برگزاری مسابقات فیفا 2014

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
d5117279635b9f5d1.jpg

ناظم بخش : مسابفات بدون در خواست پول از کسی انجام میشه، نه پولی در کار ِ نه جایزه ای، اگر کسی درخواست پول از شما کرد، به هر عنوانی سریعاً گزارش کنید تا برخورد شدیدی انجام بشه، به هیچ عنوان از هیچ کاربری نباید قرونی پول پرداخت کنه به کاربر دیگری برای مسابقات در این صورت با پرداخت کننده هم برخورد خواهد شد.

با سلام خدمت دوستان عزیز فوتبال دوست ، امیدوارم حال همه خوب باشه و از این روزای کاملا فوتبالی لذت کامل رو ببرید...
با توجه به تموم شدن امتحانات ، شروع شدن فصل تابستون ، جو فوتبالی حاکم بر ایران و جهان و همینطور نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان تصمیم گرفتم که این تاپیک رو برای شروع مسابقه جذاب فیفا 14 ایجاد کنم ...
دوستان عزیزی که مایل به شرکت در این لیگ هستند در همین تاپیک اعلام کنند (روی این نکته خیلی خیلی تاکید دارم دوستانی که وقت کامل برای انجام بازیها به موقع دارند اعلام آمادگی کنند...) مسابقات بصورت جام جهانی (یعنی بصورت گروهی حذفی) برگزار میشه ...
اگه تعداد به حد نصاب برسه (حداقل 16 نفر و حداکثر 32 نفر) مسابقات رو برگزار میکنیم ...که قوانین مربوط به مسابقه و شرایط کامل بعد از مشخص شدن افراد بصورت کامل توضیح داده میشه ....
>> فقط باز هم روی این نکته تاکید دارم دوستانی که میدونند تا آخر مسابقات بصورت منظم بازی هاشون رو انجام میدهند اعلام آمادگی کنند... <<

همینجا اعلام میکنم که اطلاع دارم یه تاپیک دیگه برای مسابقات وجود داره اما به شخصه بدلیل سلب اعتماد از مسئول برگزاری مسابقه از شرکت در مسابقه منصرف شدم و این تاپیک رو ایجاد کردم ...
لطفا اطلاع رسانی بکنید که تا قبل از شروع ماه رمضان ظرفیت تکمیل بشه ;)

آخرین ویرایش:

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام. تشکر فراوان از این حرکت بسیار پسندیده و عالی !
به عنوان اولین نفر اعلام آمادگی میکنم و کامل و به موقع تمام بازی ها رو انجام میدم.
PSN ID : Saeed_RoyalStar

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
شاهین , عارف , شایان , خودم , ارمین , کیاوش , حامد , علی , ممد 0101 با نام کاربری AIDEN توی PSN , علی , مهرداد , محمد TNT .

این 12 نفری بودن که توی لیگ شرکت کرده بودن. حالا اینکه به چه علت لیگ تعطیل شد رو کاری نداریم و اصلا مهم هم نیست. ما به طور کامل پول این افراد رو برگردوندیم یعنی در واقع عارف برگردوند. حالا شما توی این 12 نفر نبودی و انتظار داشتی پولی به شما تعلق بگیره باید بگم شرمندتم ما نه موسسه ی خیریه راه انداختیم که وام قرض الحسنه بدیم نه کمیته امداد تشریف داریم.
آی دی تک تک بچه ها رو می ذارم و می تونین از این افراد جویا بشین وضعیت لیگ قبل رو و ریز حساب ها رو.

برای هر کسی که منو میشناسه می گم که :d اگر وقتش رو دارین شرکت کنین اقا. پشیمون نمیشین. :x و کاملا تایید میشه سلامت این جام. منم همون salah_erosennin م توی PSN. :) خودم هم خداییش وقتش رو ندارم یعنی معلوم نیست فعلا اوضاع زمانی خودم اگر شد حتما شرکت می کنم.

Last edited by a moderator:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
مسابفات بدون در خواست پول از کسی انجام میشه، نه پولی در کار ِ نه جایزه ای، اگر کسی درخواست پول از شما کرد، به هر عنوانی سریعاً گزارش کنید تا برخورد شدیدی انجام بشه، به هیچ عنوان از هیچ کاربری نباید قرونی پول پرداخت کنه به کاربر دیگری برای مسابقات در این صورت با پرداخت کننده هم برخورد خواهد شد.

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
دوستان عزیزی که تا الان و از این به بعد ثبت نام میکنند شماره تماس خودتونو واسم پ.خ کنید ...
دوستان گرامی از طریق یاهو مسنجر و یا وایبر با من در ارتباط باشند...(حتما یکی از این دو طریق و ترجیحا وایبر...)
تا الان 11 نفر....

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
اقایون امیر حسین ،سینا،مسعود،امیر (آرسنال) لطف کنید شماره همراهتونو واسم پ.خ کنید ...
کسانی که از این به بعد هم ثبت نام میکنند لطف کنن به ای دی من شمارشونو پ.خ کنند ...
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر