بسته الحاقی Second Assault برای بازی BF4

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
bf4-second-assault.png

بسته الحاقی Second Assault ابتدا برای بازیکنان Xbox One در دسترس خواهد بود.این بسته الحاقی Premium شامل چهار تا از پر طرفدارترین نقشه های Battelfield 3 خواهد بود. این نقشه ها با موتور گرافیکی پیشرفته Frostbite 3 دوباره طراحی خواهند شد تا این نقشه ها از مزیت های این موتورگرافیکی بهره مند شوند. و همچنین به ویژگی های جدید مولتی پلیر Battefield 4 مجهز خواهند شد.

با پیش خرید بازی Battlefield 4، اولین بسته الحاقی بازی به نام "China Rising" را به طور رایگان دریافت خواهید کرد. Second Assault، دومین بسته الحاقی است که معرفی شده است و بازیکنان Xbox one چند هفته قبل از بازیکنان دیگر پلتفرم ها از این DLC بهره مند خواهند شد.

شایعه شده است که نقشه های Caspian Border و Operation Metro در Second Assault وجود خواهند داشت.

بازی Battlefield 4 در تاریخ 29 اکتبر 2013 در امریکای شمالی برای پلتفرم های PC، PS3 و Xbox360 عرضه خواهد شد و همچنین 1 نوامبر 2013 در اروپا برای پلتفرم های ذکر شده عرضه خواهد شد. نسخه های PS4 و Xbox One هم بعدا منتشر خواهند شد.

منبع:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
چه اسنایپ هایی که تو Caspian نزدیم :bighug: با M98 تونستم از 648 متری marksman بگیرم :d تو کل اسنایپ های Bf3 اونی که از همه کمتر bullet drop داره M98 ـه ولی واسه اون marksman چیزی حدود 5 متر بالاتر از هد یارو گرفتم.
درکل که منظور بیان خاطره ی خوب این مپ بود نه اینکه بخوام بگم من چقدر شاخم :d چون لیدربورد نگاه کردم خیلی پایین بودم.
Metro هم که جای خود داره. البته حیف که آپدیت های سنگین نذاشتن درست و حسابی بازی کنیم :(

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
حداقل می گذاشته یک هفته بعد از بازی اینها رو معرفی میکردی که احساس چاپیدن از طرف EA به ما دست نده..!!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
حداقل می گذاشته یک هفته بعد از بازی اینها رو معرفی میکردی که احساس چاپیدن از طرف EA به ما دست نده..!!
EA وقتی میبینه اکتی مپهای بازی 4-5 سال پیش(Cod 4) خودش رو مثل هلو میندازه به ملت،همه هم میخرن و راضین،خوب چرا خودش اینکارو نکنه؟
برا مولتی BF هر چقدر از ملت بگیره حقشه،نوش جونش.اینقدر کیفیت داره بازیش که حالا حالاها وقت داره برا چاپیدن.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
EA وقتی میبینه اکتی مپهای بازی 4-5 سال پیش(Cod 4) خودش رو مثل هلو میندازه به ملت،همه هم میخرن و راضین،خوب چرا خودش اینکارو نکنه؟
برا مولتی BF هر چقدر از ملت بگیره حقشه،نوش جونش.اینقدر کیفیت داره بازیش که حالا حالاها وقت داره برا چاپیدن.

احسنت
تا وقتی افرادی با تفکر شما وجود داره شرکتها هیچ غمی ندارن

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
احسنت
تا وقتی افرادی با تفکر شما وجود داره شرکتها هیچ غمی ندارن

تو خوبی....استاد اگه وقت داشتی این سه ماه برای ما کلاس تفکر بذار ...
اینور اونور تمام پست های سونی رو به گند کشیدی ... کل کارت هم شده مسخره کردن مردم ... یه ربع این نقشه های رو بازی کنی میبینی به اندازه یک کال او دیوتی براش وقت گذاشتن...

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
چه اسنایپ هایی که تو Caspian نزدیم :bighug: با M98 تونستم از 648 متری marksman بگیرم :d تو کل اسنایپ های Bf3 اونی که از همه کمتر bullet drop داره M98 ـه ولی واسه اون marksman چیزی حدود 5 متر بالاتر از هد یارو گرفتم.
درکل که منظور بیان خاطره ی خوب این مپ بود نه اینکه بخوام بگم من چقدر شاخم :d چون لیدربورد نگاه کردم خیلی پایین بودم.
Metro هم که جای خود داره. البته حیف که آپدیت های سنگین نذاشتن درست و حسابی بازی کنیم :(

کل میدان نبرد یک طرف این بخش کل کل تیر اندازی یک طرف
من همون سال اول که بازی اومد با اس 98 از روی کشتی یک نفر رو در فاصله 513 متری هدشات کردم خیلی چسبید

به شدت از مترو در میدان نبرد 4 استقبال میشود

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نوشهر فقطو فقط راش حال میده چون مپش بدرد عملیاتای این تیپی میخوره....من تو کسپین دیشب یه حرکت خدا زدم:D جت ورداشتم دیدم پرچممونو دارن میگیرن قشنگ رفتم بالا بعد با نوک جت مستقیم با سرعت رفتم سمت پرچم:D خودمم قبل انفجار پریدم بیرون:D من تله خوب میذارم .... به تانکا سی4 میبندم پیاده میشم ازشون قایم میشم وقتی یه دشمن میاد سوارشون شه میترکونمش:D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
نوشهر فقطو فقط راش حال میده چون مپش بدرد عملیاتای این تیپی میخوره....من تو کسپین دیشب یه حرکت خدا زدم:D جت ورداشتم دیدم پرچممونو دارن میگیرن قشنگ رفتم بالا بعد با نوک جت مستقیم با سرعت رفتم سمت پرچم:D خودمم قبل انفجار پریدم بیرون:D من تله خوب میذارم .... به تانکا سی4 میبندم پیاده میشم ازشون قایم میشم وقتی یه دشمن میاد سوارشون شه میترکونمش:D
ميدوني با اين كار كه تانك خودي رو نابود ميكني هم تيمي هات دربارت چي ميگن:d
rush تو BF3 اصلا بدرد نميخوره فقط conquest خوبه:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر