***بزرگترین بازی های سال 88***

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
با سلام

قصد دارم مثل سال گذشته بزرگترین بازی های سال 88 را معرفی کنم و امیدوارم خوشتون بیاد،تمام مطالب دست نوشته بنده حقیر می باشد.

8-Halo 3 :ODST

سازنده:Microsoft
ناشر:Microsoft
پلتفرم:XBOX 360
سبک:FPS/Action

Halo 3 یکی از پر امید ترین بازی های 360 می باشد که تمام دارندگان کنسول مایکروسافت به این بازی می نازند.در این بازی شما شخصیت دیگری را بر عهده می کیرید که در زمان همان Halo 3 می باشد که داستان از زاویه دیگر روایت می شود.گفته می شود بیشترین پیشرفت در قسمت چند نفره می باشد.
ODST2.jpg

7-God Of War 3

سازنده:Sony
ناشر:Sony
پلتفرم: PS 3
سبک:Action/Adventure

در مطلب قبل بازی انحصاری 360 را جزو بهترین ها قرار دادیم ولی حالا نوبت کنسول PS 3 و بازی انحصاری فوق محبوب آن می باشد.با ورود SONY به کنسول های نسل جدید کمتر کسی فکر آمدن GOW3 را می کردو انتظار پایان این سری را داشتند،ولی مدتی است تریلر های از بازی به بیرون می رود که در انتشار این بازی شکی باقی نگذاشت.به جز ایجاد حرکات جدید در مبارزات کریتوس اطلاعات چندانی در دست نیست.
god-of-war-iii.jpg

Heavy Rain-6

سازنده:Quantic Dreams
ناشر:Sony
پلتفرم: PS3
سبک:Adventure

باز هم بازی انحصاری دیگر برای کنسول SONY که تبلیغات زیادی برای این بازی شده است.بعد از موفقیت بازی Farenhite توسط شرکت Quantic Dream معرفی بازی جدید توسط این شرکت همه را امیدوار کرد ولی انحصاری شدن این بازی نیز بیشتر بازیباز ها را ناامید کرد.داستان پیچیده و جنایی و وجود معماهای عاقلانه با گرافیک عالی از علل محبوبیت این بازی می باشد.
img-resized.png
Reduced: 53% of original size [ 480 x 304 ] - Click to view full image
22-heavy-rainden-yeni-resimler-heavyrain1yq3.jpg

5-Bioshock 2

سازنده:2K
ناشر:2K
پلتفرم: PC/PS3/XBOX360
سبک:FPS

کسی نیست که این جمله را انکار کند و دروغ بداند ، که یکی از بزرگترین بازی های نسل جدید بازی بایوشاک بوده است.این بازی با گیم پلی فوق العاده و گرافیک عالی و همچنین داستان پیچیده بر روی پلتفرم های PC و 360 توانست فروش بالایی داشته باشد.ساخت شماره دوم توسط افراد جدید که هیچ کدام در ساخ شماره اول نقش نداشته اند کمی تعجب آور است،خبر خوشحال مننده نیز اینکه بازی از انحصار مایکروسافت در آمده و برای کنسول SONY نیز منتشر می شود.امیدواریم مشکلات کوچک از قبیل انمیشن بازی رفع شود.
img-resized.png
Reduced: 51% of original size [ 500 x 288 ] - Click to view full image
bioshock_2.jpg

4-Alan Wake

سازنده:Remedy
ناشر:Microsoft
پلتفرم: PC/XBOX360

حتما شما هم مانند بنده وقتی نام این بازی را می بینید یاد تاخیر می افتید.بعد از گدشت دو سال از معرفی و ساخت این بازی هنوز تاریخ انتشار دقیق بازی مشخص نشده است.داستان هالیوودی و روانشناسانه بازی مهمترین خصوصیت Alan Wake می باشد.Alan Wake از آن دسته بازی هایی است که همه مطمین هستند بازی عالی ای از آب در می آید.
img-resized.png
Reduced: 56% of original size [ 455 x 306 ] - Click to view full image
alan_wake_050505.jpg

3-StarCraft 2

سازنده:Bllizard
ناشر:Bllizard
پلتفرم: PC
سبک:RTS

بلیزارد امسال نیز مانند گذشته شرکت فوق العاده ای خواهد بود.خبرها حاکی است که این بازی نیز سه گانه خواهد بود.بازی از همه لحاظ نسبت به نسخه پیشین پیشرفت خواهد داشت و همچنین سیستم مبارزات اعتیاد آور پیشرفت زیادی خواهد کرد.دوباره مانند گذشته StarCraft بازیباز های زیادی را در دنیای آنلاین سرگرم خواهد کرد.
img-resized.png
Reduced: 66% of original size [ 384 x 288 ] - Click to view full image
starcraft2screenshot2.jpg

2-Diablo 3

سازنده:Bllizard
ناشر:Bllizard
پلتفرم: PC
سبک:Action/RPG

پلتفرم PC امسال یکی از سال های موفق خود را پشت سر می گذارد و بازی های بلیزارد در این موفقیت تاثیر زیادی دارد.دیابلو را بدون شک همه میشناسند،شماره دوم بازی یکی از بی نقص ترین و پرطرفدارترین بازی ها می باشد.شماره سول که Bllizard دو سال است مشغول ساختن آن است در زمستان امسال عرضه می شود و خاطرات گدشته را تکرار خواهد کرد.
diablo-3-screenshot-1.jpg

1-MAFIA 2

سازنده:Illusion Softworks
ناشر:2K
پلتفرم: PC/PS3/XBOX360

سال 2002 شاهد بازی ای بودیم که هکچنان در تاریخ بازی های کامپیوتری ماندگار است.داستان تبهکارهای بی رحم دهه 30-40 و گرافیک خیره کننده و از همه مهمتر گیم پلی عالی باعث شد این بازی در خاطره ها باقی بماند.حدود 1 سال پیش خبر ساخته شدن شماره دوم همه بازیباز ها و طرفداران را خوشحال کرد،با توجه به اینکه شرکت سازنده ساخته شدن شماره دوم را محال می دانست.شماره دوم در زمستان سال 88 عرضه خواهد شد و Illusion درس بازی ساختن را به همه نشان می دهد.

mafia2.jpg

نویسنده:Thomas_Anders
کپی برداری بدون ذکر نام نویسنده و سایت بازی سنتر برخلاف قوانین می باشد.
این نقد نیز در سایت دارینوس با نام کاربریه Mosayeb قرار دارد.

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من به نظر شما احترام میذارم.به نظر من Heavy Rain و Alan Wake خیلی موفق نیستند.Diablo 3 هم شاید امسال نیاد. اگه ترتیب قرار بود بذارم اول میگفتم.Bioshock 2
,Mafia II
,Starcraft2
GoW3

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
چیزه ..
Starcraft 2
سبک RTS نه RPG.

و Blizzard و نه Bllizard

ویرایش : هیچی .. خودم ویرایش کردم.

آخرین ویرایش:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
تا اونجا که ما هر روز تو فروم alan wake ـیم و اخبار رو دنبال میکنیم هنوز تاریخ ریلیزی مشخص نشده !
راستی
دیابلو 3 نیز همینطور ؟! :smile:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
کجای دنیا این قانون نانوشته وجود داره که هر چی بیشتر صرف ساخت بازی بشه بازی موفقتره؟!تجربه نشون داده بعضی بازیا که زمان بسیاری برای ساختشون صرف میشه بسیار ناموفق از کار در میان.مثل Too Human.
ولی بعضی بازیا که زمان ساختشون طولانیه نتیجش یک بازی شاهکار میشه مثل GTA IV.
Alan Wakeمیتونه مشمول قاعده اول باشه.
البته نظر من بود.

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
کجای دنیا این قانون نانوشته وجود داره که هر چی بیشتر صرف ساخت بازی بشه بازی موفقتره؟!تجربه نشون داده بعضی بازیا که زمان بسیاری برای ساختشون صرف میشه بسیار ناموفق از کار در میان.مثل Too Human.
البته نظر من بود.

آقا جان، شما به من بگو چرا Alan Wake یا HR مشمول قاعده دوم نباید بشن ؟!! لطفا دلیل منطقی بیارید .

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
تعداد بازیهای بزرگ 88 خیلی بیشتر از اینان.
در ضمن تعدادی از بازیهای اصلی رو فراموش کردی.

آره چند تا بازی مثل Dragon Age و COD و Splinter Cell و ... رو نذاشتم البته این بازی ها معلوم نیست که خوب از اب در بیاد یا نه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
البته نظر من بود.

ماجرای too human کلا چیز دیگس این بازی از روزی که کنسولا اومدن در حال ساخت بوده
و نهایت خواستن برای ps2 منتشرش کنن(در حالی که بازی در حال تکمیل بوده)
ولی باز هم به دلایلی نشده
-
و بازی رو یکجوری میشه گفت روی 360 باز سازی کردن

ولی A W بصورت یکپارچه و ingدار در حال ساختش بودن

دلیل شما خیلی-خیلی دور از ذهنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر