بعد از 25 سال برای اولین بار Geoff Keighley در E3 حضور نخواهد داشت

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
Geoff-Keighley.jpg

آقای جف کیلی [Geoff Keighley] دیگر تهیه کننده مراسم E3 Coliseum نیست. E3 Coliseum یک [stage] زنده است که در سال 2017 به مراسم E3 اضافه شد تا طرفداران بازی های ویدیویی را، از طریق پنل ها، گفت و گو ها و دیگر مراسم بخصوص، به بازی ها و سازندگان مورد علاقه خود نزدیک کند.
مراسم Coliseum شامل حضور توسعه دهندگان از شرکت های بزرگی مثل PlayStation, Microsoft, Bethesda, Square Enix, Take-Two, Epic و Ubisoft و سلبریتی هایی مثل جک بلک [Jack Black] می شود.
جف کیلی که بیشتر برای اداره کردن مراسم The Game Awards شناخته شده است، اجرا در سه Coliseum اول را به عهده گرفت، ولی امسال درخواست شرکت در این برنامه را رد کرده است. و بعد از 25 سال، برای اولین برای بار است که جف کیلی در این مراسم شرکت نخواهد کرد.
در گفت و گو با وب سایت GamesIndutry.biz جف کیلی گفت:

با توجه به مطالبی که به صورت عمومی درباره برنامه های E3...

Continue reading...

Last edited by a moderator:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
من نمیفهمم چرا اینقد سعی دارید همه چیو بپیچونید، والا من فقط اومدم پرسیدم چی به سر E3 Coloseum میاد یهو شما اومدی پای کوجیما و مایکروسافت رو کشیدی وسط، این یارگیری فرضی که میگید تو ذهن شماست انگار. :D
جف کیلی زمانی که آخر سال شو برگزار میکنه برای مایکروسافت یا هزارتا شرکت بزرگ دیگه میشه موقعیت ولی وقتی یه ایونت رو رها میکنه میره "یکی دیگه میاد جاش"؟ اوکی. :D

شما مشکلت مصاحبست و لایو استریم؟ :D خیلی از سایتهای دیگه هم این کار رو میکنن جلسات کوتاه با بازیسازها میذارن از IGN گرفته تا گیم اسپات و جاینت بمب و ... اصلا این برنامه مهم نبوده و نیست و من هم این چند سال دنبالش نکردم و هیچ خبری هم از دست ندادم :D یعنی انقدر بهت بگم که اصلا وجودش حس نشد که حالا بخواد کمبودش حس بشه :D خود E3 یه ایونت هست که خیلی ها پوشش میدن به شکل‌های مختلف حالا اون وسط برنامه E3 Coloseum کیلی چیه که بخواد به چشم ایونت بهش نگاه بشه؟ :D

روی اون صحبتم هم فقط با شما نبود 2-3 تا پست بالای پست شما هم مخاطب بودن که دیگه نقل قول نکردم :D در نهایت شخصیتش همون هست که گفتم اینم که خب نیازی به سند و مدرک که نداره :D

حالا اگه مثلا این لا لو آ مایکروسافتم یهو بیاد اعلام کنه این E3 نیست (حجم اینترنتشون تموم شده نمیتونن تریلر دنلد کنن) یهو E3 تبدیل میشه به زباله و ایشون هم ابر قهرمان.

همه که مثل شما نیستن ماکان جون (یه طوری نوشتم امیر علی هم که میخونه خوشش بیاد :D) تقی به توقی میخوره همه چیز رو زباله می‌بینی :D این استعداد و توانایی خودت هست فقط :D

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,205
خب خدا رو شکر لازم نبود چیزی رو اثبات کنم:D یعنی انقد نفرت وجودتون رو گرفته که یکی هم که یه عمر تلاش ژورنالیستی برای این صنعت کرده اینطوری ترول میشه صرفا چون با کوجیما رفیقه. مشکل از جای دیگس خلاصه:D

• Like
Reactions: benjohn

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شما مشکلت مصاحبست و لایو استریم؟ :D خیلی از سایتهای دیگه هم این کار رو میکنن جلسات کوتاه با بازیسازها میذارن از IGN گرفته تا گیم اسپات و جاینت بمب و ... اصلا این برنامه مهم نبوده و نیست و من هم این چند سال دنبالش نکردم و هیچ خبری هم از دست ندادم :D
خب خدا خیرت بده مرد مؤمن، اون ژورنالیستی که از طرف IGN نشسته مثلا با تیم کست و کارگردان ها و نویسنده Tlou 2 صحبت میکنه و لایو استریمش میکنن برای ملت داره با همین جف کیلی کار میکنه. :D شما تاحالا چیزی رو از دست ندادی چون ناخواسته داشتی دنبالش میکردی. :D (حالا هرچقدم آدم فلانیه و پاچه خواره و ... حتی خودمم بعضی وقتا میخوام برم توئیتر فقط به قصد اینکه فحشش بدم)
دیگه بیشتر از این ادامه بدیم اسپم حساب میشه ولی مقاومتی که دارید از خودتون نشون میدید قابل تحسینه من بهتون تبریک میگم.:D

• Like
Reactions: mohamad_128

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
[
خب خدا خیرت بده مرد مؤمن، اون ژورنالیستی که از طرف IGN نشسته مثلا با تیم کست و کارگردان ها و نویسنده Tlou 2 صحبت میکنه و لایو استریمش میکنن برای ملت داره با همین جف کیلی کار میکنه. :D شما تاحالا چیزی رو از دست ندادی چون ناخواسته داشتی دنبالش میکردی. :D (حالا هرچقدم آدم فلانیه و پاچه خواره و ... حتی خودمم بعضی وقتا میخوام برم توئیتر فقط به قصد اینکه فحشش بدم)
دیگه بیشتر از این ادامه بدیم اسپم حساب میشه ولی مقاومتی که دارید از خودتون نشون میدید قابل تحسینه من بهتون تبریک میگم.:D

راجب کسی که «از طرف» IGN یا رسانه‌های دیگه میشینه حرف میزنه حرفی نزدم ‌:D راجب پوشش مستقیم این وب سایتها و رسانه‌ها از E3 و مصاحبه‌های دست اول خودشون حرف زدم :D

بهترین مصاحبه‌های اسپنسر مثلا با جاینت بمب و جف گرتسمن هست که هر سال هم برگزار میشه و 4 تا حرف درست و حسابی از توش میاد بیرون :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر