بهترين Racing نسل !

بهترين Racing نسل ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    281

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
بدون شک Forza Motorsport 4

از نظر گرافیک هم بدون هیچ شکی Forza Horizon اوله، اصلا یه چیز غیر قابل تصور هست گرافیک این بازی
biggrin1.gif

ولی من هنوزم بعد از بازی کردن فورزا 4 فکم میچسبه به زمین بچه ها تو لایو شاهدن . واقعا طراحی ماشین توی فورزا 4 بی نظیره برای این نسل . البته چیزی که هورایزن رو خیلی زیبا کرده محیط فوق العاده قشنگه اونه که بسیار بزرگ و وسیع هستش :d
ما نیز به نیابت از فورزا 4 به 3 رای میدیم چاره ای نیست ظاهرا . اما کلا نظر سنجیت مشکل داره خدایی :d

در رتبه های بعدی هم برای من فورزا هورایزن و PGR4 قرار میگیرن

آخرین ویرایش:

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
چجوری این قضیه Forza 4?
مگه تو بازی Racing هم نمرات دخیل هست برا سری؟ خوب هر نسخه پیشرفت میکنه دیگه!!!!
مثل اینکه بگی Fifa 13 رو نزاریم Fifa 10 رو بزاریم!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
Forza Motorsport 3 رو با اجازه تبدیل به 4 کردم ! :D تقریباً (تقریباً که چه عرض کنم :D) توی همه زمینه ها بازی بهتری بود.
====================
من که از وقتی با GT آشنا شدم ، هنوز جانشینی براش پیدا نکردم ! :D GT5 هم با اینکه کلی مشکلات ریز و درشت داشت و آدم چیزهایی توش میدید که از یه تیم تازه کار هم بعید بود ، ولی باز هم بهترین تجربه ریسینگ این نسل رو برام داشت. کلاً اون حس و حالی که GT برام داره رو هنوز توی بازی دیگه ای نداشتم !
ولی سری Forza هم انقدر عالی داره جلو میره که الآن در نبود GT میتونم راحت برم سراغ Forza و بیشترین لذت ممکن رو ازش ببرم ! یادش بخیر اولین نسخه Forza رو که برای Xbox گرفتم ، با موبایلم (!) چند تا عکس از بازی گرفتم که توی بازیدات بذارم و به ملت بگم میشه زاویه دوربین رو دور ماشین چرخوند ! :D به عنوان کسی که از اولین نسخه با این سری آشنا بودم ، پیشرفتش رو نسخه به نسخه دیدم و واقعاً دم T10 گرم !
PGR4 هم جزو بهترین و لذت بخش ترین بازی های این نسل برای من بود. بازی ای که گیم پلی خاص خودش رو داره و بدجوری منتظر نسخه بعدی هستم.
Forza Horizon هم واقعاً تجربه کم نظیری بود و از هر نظر فوق العاده بود ، حیف که زود تموم شد. یعنی پتانسیل این رو داشت که حالا حالاها سرگرمش باشم با اون محیط های بزرگ و ماشین های زیاد و ... ، ولی مسابقاتش کم بود متأسفانه.
بعد از این ها هم بازی هایی مثل Grid و Burnout: Revenge (نسخه 360) رو خیلی دوست داشتم. هنوز حاضرم Burnout: Revenge رو برای بار صدم بازی کنم ولی نسخه جدیدی از Burnout با حال و هوای Paradise رو نه. البته بازی خیلی خوبی بود ولی گند زده بود به حس و حال Burnout.

در مجموع :
GT5
Forza Motorsport 4 > Forza Motorsport 3
PGR4 > PGR3
Forza Horizon
Grid
Burnout: Revenge

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
چرا ModNation Racers توی این نظرسنجی نیست؟ :-" من زندگی نمودم باهاش این نسل :d برن آوت پارادایس هم همچنین :d
ولی خوب بعد از MNR ، موتور استورم رو خیلی دوست میدارم! خیلی خفن هیجان وارد میکرد! :d :x مخصوصا شماره ی دومش که عاشق اون محیط های استواییش بودم! :d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Forza Motorsport 3 رو با اجازه تبدیل به 4 کردم ! :D تقریباً (تقریباً که چه عرض کنم :D) توی همه زمینه ها بازی بهتری بود.
====================
من که از وقتی با GT آشنا شدم ، هنوز جانشینی براش پیدا نکردم ! :D GT5 هم با اینکه کلی مشکلات ریز و درشت داشت و آدم چیزهایی توش میدید که از یه تیم تازه کار هم بعید بود ، ولی باز هم بهترین تجربه ریسینگ این نسل رو برام داشت. کلاً اون حس و حالی که GT برام داره رو هنوز توی بازی دیگه ای نداشتم !
ولی سری Forza هم انقدر عالی داره جلو میره که الآن در نبود GT میتونم راحت برم سراغ Forza و بیشترین لذت ممکن رو ازش ببرم ! یادش بخیر اولین نسخه Forza رو که برای Xbox گرفتم ، با موبایلم (!) چند تا عکس از بازی گرفتم که توی بازیدات بذارم و به ملت بگم میشه زاویه دوربین رو دور ماشین چرخوند ! :D به عنوان کسی که از اولین نسخه با این سری آشنا بودم ، پیشرفتش رو نسخه به نسخه دیدم و واقعاً دم T10 گرم !
PGR4 هم جزو بهترین و لذت بخش ترین بازی های این نسل برای من بود. بازی ای که گیم پلی خاص خودش رو داره و بدجوری منتظر نسخه بعدی هستم.
Forza Horizon هم واقعاً تجربه کم نظیری بود و از هر نظر فوق العاده بود ، حیف که زود تموم شد. یعنی پتانسیل این رو داشت که حالا حالاها سرگرمش باشم با اون محیط های بزرگ و ماشین های زیاد و ... ، ولی مسابقاتش کم بود متأسفانه.
بعد از این ها هم بازی هایی مثل Grid و Burnout: Revenge (نسخه 360) رو خیلی دوست داشتم. هنوز حاضرم Burnout: Revenge رو برای بار صدم بازی کنم ولی نسخه جدیدی از Burnout با حال و هوای Paradise رو نه. البته بازی خیلی خوبی بود ولی گند زده بود به حس و حال Burnout.

در مجموع :
GT5
Forza Motorsport 4 > Forza Motorsport 3
PGR4 > PGR3
Forza Horizon
Grid
Burnout: Revenge
متا 88 و کلی جایزه گند::|
VGA 2008 Best Racing/Driving Game 2008
Best driving game 2008
Best driving game 2008
Burnout Paradise became 2008’s Most Decorated Driving Game
البته Burnout Revenge هم کلی جایزه گرفته ولی بازی مت 88 و با کلی تعریف و اینا گند باشه بازی با همین متا یا بالاتر هم آیا گند خواهد بود؟Paradise کلی مسابقه و کلی ماشین و درجه تکرار بالا

...
پ.ن: Burnout Paradise رو هم به نظر سنجی اضافه کنید:d>:d<

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
متا 88 و کلی جایزه گند:
yahoo_22.gif
VGA 2008 Best Racing/Driving Game 2008
Best driving game 2008
Best driving game 2008
Burnout Paradise became 2008’s Most Decorated Driving Game
البته Burnout Revenge هم کلی جایزه گرفته ولی بازی مت 88 و با کلی تعریف و اینا گند باشه بازی با همین متا یا بالاتر هم آیا گند خواهد بود؟Paradise کلی مسابقه و کلی ماشین و درجه تکرار بالا

...
پ.ن: Burnout Paradise رو هم به نظر سنجی اضافه کنید
yahoo_4.gif
yahoo_6.gif
به عنوان کسی که نسل قبل با Burnout: Takedown و Burnout: Revenge زندگی کردم و جزو محبوب ترین بازی هام بودن ، Paradise رو اصلاً در حد اون ها نمیدونم ! :D بازی خیلی خوبی بود ولی اون حس Burnout های قبلی رو نداشت. البته گند زدن رو اغراق کردم ، ولی واقعاً لذت اون ها رو برام نداشت.
امتیازاتش هم هرچی باشه فرقی به حال من نمیکنه ! :D همون طور که امتیازهای NFS: Most Wanted 2012 هم خوب بود و کلی جایزه هم گرفت ، ولی فکر کنم بیشتر از 3،4 ساعت بازیش نکردم ! :D

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بی شک Forza 4 و Forza Horizon

هر دوی این ها شاهکارایی هستن که منو میخکوب کردن در حالی عناوین دیگه به اندازه ای هم منو راضی نکردند. اگر خواستید دلیل های متعددی براشون دارم.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
به نظر من وقتی dirt رو گزاشتین باید most wanted رو هم میگزاشتین(نسخه اولیه منظورم بود!)!
هر چند forza و gt بازی های خوبی بودن ولی بیشتر از اون که خوب باشن به خاطر انحصاری بودنشون تحویل گرفته شدن!
با تمام احترامی که به این دو بازی قائلم به نظر من dirt 2 خیلی خوب بود واقعا گیمپلی جالبی داشت تنوع محیط و سبک بازی هم توش خیلی خوب بود!
کلا خیلی با هاش حال کردم!
رای من most wanted چون تو رای گیری نیست dirt!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اصلا حواسم نبود PGR4 هم تو نظر سنجی هست.
کلا هیچکدوم رو به اندازه PGR4 حال نکردم. گیم پلی، فیزیک و آب و هواش عالی بود

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
NFS:MW2 انقدم بد نبود که اصلا تو لیست نباشه.شخصا بعد از 3,4 سال بهترین ریسینگی که بهم حال داد MW2 بود.گیم پلی اش عالی بود Open world هم بود فقط نمیشد ماشینارو اسپرت کرد(که بنظر من بزرگترین ایرادش بود).فرمون MW2 از Hotpursuit خیلی بهتر بود و ایراد Hotpursuit اپن ورد نبودنش و اسپرت نشدن ماشینا بود.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
معلومه فورتزا4 وفورتزا افق چند ساله با سری فورتزا زندگی کردم بعد hlبهترین سری عمرمه
من عاشق ریسینگمو شاید95درصد ریسینگ های این نسل رو بازی کردم.بعضی از شاهکارهای ریسینگ رو نذاشتی مثل میدنایت کلابParadise.blur.و...حتی درایور سانفرانسیسکو هم میتونست باشه
به نظرم
forza4.forza h
forza3
gt5
pgr4
m club
Dirt2
Paradise
Grid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر