برگشت Quick scooping در MW3

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
درود ,

تصمیم گیری در رابطه با حذف کردن Quick scooping در آخرین نسخه CoD - Black Ops صدای خیلی از فن های MW2 رو که عادت به Quick scooping کرده بودن رو به آسمان کشید !

call-of-duty-mw3-1280x800.jpg

مدیر ارتباطات شرکت Infinity ward آقای Robert Bowling اعلام کرد :

'' در حاضر , شما می تونید تو MW3 به Quick scooping بپردازید , به خاطر داشته باشید , مولتی پلیر همیشه در این مرحله تغییر می کنه ( پرک های جدید و ... )اما فلسفه(حالت کلی) ما نسبت به MW2 تغییری نکرده . ''

MW3 در نوامبر امسال بر روی سه پلتفرم ( PS3 , 360 , PC ) عرضه می شود .

منبع

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
به به باز یه تاپیک برای بند و بساط کوبش mw3 ایجاد شد :D

این یه مورد نمی تونن بکوبن , برای اینکه یه مد ( شیوه بازی ) که اضافه بر سازمان هست و بتلفید نداره , مطمن باش اگر اماکانش بود الان تایپیک 4 صفحه با فوحش به مدیر ارتباطات رفته بود جلو ... :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
الان چه ربطی داشت؟ علایم و نشانه میبینی که حال به هم زنی MW3 رو ثابت کنه؟ ممنون میشم انگشت بذاری روش توی این خبر.
شما پست من رو نمیخونی تقصیر من نیست.البته نوید جان منظور بنده رو توضیح دادن.ولی اگر بازهم متوجه نشدی یه چند بار دیگه بخون.

• Like
Reactions: B3hDad

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
آخه نیازی نداره که اعلام کنن بازی MW3 همون MW2 با مپ ها و مراحل جدید
دوتا دمو از گیم پلی بازی من تو GT دیدم هیچ تفاوتی ندیدم فقط تویکی Red dot+scope داشتی که اونم با این فرض که بازی واسه نوب جماعت ساخته میشه قابل پیش بینی بود
به دوستان پرو توهین نشه ولی بازی از MW1 به بعد به گونه ای ساخته میشه که فاصله بین یه نوب ویه حرفه ای هر روز داره کمتر میشه متاسفانه

• Like
Reactions: 浪人

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
نمی دونم اگه شماجماعت جو گیر کلمه نوب رو بلد نبودیدچی کارمیکردید!!b-)
طرف تازه دستش به دسته کنسول رسیده همش ادعا میکنه و به هی نوب نوب میکنه!
اصلامیدونی معنی نوب چیه؟
باباهاردکور!باباحرفه ای!باباnuke زن!بابا مولتی خور! خب خیالتون راحت شد حالاpcروخاموش کن برو بشین سر درسات که یا کنکور داری یا امتحان نهایی>:)

• Like
Reactions: ...Sahand...

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من نمیدونم از کی تاحالا گلیچ و باگ، فــــیــــــچـــــــــــــــــــــر حساب میشه؟! قضیه اینه که QS باگه نه فیچر، lol... از کی تاحالا؟! یارو میره سمت کله طرف بعدش سریع زوم میکنه که کورسور تو این بازه رو سره دشمن قفل میشه و بلافاصله شلیک میکنه... این الان فیچره؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟؟!؟!؟! should I lol or what?!

• Like
Reactions: 浪人

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دوتا دمو از گیم پلی بازی من تو GT دیدم هیچ تفاوتی ندیدم فقط تویکی Red dot+scope داشتی که اونم با این فرض که بازی واسه نوب جماعت ساخته میشه قابل پیش بینی بود
متن پنهان:
lol پشت کامپیوتر نشستی ،داری نوب نوب میکنی؟اگه اکانت psn داری ادد کن بینم چی بلدی!!
به دوستان پرو توهین نشه ولی بازی از MW1 به بعد به گونه ای ساخته میشه که فاصله بین یه نوب ویه حرفه ای هر روز داره کمتر میشه متاسفانه
یه چیز میگم واسه اطلاعات عمومیت که هرجا میری این حرف هارو نزنی.
ببین آقای حرفه ای که فاصله ت داره با نوب جماعت کمتر میشه! گیمر حرفه ای،گیمری هست که در ازای بازی که میکنه پول میگیره و خیلی از سازمان ها و شرکت ها اونا رو حمایت میکنن . گیمر هاردکور،گیمری هست که تو مسابقات جهانی شرکت میکنه و ریتینگ جهانی داره.گیمر حرفه ای زیرمجموعه ی گیمر هاردکور قرار میگیره!
حالا یه سوال؟ تو بخش مولتی ، ما گیمر حرفه ای داریم؟ گیمر هاردکور داریم؟
پس ما هممون گیمر معمولی هستیم.این از این!
حالا میرسیم به nOOb .
کلمه ی Newbie یا همون n00b به کسی میگن که تازه وارد یه فعالیتی شده و هنوز مهارت کسب نکرده. در ضمن این کلمه بیشتر تو wow استفاده میشه چون اگه تازه کار باشی،یادگرفتنش خیلی سخته و وقت میبره،تا یه FPS که چیز خاصی نداره.برادر من کسی که بازیش ضعیفه n00b نیست.
پس لطفا پست بی مورد ندید که باعث تحریک خیلی ها بشید.ینی چی میگی CoD نوب
جماعت؟
==========================================================
راستی! اونایی که Qs خوب میزنن Add کنن منو با هم بریم بازی کنیم.حال میده،ولی نه اینکه همش Qs بازی کنیم.این سهند خودش از 24 ساعتی که آنلاین هست،28 ساتشو داره Qs بازی میکنه.الان دیگه فکر کنم بتونه چشم بسته همرو بزنه :d

• Like
Reactions: ...Sahand...

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
من نمیدونم از کی تاحالا گلیچ و باگ، فــــیــــــچـــــــــــــــــــــر حساب میشه؟! قضیه اینه که QS باگه نه فیچر، lol... از کی تاحالا؟! یارو میره سمت کله طرف بعدش سریع زوم میکنه که کورسور تو این بازه رو سره دشمن قفل میشه و بلافاصله شلیک میکنه... این الان فیچره؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟؟!؟!؟! should I lol or what?!

بدبختی اینجاست متاسفانه اکثرا این بازی رو حتی تجربه نکردن بعد میان نظر می دن ! تو آنلاین رو دشمن قفل نمیشه برادر من , بعد میای میگی فیچر , Qs کاملا بر می گرده به مهارت شما , الان MW2 قیمتی نداره , می تونید بگیرید و یه دست بزنید بعد اظهار فضل کنید .
هر کس تو MW2 بازی کنه تا میمیره می گه ببین یارو چقدر نوب هست ! در صورتی کسی که یارو رو کشته جلوش بوده , این آقا تا مخش دستور بده تیر بزنه می بینه داره Killcam رو نگاه میکنه , بعد می گن نوب نوب نوب ....
بیاید یه دست Private مد SD بزنید بعد ببینید همون گیمر حرفه ای که خودتون می گید ( که نداریم ) کیه , بعد ببینید نوب هست کسی یا نه .
این جمله رو خطاب به کسایی می گم که خودشون می دونن : اگه شما تو MW2 سریع می میرید و نمی فهمید از کجا خوردید و مدام شما رو از پشت می زنن : بازی شما بده پلیر های دیگه نوب نیست !

به هر حال چون مربوط به تایپیک نیست , بحث رو بازش نمی کنم ( در مورد این نوب و ... ) فقط این کسایی که می گن Qs واسه نوب هاست و بازی نوب ها و ... نشان از - بودنش هست , کسی بالا سرتون واینستاده بگه Qs بزن می تونید با دوستاتون بزنید می تونید نزنید . پس یه چیز اضافه بر سازمانه .

راستی! اونایی که Qs خوب میزنن Add کنن منو با هم بریم بازی کنیم.حال میده،ولی نه اینکه همش Qs بازی کنیم.این سهند خودش از 24 ساعتی که آنلاین هست،28 ساتشو داره Qs بازی میکنه.الان دیگه فکر کنم بتونه چشم بسته همرو بزنه :d

ای بابا , خوشحال شدیم یکی رو پیدا کردیم دیدم تویی که :d شما که دست بسته می زنی :d

آخرین ویرایش:

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
من تو پستم گفتم به دوستان هاردکور یا حرفه ای توهین نشه نمیدونم چرا به بعضی ها برخورد :-/
من آنلاین فقط با PC وSteam حال میکنم

آخرین ویرایش:

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
طرفداراى bf3 كه ميگيد چون cod يه بازى محبوبه هر نوبى بلند ميشه مياد مولتيش رو بازى ميكنه و ميگيد كه امسال bf3 طرفداراى cod رو به سمت خودش ميكشونه پس انتظار داشته باشيد همون طرفداراى نوب cod بيان مولتى بتلفيلد رو بازى كنند پس ديگه نگيد bf3 يه مولتى بى نوب داره اگه حرفاى خودتون رو قبول داريد ( الان ميگن مولتى بتلفيلد جورى طراحى ميشه كه نوب بازى توش امكان نداره)

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
بدبختی اینجاست متاسفانه اکثرا این بازی رو حتی تجربه نکردن بعد میان نظر می دن ! تو آنلاین رو دشمن قفل نمیشه برادر من , بعد میای میگی فیچر , Qs کاملا بر می گرده به مهارت شما , الان MW2 قیمتی نداره , می تونید بگیرید و یه دست بزنید بعد اظهار فضل کنید .
هر کس تو MW2 بازی کنه تا میمیره می گه ببین یارو چقدر نوب هست ! در صورتی کسی که یارو رو کشته جلوش بوده , این آقا تا مخش دستور بده تیر بزنه می بینه داره Killcam رو نگاه میکنه , بعد می گن نوب نوب نوب ....
بیاید یه دست Private مد SD بزنید بعد ببینید همون گیمر حرفه ای که خودتون می گید ( که نداریم ) کیه , بعد ببینید نوب هست کسی یا نه .
این جمله رو خطاب به کسایی می گم که خودشون می دونن : اگه شما تو MW2 سریع می میرید و نمی فهمید از کجا خوردید و مدام شما رو از پشت می زنن : بازی شما بده پلیر های دیگه نوب نیست !

به هر حال چون مربوط به تایپیک نیست , بحث رو بازش نمی کنم ( در مورد این نوب و ... ) فقط این کسایی که می گن Qs واسه نوب هاست و بازی نوب ها و ... نشان از - بودنش هست , کسی بالا سرتون واینستاده بگه Qs بزن می تونید با دوستاتون بزنید می تونید نزنید . پس یه چیز اضافه بر سازمانه .

ای بابا , خوشحال شدیم یکی رو پیدا کردیم دیدم تویی که :d شما که دست بسته می زنی :d
موافقم نمیدونم همه جا میگن هر کی QS کنه حرفه ایه (مثل zzirGrizz) اینجا میگن نوبه!! این کار خیلی کاره سختیه!
در ضمن این مد بازی نیست یه قابلیت قابل انتخابه که تو مدرن 2 با انتخاب پرک Slieght of Hand Pro میشد ازش استفاده کرد.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
نمی دونم اگه شماجماعت جو گیر کلمه نوب رو بلد نبودیدچی کارمیکردید!!b-)
طرف تازه دستش به دسته کنسول رسیده همش ادعا میکنه و به هی نوب نوب میکنه!
اصلامیدونی معنی نوب چیه؟
باباهاردکور!باباحرفه ای!باباnuke زن!بابا مولتی خور! خب خیالتون راحت شد حالاpcروخاموش کن برو بشین سر درسات که یا کنکور داری یا امتحان نهایی>:)
اگه منظورت منم... لول MGO من 16 هستش :| بیا بازی کن ببین میتونی توش تکون بخوری...
نفر 8 بیس دنیا بودم تا پارسال ... حالا اینا رو گفتم که اگه منظورت از جماعت منم هستم اینم جوابت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر