بروز رسانی 3.50 کنسول PS3 مشکل ساز میشود

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
گرچه بروز رسانی FW 3.50 کنسول PS3 توانست امکان تماشای فیلم های 3D را به این وسیله اضافه کند اما بدون مشکل هم نبوده و علاوه بر از کار انداختن دانگل هک PS3 , هماهنگی تعدادی از دسته های USB که شرکت های دیگری غیر از خود سونی برای این وسیله ساخته بودند را نیز از بین برده و این دسته ها دیگر با کنسول PS3 کار نمیکنند.

در پی شکایت بعضی از استفاده کنندگان از این دسته ها:
شرکت MadCatz که یکی از مطرح ترین شرکت های ساخت دسته بازی برای تمامی کنسول های بازی میباشد طی بیانیه ای اعلام کرده که "درست است که هماهنگی بعضی از دسته های ساخت قبل از 2008 ما با کنسول PS3 از بین رفته و انها دیگر برای این کنسول بلا استفاده شده اند اما به شما اطمینان میدهیم که تمامی دسته هایی که در شرکت ما بعد از سال 2008 ساخته و سپس وارد بازار شده اند با این کنسول و بروز رسانی 3.50 آن هماهنگی کامل دارند.

همچنین شرکت MadCatz به تمامی مشتریان خود اطمینان میدهد که تمام وسایلی که از این به بعد برای این کنسول عرضه میکند اعم از دسته های سیم دار و بی سیم و وسایل مخصوصو بازی هایی مانند Rock Band و همچنین fight sticks های جدید انها با کنسول PS3 هماهنگ خواهد بود و در آینده نیز مشکلی برای آنها پیش نمی آید.

media

متن کامل بیانیه MadCatz
منبع خبر

• Like
Reactions: Frobary

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
هر چی Custom OS و آپدیت و اجرای بازی های جدید و انواع روش های هک و انواع روشهای بازی و این چرت و پرتا همه واسه کسانی کار میکنه که فیرمویر کنسولشون 3.41 باشه. هر کس به 3.5 آپدیت کرده قید کپی بازی کردن رو باید بزنه.
قبلاً هم گفتم تا چند هفته ی دیگه هم تمامی کنسولهای با فیرمویر 3.41 تموم میشه و کنسولهای جدید سونی همگی دارای فیرمویر 3.5 هستن پس اگه میخواید کپی بازی کنید بشتابید کنسولتون رو الان بخرید که در آینده ی نزدیک کپی بازی کردن به رویا تبدیل میشه براتون!!!!

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina
هر چی Custom OS و آپدیت و اجرای بازی های جدید و انواع روش های هک و انواع روشهای بازی و این چرت و پرتا همه واسه کسانی کار میکنه که فیرمویر کنسولشون 3.41 باشه. هر کس به 3.5 آپدیت کرده قید کپی بازی کردن رو باید بزنه.
قبلاً هم گفتم تا چند هفته ی دیگه هم تمامی کنسولهای با فیرمویر 3.41 تموم میشه و کنسولهای جدید سونی همگی دارای فیرمویر 3.5 هستن پس اگه میخواید کپی بازی کنید بشتابید کنسولتون رو الان بخرید که در آینده ی نزدیک کپی بازی کردن به رویا تبدیل میشه براتون!!!!
دوستان قصد منحرف کردن تایپیکو ندارم ولی باید یه چیزیو بگم
یادتونه وقتی آپدیت 3.41 رلیز شد یه سری اشکالاتی برای دستگاه به وجود اومد ؟؟؟
مثل فریز کردن دستگاه و ....
بعد سونی با یه پچ حدود 37 مگ(اگه اشتباه نکنم)این مشکلو رفع کرد
جالب اینجاست که این پچ روی همون آپدیت 3.41 نصب شد!!!(بدون اتصال به اینترنت و با یک فلش مموری)
پس بعید نیست که هکرا با یه پچ جدید همون firmware رلیز شده دوباره هکو راه بندازن
پس درآینده نزدیک باز هم میشه بعد از ورود ps3 های جدید همراه با firmware های بالاتر از 3.41به هک این کنسول افسانه ای امیدوار بود ;)

FiiO

کاربر سایت
Sep 2, 2010
36
نام
اف
امیدوارم یه کار کنه دیگه هک نشه این چه وضعشه تو psn میرم دیگه کسی on نیست از 20 نفر که قبلا میرفتم on بودن حالا 2 3 نفر انان اصلا ارزش نداره من که هیچ وقت هک نمیکنم

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
امیدوارم یه کار کنه دیگه هک نشه این چه وضعشه تو psn میرم دیگه کسی on نیست از 20 نفر که قبلا میرفتم on بودن حالا 2 3 نفر انان اصلا ارزش نداره من که هیچ وقت هک نمیکنم
بیشتر برای باز شدن مدارسه ...
کسی که اهل مولتی باشه به خاطر هک و اینجورچیزا نمی تونه ازش دل بکنه ...
من که پی اس ندارم ولی الان لایو هم خلوته ...

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
آپدیت بعدی سونی :

this update features : USB removing ! :d
the USB 's on the console was useless so we've remove it

playstation , it only does everything even USB removing !x

ما که الان کردیم 3.50 ، برای آنلاین مشکل ساز نباشه ، بقیش مهم نیست ، فریز هم ایشالله نمیده .

الانم پسر خالم اومد هرچی بازی داشتیم جمع کرد برد بریزه رو دستگاش :D ، بدبختی ای شد این هک

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
من ميخواستم درباره تايپي كه دسته هاي قلابي منفجر ميشن يه نظر بدم {تايپش قفل بود نتونستم اونجا بگم} اولا منفجر شدن دسته كاملا دروغ محض است .دوم با ابديت 3 كه موقعه زمستان سال پيش اومدتمام دسته هاي تقلبي از كار افتاد چون 2 روز قبل از اومدن ابن اپديت يه دونه من خيردم {ابديت اون موقعه 2.76 بود} كه با ابديت كردن دسته قلابي ما هم از كار افتاد. منفجرم نشد :-o و اينجوري بود كه موقعه عيد 50 هزار به ما انداختن:((و در اخر بگم كه ديگه دسته قلابي وجود نداره كه منفجر بشه :d

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
خدا رو شکر مشکل حادی نداره این FW جدید
حالا من وقتی تیتر رو دیدم فکر کردم مثلن کنسول فریز میکنه, بریک میریکی, خرابی جدی و .......
USB کار نکنه مشکلی نیست من که از همون اولش هم فقط موس و کیبورد برای لینوکس استفاده میکردم که دیگه لینوکس هم ندارم!!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اول که میزنه ریختن لینوکس رو حذف میکنه الان هم این دسته ها غیر فعال شدن تا چند ماه اینده فریمور میده کنسول رو میسوزونه خیال همه رو راحت میکنه!:D
-----------
یک سوال مگه فیلم 3d دیدن چه فرقی داره با فیلم معمولی دیدن که تازه فعال شده؟ یعنی روی همین dvd player های معمولی نمیشه 3d دید؟

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
اول که میزنه ریختن لینوکس رو حذف میکنه الان هم این دسته ها غیر فعال شدن تا چند ماه اینده فریمور میده کنسول رو میسوزونه خیال همه رو راحت میکنه!:D
-----------
یک سوال مگه فیلم 3d دیدن چه فرقی داره با فیلم معمولی دیدن که تازه فعال شده؟ یعنی روی همین dvd player های معمولی نمیشه 3d دید؟
معلومه نمیشه
باید Blu-ray playerت از 3D پشتیبانی کنه و هم تلویزیونت تازه یه عینک مخصوص هم باید بزنی
الان با به روز رسانی های جدید PS3 میتونه و یا خواهد توانست بازیها و فیلمهای 3D رو پخش کنه

iman_movie

کاربر سایت
Mar 10, 2008
167
نام
ایمان
-----------
اولا فیلم 3d روی بلوری هست دوما برای دیدن فیلم 3d شما باید Blureray Player 3D Support داشته باشین که قابلیت ساپورت 3d با این فریمور به PS3 اضافه شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر