بن شدن خریداران قانونی GTA V از Xbox Live

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
GTAV_XboxLiveAvatars-635x433.png

همانطور که می دانید Amazon UK تعداد زیادی از نسخه های GTA V را قبل از ساعت موعود برای افرادی که پیش خرید کرده بودند ارسال کرده است که این مسئله همچنان توسط Rockstar در حال بررسی است. اما کسانی که نسخه قانونی بازی رو قبل از 17 سپتامبر دریافت کردند افراد خیلی خوش شانسی نبودند!

مایکروسافت از چندی پیش شروع به بن کردن کاربرانی که قبل از 17 سپتامبر در Xbox Live ویدیو و یا عکسی از GTA V آپلود کرده بودند، کرد. دلیل اینکار بن کردن یوزر هایی است که از نسخه های غیر قانونی بازی استفاده می کردند. تا اینکه آمازون نسخه های قانونی GTA V را قبل از تاریخ عرضه آن یعنی 17 سپتامبر برای بسیاری از مشتریان فرستاد.

ما گزارشاتی مبنی بر اینکه افرادی که GTA V را به صورت قانونی از آمازون خریداری کرده اند، از Xbox Live بن شدند دریافت کردیم. علت این امر نیز آپلود کردن عکس و یا ویدیوهایی از گیم پلی GTA V بوده است که منجر به Pirate شناخته شدن آنها از طرف مایکروسافت گردیده است. با توجه به اینکه این افراد کار اشتباهی انجام نداده اند و بازی را به صورت قانونی خریداری کرده اند این امر کمی ناراحت کننده است.

هنوز مایکروسافت در ارتباط با این مسئله پاسخی نداده است.

منبع

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
انصافا قضیه دیگه داره مسخره میشه! سر gtaiv هم سونی بن داشت اما یه هفته نه بن دائم! خیلی مسخرس که مایکرو اصلا اهمیتی نمیده که شما زحمت کشیدی این همه گیم اسکور جمع کردی!
یواش یواش دارم به این فکر میرسم کلا بیخیال وان شم! میریم گلد 1 ساله میگیریم اریجم بازی میکنیم میزنه سر هیچی بنمون میکنه!

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
با پیش خرید کردن بازی هم از به موقع رسیدن بازی میشه مطمئن بود و هم از سازنده حمایت میشه، اونوقت چه حسی داره اگر اینجوری بن بشی؟
حالا از کجا فهمیده کیا عکس آپلود کردن؟

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
و به احتمال زیاد پاسخی هم نخواهد داد. شرکتی که واقعا کاربرهاش برای ذره ای اهمیت ندارن و فقط نقش کیسه پول رو براش ایفا میکنن :| آخه مرد حسابی آمازون زود فرستاده برای یارو، اون چه گناهی کرده؟ به قول خودشون یا فشردن یه دکمه Vooolaaahhh کل زحمات طرف به باد رفت و اصلا براشون هم مهم نیست.
کدوم کیسه ی پولی رو دیدید که از صاحبش میلیونی بدزده بعد هم شاکی باشه؟:-/
پ.ن:منظورم به این تعدادی که بن شدن نیست، یه مسئله کلی رو مطرح کردم.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
چند وقت پیش اکانت من هایجک شد و 3200 پوینتم رو خالی کردن. با چند تا ایمیل 3200 پوینتم رو برگردوند مایکروسافت. ای کاش همیشه اینجوری کیسه پول باشیم>:d

اینم چیز مهمی نیست. اگه ثابت بشه بازیهاشون اوریجیناله به راحتی unban میکنه. دیگه مایی که صد ها بازی کپی رو کنسولش بازی کردیم نباید از هدر رفتن زحمات حرف بزنیم!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
مایکروسافت کسی رو غیر منطقی بن نمیکنه این اتفاق هم افتاده یه اشتباه بوده و حتما اصلاحش میکنه و Unban انجام میده.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
کدوم کیسه ی پولی رو دیدید که از صاحبش میلیونی بدزده بعد هم شاکی باشه؟:-/
پ.ن:منظورم به این تعدادی که بن شدن نیست، یه مسئله کلی رو مطرح کردم.

Pirate همه جا وجود داره چه برای سونی چه مایکروسافت، اینام دارن زیاده روی میکنند به نظرم :|

اینم چیز مهمی نیست. اگه ثابت بشه بازیهاشون اوریجیناله به راحتی unban میکنه. دیگه مایی که صد ها بازی کپی رو کنسولش بازی کردیم نباید از هدر رفتن زحمات حرف بزنیم!
اگه آنبن بکنند دیگه، باز خداروشکر تو ایران کسی بن نشده
اگه چند ساعت زود تر هم به ایران شیپ کنند دو هفته بعد میرسه :d

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان با سلام، سوال من کلیه و مستقیما به این تاپیک ربطی نداره منتها چون دیدم شلوغه اینجا گفتم منم بپرسم.
این نسل من 360 رو کلا پایرت پاس کردم.
ولی نسل بعد تو هر 2 تا کنسول میخوام اریج کار کنم.
آیا رویه ماکرو اینه که فرت و فرت بن کنه و ساپورت هم نداشته باشه یا جور دیگه است ؟ چون این اواخر خبرهای ماکرو رو زیاد دنبال کردم و گویا یه دستش تو بن کردنه.
من نه طرفدار تروفی گرفتنم و نه پویینت جمع کردن. هدفم از لایو رفتن فقط آپدیت بازی ها و خریدن DLC اوناست.
وقتی ماکرو بن میکنه، منظور اینه که دستگاه لایو نمیتونه بره یا دیگه نمیتونیم به اون اکانت متصل بشیم ؟
ممنونم میشم اگه یکی لطف کنه و منو رووشن کنه.
سپاس

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان با سلام، سوال من کلیه و مستقیما به این تاپیک ربطی نداره منتها چون دیدم شلوغه اینجا گفتم منم بپرسم.
این نسل من 360 رو کلا پایرت پاس کردم.
ولی نسل بعد تو هر 2 تا کنسول میخوام اریج کار کنم.
آیا رویه ماکرو اینه که فرت و فرت بن کنه و ساپورت هم نداشته باشه یا جور دیگه است ؟ چون این اواخر خبرهای ماکرو رو زیاد دنبال کردم و گویا یه دستش تو بن کردنه.
من نه طرفدار تروفی گرفتنم و نه پویینت جمع کردن. هدفم از لایو رفتن فقط آپدیت بازی ها و خریدن DLC اوناست.
وقتی ماکرو بن میکنه، منظور اینه که دستگاه لایو نمیتونه بره یا دیگه نمیتونیم به اون اکانت متصل بشیم ؟
ممنونم میشم اگه یکی لطف کنه و منو رووشن کنه.
سپاس

سلام دوست عزیز
متاسفانه چون ایران جزو منطقه هایی هست که توسط مایکروسافت ساپورت نمی شود طبق قوانین خود مایکروسافت در صورتی که شما از لایو هرگونه خریدی داشته باشید چه DLC چه بازی آرکید شما نقض قانون کرده اید و در اولین فرصت پروفایل شما بن می شود حتی با اینکه شما اورجینال بازی می کنید.لذا شدیدا بهتون پیشنهاد میکنم واسه نسل بعد اگر قصد این کارا را دارید حتما PS4 بخرید.

وقتی هم پروفایل بن بشه یعنی باید پروفایل دیگری بسازید و پروفایل قبلی شما غیر قابل استفاده در لایو می شود اما اگر کنسول شما بن شود شما با هیچ پروفایلی نمی توانید آنلاین بازی کنید و فقط باید آفلاین بازی کنید.

آخرین ویرایش:

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
سلام دوست عزیز
متاسفانه چون ایران جزو منطقه هایی هست که توسط مایکروسافت ساپورت نمی شود طبق قوانین خود مایکروسافت در صورتی که شما از لایو هرگونه خریدی داشته باشید چه DLC چه بازی آرکید شما نقض قانون کرده اید و در اولین فرصت پروفایل شما بن می شود حتی با اینکه شما اورجینال بازی می کنید.لذا شدیدا بهتون پیشنهاد میکنم واسه نسل بعد اگر قصد این کارا را دارید حتما PS4 بخرید.

وقتی هم پروفایل بن بشه یعنی باید پروفایل دیگری بسازید و پروفایل قبلی شما غیر قابل استفاده در لایو می شود اما اگر کنسول شما بن شود شما با هیچ پروفایلی نمی توانید آنلاین بازی کنید و فقط باید آفلاین بازی کنید.

این بن شدن ها به خاطر این که طرف ایرانه خیلی محدود بوده و مشکوک هم بوده که ایا علت کپی بازی کردن بوده یا آی پی . در ضمن این تحریم ها تا دو سه ماه برداشته میشن و حتی همین حالا قراره اپل ایران استور بزنه .

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
این بن شدن ها به خاطر این که طرف ایرانه خیلی محدود بوده و مشکوک هم بوده که ایا علت کپی بازی کردن بوده یا آی پی . در ضمن این تحریم ها تا دو سه ماه برداشته میشن و حتی همین حالا قراره اپل ایران استور بزنه .

موضوع فقط تحریم نیست،ایران جزو سرویس دهنده هایی که در لیست مایکروسافت هستن نیست و به همین علت حق خرید از شبکه لایو رو ندارند.تا وقتی این مشکل حل نشه هر کی از لایو خرید کنه میره تو لیست بن!

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
فکر کنم خود مایکرو و راکستار اخطار داده بودن خب بازی 1 روز زودتر دستت رسید 1 روز دیگه هم صبر میکردی بعد بازی میکردی بنظرم فروشگاه مقصره

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
از شرکتی که تا چند وقت پیش قرار بود چک انلاین 24 ساعته رو کنسولش بذاره و زوری به مردم کینکت می فروشه انتظار بیشتر از این هم نمی ره !

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
فکر کنم خود مایکرو و راکستار اخطار داده بودن خب بازی 1 روز زودتر دستت رسید 1 روز دیگه هم صبر میکردی بعد بازی میکردی بنظرم فروشگاه مقصره

شما بودی میتونستی یه روز صبر کنی ؟ من که نمیتونستم

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
کوتاه فکری ماکروسافت کار دستش میده به هر حال سونی بیشتر به فکر مشتریاش ، حتما سازندگان بازی برای تست بازی میرفتند بازی رو کنسول انجام بدهند بن میکرده .=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر