه خوبی به دست می آورد :D البته نمیگم کارشون غیر منطقی هست چون مسلما فن هر کنسولی بیشتر به بازی های اون کنسول علاقه داره و تو گف هم فن های سونی خیلی زیادن :D منم در مورد گف صحبت کردم نه جاهای دیگه :D حالا پایه بودی سر متای این دو تا بازی شرط می بندیم، 5 نمره هم بهت آوانس میدم :D

NieR کلا نمره بیار نیست، به طور کل سری Drakengard چندان نمره بیار نیست

اما خداییش نمایش Scalebound افتضاح بود، یعنی خاک بر سر کامیا که خواب و آرزو و رویاهاش این بوده :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
NieR کلا نمره بیار نیست، به طور کل سری Drakengard چندان نمره بیار نیست

اما خداییش نمایش Scalebound افتضاح بود، یعنی خاک بر سر کامیا که خواب و آرزو و رویاهاش این بوده :|
بخش خوبی از بازی رو واسه نمایش انتخاب نکرد، فقط میخواست بگه باس های بازی خیلی بزرگن و Co-op بازی هم اینجوریه :D ولی همون نمایش پارسال نشون داد که چه عنوان خفنی هست، زیاد درگیر این نمایش نشو :D ماکان چون به شرط بندی علاقه داره گفتم بیاد شرط ببنده! :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
یعنی شدت فن بازی توی گف به حد والایی خیلی بیشتر از حتی همین بازیسنتر خودمون هست.یعنی آدم باید کور باشه تا اون نمایش فوق العاده Forza Horizon 3 رو نبینه.همین انحصاری سونی بود من مطمئنم جز سه تای اول بود.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
برندگان Game Critics Awards :

i69yrxqjf9tp95hzeww8.png

Best of Show
The Legend of Zelda: Breath of the Wild

(Nintendo/Nintendo for Wii-U/NX)

Best Original Game
Horizon Zero Dawn

(Guerrilla Games/Sony Interactive Entertainment for PlayStation 4)

Best Console Game

Best VR Game
Batman: Arkham VR

(Rocksteady/Warner Bros. Interactive Ent for PlayStation 4)

Best PC Game
Civilization VI

(Firaxis/2K)

Best Hardware/Peripheral
PlayStation VR

(Sony Interactive Entertainment)

Best Action Game
Battlefield 1

(DICE/EA for PC, PlayStation 4, Xbox One)

Best Action/Adventure Game

Best Role Playing Game
Final Fantasy XV

(Square-Enix for PlayStation 4, Xbox One)

Best Racing Game
Forza Horizon 3

(Playground Games/Turn 10/Microsoft Studios for PC, Xbox One)

Best Fighting Game
Injustice 2

(NetherRealm/WBIE for PS4, Xbox One)

Best Sports Game
Steep

(Ubisoft Annecy/Ubisoft for PC, PlayStation 4, Xbox One)

Best Family Game
Skylanders: Imaginators

(Toys for Bob/Activision for PC, PS3/PS4, Xbox 360/Xbox One, Wii-U)

Best Online Multiplayer
Titanfall 2

(Respawn/EA for PC, PlayStation 4, Xbox One)

Best Independent Game
Inside

(Playdead for PC, Xbox One)

Special Commendation for Graphics
God of War

(Sony Santa Monica/Sony Interactive Entertainment for PlayStation 4)​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر