بعد از مدت‌ها بالاخره از عنوان «Devil May Cry 5» رونمایی شد

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
این اواخر شایعات زیادی به گوش می‌رسید که بالاخره بعد از سال‌ها می‌شد انتظار داشت که شاهد معرفی عنوان جدیدی از محموعه «Devil May Cry» باشیم. اکنون باید بگوییم که این اتفاق بالاخره به وقوع پیوست و در کنفرانس «E3 2018» مایکروسافت نسخه جدید این مجموعه معرفی شد.

DMC5-1-1024x576.jpg

خب اول از همه باید خیال دوستان بازی‌سنتری راحت کنیم که ظاهرا این عنوان قرار است در بهار 2019 منتشر شود؛ بنابراین تا آن موقع می‌توانیم اطلاعات بیشتری از این عنوان به دست آوریم. در تریلر این عنوان گیم پلی هیجان انگیزی را شاهد بودیم و همچنین شخصیت اصلی عنوان «Devil May Cry 4» یعنی «Nero» را نیز می‌توان در این تریلر مشاهده کرد.

به نظر می‌رسد که عنوان «Devil May Cry 5» برای سه پلتفرم PS4 و Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

منبع: DualShockers

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

milad dmc

کاربر سایت
Dec 16, 2014
211
نام
milad
نظرتون راجب بازی چیه؟...واقعا دلم نمیخواست چهره ی دانته و نیرو تغییر کنه...سبک بازی هم به dmc نینجاتئوری میخورد

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
نظرتون راجب بازی چیه؟...واقعا دلم نمیخواست چهره ی دانته و نیرو تغییر کنه...سبک بازی هم به dmc نینجاتئوری میخورد
من که از نمایشش خیلی خوشم اومد
هم گرافیکش خوب بود هم حس و حال نسخه 3 4 داشت
هم دختر جدیده خوب و باحال بود
تنها مشکلش قیافه nero بود ک خوشم نیومد و توی نسخه 4 قیافش خیلی بهتر بود

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
چرا خودمونو گول بزنیم این همون دویل ریمیکه اشغاله که دارن به اسم ۵میدن بیرون
پ.ن، رفتم باز دیدم دمو رو فکر کنم دیگه باید با اون دویل های قدیمی خداحافظی کنیم با اون استایل های ژاپنیشون خدا میدونه چه بلای سر رزیدنت اورده باشن

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
به نظر من که مشکلی نداشت....نمیدونم دوستان دنبال چی هستن ولی مطمینم به بازی خوب میشه...شک ندارم
بازی ک مشکلی نداره تنها مشکلش اینه خب یهو میان قیافه طرف 180 درجه تغییر میدن میزنه تو ذوق وگرنه با تریلر دیشب بسی کیف کردم

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
بله بازی و گرافیک و حتی گیم پلی خیلی خوب بود ولی ادم احساس میکنه دویل مکرای نیست
مثل اینکه بیان بایونتا رو به عنوان دویل معرفی کنن کنن بازیش خیلی خوبه نزدیک ترینم هست به گیم پلی دویل ولی یه بازی دیگه هست.
تازه توی این بازی الان مشکل خود بنده اینه که چرا باید چهره کاراکترا عوض شه یا چرا باید دانته اینقدر بیر بشه تو هر شمارش نمیشه بگیم زمان از شماره اول تا الان مثلا ۱۵سال گذشته؟تازه باید برای همچین شخصیت های که قدرت خاص داره ۵۰سال به قدر ۱۰سال باشه

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
به قول دوستمون باید با سری ژاپنی Devil may cry خداحافظی کنیم و به سری DMC سلام بدیم . قشنگ معلومه کپکام از کار نینجا تئوری خوشش اومده و میخواد راه اون رو ادامه بده از این به بعد !

از اونطرف هم خواسته هوای فن ها رو داشته باشه که نتیجش شده اینی که میبینید . در واقع این بازی رو باید به چشم ریبوت ببینیم . بای قبلی DMC رو نمیشه ریبوت حساب کرد چون یه شرکت دیگه ساختش و اینکه چون Story line ش مربوط میشد به قبل از بازی های قبلی میشد یه جوری چشم پوشی کنیم . ولی این نه ..

البته من از تریلری که نشون دادن خوشم اومد هم گرافیک خوبی داشت هم نسبت به DMC خیلی بهتر هست . DMC کلا فضا و دنیا و طراحیش همه چیش زیر و رو شده بود . تو همون نگاه اول تو ذوق میزد ! باز تو این یکم کمتر شده از اون حال و هواش. دست کم رنگ بندیش زرد نیست ....

من Nero دویل ۴ رو خیلی دوست دارم ترکیبی از ورجیل و دانته بود ولی از این جدیده هم خیلی بدم نیومد چون یه جورایی یاد جوونی های دانته میندازه ادمو .

دانته هم که با توجه به اون رانندگیش و صداش به نظر میاد خیلی پیر نشده هنوز ، ولی بازم اون چهره ۶۰ ساله شبیه کارتن خواب ها دل ادمو میلرزونه ...

در کل به نظر من اونقدر ها هم افتضاح نیستش !! نامردی هست بخوایم ازالان بگیم افتضاح هست ، حداقلش جا داره که اندازه دو تا تریلر دیگه صبر کنیم و بعد نتیجه بگیریم که بد هست یا خوبه

از اون عکس DMC که دانته با چشم کبود و صورت کتک خورده تو دستش هم سیگار بود بدتر نیست که ....
سری Devil may cry برای من همونجا تموم شد موقعی که اون عکس رو دیدم

پ.ن: صحنه پیتزای اول Dmc 3 با صحنه های بعداز باس فایت های Dmc 4 که دانته میزد میکشتشون ، اونا کجا و اینا کجا .........

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر