برگزاری جلسات 3D Face Capture توسط EA

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
445272-topshots-fbl-fra-ligue1-psg-om.jpg

به نظر می‌رسد تیم سازنده فیفا این روز ها به سختی مشغول کار بر روی فیفا 14 می‌باشد. به تازگی تصاویری از کپچر تیمهای مختلف توسط EA منتشر شده‌اند که نشان از عزم تیم سازنده برای افزایش کیفیت بصری بازی است. هم اکنون تیم کپچر EA در فرانسه به سر می‌برد. 5 تیم PSG, OL, OM, Lille و Bordeaux از فرانسه، قرارداد همکاری با EA امضا کرده‌اند.
Stéphane Gueguen به سوال طرفداران در مورد اسکن لیگ‌های دیگر این‌گونه پاسخ می‌دهد:
ما هفته گذشته تیم‌های درتمند، لیل و مارسی را تمام کردیم. بعد از تمام کردن تیم‌های فرانسوی به اسپانیا سفر خواهیم کرد و جلسات اسکن را برای تیم‌های اتلتیکو، رئال و بارسا برگزار خواهیم کرد و سپس راهی انگلستان خواهیم شد.
تصاویر منتشر شده از این جلسات:
المپیک مارسی:
marseille-capture-4-220x130.png

لیل:

المپیک لیون:

پاریس سینت جرمن:
psg-capture-session.png

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
این فیفا دیگه فیفا کیلر نداره چه نابغه ای هست این پیتر مور خدایی ولی با پشتوانه پیتر و نبوغ Stéphane Gueguen و اضافه شدن FB2 فیفا تو نسل بعد معجزه میکنه ولی اونا یک رقیب سرسخت با موتور فاکس دارن ...بی صبرانه منتظر نسل بعدی سیمولیشن فوتبال با فیفا هستم
؟!!!!!
yahoo_22.gif
Frobside 2

آخرین ویرایش:

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
الان 3 ساله تو خماریه لایسنس کامل چهره‌های بازیکنای منچستر(یونایتد) هستیم هیچ حرکتی انجام نمیدن اینا. به خدا Manchester United تیم پرطرفدارتری از Manchester City و Tottenham تو لیگ انگلیس هستشا!

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
الان 3 ساله تو خماریه لایسنس کامل چهره‌های بازیکنای منچستر(یونایتد) هستیم هیچ حرکتی انجام نمیدن اینا. به خدا Manchester United تیم پرطرفدارتری از Manchester City و Tottenham تو لیگ انگلیس هستشا!

چندین ساله من منتظر بازیکنای بارسا بودم که مثل اینکه امسال قراره اسکن بشن. شاید منچستر هم امسال به این جمع اضافه شده باشه. (چون گفتن بعدا به سراغ انگلستان میریم.)
همچنین امسال تاتنهام هم در کنار تیمهای بالا به صورت کامل اسکن شده هست تو بازی.

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
چندین ساله من منتظر بازیکنای بارسا بودم که مثل اینکه امسال قراره اسکن بشن. شاید منچستر هم امسال به این جمع اضافه شده باشه. (چون گفتن بعدا به سراغ انگلستان میریم.)
همچنین امسال تاتنهام هم در کنار تیمهای بالا به صورت کامل اسکن شده هست تو بازی.
خدا کنه اینطور باشه. تاتنهام سالِ پیش هم فکر کنم کامل اسکن شده بودش‌ها! از لیگ انگلیس تاتنهام،چلسی، آرسنال و منچسترسیتی سالِ گذشته کامل اسکن شده بودن فکر کنم.

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خدا کنه اینطور باشه. تاتنهام سالِ پیش هم فکر کنم کامل اسکن شده بودش‌ها! از لیگ انگلیس تاتنهام،چلسی، آرسنال و منچسترسیتی سالِ گذشته کامل اسکن شده بودن فکر کنم.

تاتنهام پارسال اسکن شده بود ولی فیس ها رو وارد بازی نکرده بودن بنا به دلایلی و مونده بود واسه فیفا 14.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
کجاش بهتر بود Pes 13 برای مثال رونی رو اینقدر بد طراحی کرده بودند که شباهتی که به خودش نداشت خودش این طراحی رو می‌دید فوتبال رو کنار می‌ذاشت
:|
یه خوبی-ای که PES تو چهره-ها داره اینه که همه-ی چهره-ها تو یک سطح هستن . ولی تو فیفا یک سری فوق العاده طراحی شدن یک سری بصورت دستی معمولی .
چندین ساله من منتظر بازیکنای بارسا بودم که مثل اینکه امسال قراره اسکن بشن.
هادی با استناد به همین خبر میگی یا شایعه-ی دیگه-ای هم هست ؟ فوق العاده میشه صورت همه-ی بازیکنهای بارسا رو اسکن بگیرن .
فقط خداکنه مثل امسال لایسنس ورزشگاهی مثل نوکمپ رو الکی از دست ندن .

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
فیفا باز هم داره پیشرفت میکنه انگار .. این پیشرفت های فیفا تمومی نداره .. هر سال یه چیز فوق العاده .. FORZA FIFA ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر