بهترين مجله بازي دنيا چيست ؟

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
مجله معروف زیاد داریم اما خوب چند تاشون رو برات میگم:
توی آمریکا مجله Game Informer معروفترین و پرطرفدارترین مجله هستش. البته مجله EGM یا Electronic Gaming Monthly هم هستش. مجله GamePro هم مجله قدیمیه اما الان خیلی خراب شده و دیگه زیاد طرفدار نداره.
توی اروپا هم مجله زیاد هستش اما معروفترینشون مجله Edge هستش که انگلیسیه. مجلات معروف دیگه هم توی کشورهای مختلف وجود دارند.
توی ژاپن هم معروفترین که میشه گفت قدیمیترین مجله بازی دنیا هم هست ، مجله Famitsu هستش. البته بازم مجلات دیگه هم هستند مثل Dengeki , Shonen Jump , V-Jump , ...
من خیلی وقته تصمیم دارم که اگه فرصتش رو پیدا کردم به معرفی مجلات مشهور دنیا بپردازم (البته توی مجله بازی رایانه) امیدوارم فرصتش پیش بیاد و توی سال آینده اینکار رو شروع کنم.

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام کیانوش جان

بین مجلات الکترونیکی چی
سلام خلیل جان
فکر نمیکنم مجله معروفی وجود داشته باشه که فقط بصورت الکترونیکی باشه. اکثر مجلات معروف و معتبر (میتونم بگم همشون) هم نسخه چاپی دارند و هم نسخه الکترونیکی

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
اقا کیانوش من یه بار از اقا داوود سوال کردم چند تا داد که بینوشن این مجله بودش Electronic Gaming Monthly - Issue 199 January 2006 که من دانلودش کردم

حالا کدوم مجله ها رو میشه مثل این از توی تورنیت دانلود کرد

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط Police _ 110:
اقا کیانوش من یه بار از اقا داوود سوال کردم چند تا داد که بینوشن این مجله بودش Electronic Gaming Monthly - Issue 199 January 2006 که من دانلودش کردم

حالا کدوم مجله ها رو میشه مثل این از توی تورنیت دانلود کرد
معمولا همیشه نمیشه مجلات رو بصورت تورنت گیر آورد. اما من برای اینکه بهتر هم دیده بشه الان یک تاپیک باز میکنم و اشتراک مجانی مجله EGM رو توش میگذارم. توضیح هم میدم که چطور از این طریق میشه هر نسخه هر ماه این مجله رو دنلود کرد. :cheesygri

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
مجله pc Gamer فعلا از همه بهتره . مخصوصن که اخبار بازی های PC برای این مجله به صورت اختصاصی زودتر ارسال میشه و بعد از Game Inf پرقروش ترین تو دنیاست که من فکر میکنم تا چند ماه دیگه مقام اول رو به دست بیاره . در هر صورت پشنهاد میکنم هرکی میتونه این مجله رو بخره .

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
ممنون از خبررسانی دوستان...
تو کشور ما هم مجله بازی رایانه بهترین هستش..در حالی که اگه از به اروپایی بپرسن بگن ایران هم مجله بازی داره شاخ در میاره
:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر