برنامه ریزی فلش از ابتدا

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
سلام دوستان
Psp برادرم انگار اصلا قرار نیست درست بشه. مشکلش این بود که دستگاه روشن میشد و بک گراندش میومد اما منوها و ساعت و نشانگر شارژ و .. .بالا نمیومدن. آخرین بار به 1.5 دانگرید کردم و سپس 3.52 رو روش ریختم و برای چند ساعتی درست شد. اما بعد از چند ساعت دوباره خراب شد.
الان هم وقتی میخوام باز به 1.5 دانگرید کنم هنگام دانگرید ارور مربوط به چند فایل رو میده.
آیا راهی هست که بدون نیاز به منوی اصلی دستگاه و از طریق ریکاوری بشه فلش رو از ابتدا پروگرم کرد بلکه این مشکلش حل بشه؟
البته دو بار اتفاق افتاد که خواستم 1.5 رو روش بریزم. ارور فایلها رو داد اما بعدش درست میشد! ولی باز بعد از چند ساعت خراب میشد و منوها بالا نمیومدن.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با باطری پاندورا امتحان کن فقط باید یه Psp سالم پیدا کنی.

احتمال داره اینطوری درست بشه.

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
ممنون. اما دستگاه بریک نشده و باطری و مموری سالم هستن. فقط نرم افزار و فلش دستگاه انگار مشکل داره. پاندورا فقط برای دستگاههای بریک شده هست یا روی دستگاه منم جواب میده؟
توی فروم مقاله ی آموزشی برای پاندورا وجود داره؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من خودم دستگاه با این روش دانگرید می کنم به 1.5 که کپی خور کنم.

آموزشش هم هست.بگردید راحت پیدا میشه.

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
تونستم به 1.5 تبدیل کنم و بعدش 3.52 رو ریختم اما بازم مشکل قبل شروع شد و منو بالا نمیومد. دوباره سعی کردم 1.5 رو بریزم که چند ارور داد و الان دستگاه کلا بالا نمیاد. یعنی وقتی روشن میکنم تنها صفحه ی سیاه میبینم و لوگو یا صدا نمیاد. منوی ریکاوری هم نمیاد.
مموری و باطری رو کندم و بعد از چند دقیقه دوباره وصل کردم اما بازم جواب نداد.
راهی برای درست شدنش هست؟ :(

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
تونستم به 1.5 تبدیل کنم و بعدش 3.52 رو ریختم اما بازم مشکل قبل شروع شد و منو بالا نمیومد. دوباره سعی کردم 1.5 رو بریزم که چند ارور داد و الان دستگاه کلا بالا نمیاد. یعنی وقتی روشن میکنم تنها صفحه ی سیاه میبینم و لوگو یا صدا نمیاد. منوی ریکاوری هم نمیاد.
مموری و باطری رو کندم و بعد از چند دقیقه دوباره وصل کردم اما بازم جواب نداد.
راهی برای درست شدنش هست؟ :(
شما به تاپیک زیر برو کامل توضیح داده شده چیکار کنید:

http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=8342

مراحل رو دقیق انجام بده ، فیرمور 3.71 رو برات میریزه.

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
دوستان, فلش رو دادم از اول برام ریخت, اما بازم مشکل قبل باقی هست و اکثر اوقات منو بالا نمیاد و فقط بک گراند میاد. بعضی اوقات شانسی منو بالا میاد فقط.
هیچ راه حلی برای این مشکل نیست؟
ممنون

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوستان, فلش رو دادم از اول برام ریخت, اما بازم مشکل قبل باقی هست و اکثر اوقات منو بالا نمیاد و فقط بک گراند میاد. بعضی اوقات شانسی منو بالا میاد فقط.
هیچ راه حلی برای این مشکل نیست؟
ممنون
به منوی ریکاوری برو و به قسمت Advanced برو و Format Flash1 رو بزن ببین مشکل حل نمیشه؟
مموری رو هم از دستگاه در بیار و یه بار هم اینجوری تست کن دوباره.

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
دوستان دستگاه رو بردم پيش اقا طاهر واسم درستش كردن ولي فرداش دوباره همون جوري شد دوباره رفتم پيششون گفتن مشكل بايد از مادربورد باشه حالا ميگيد چيكار كنم؟
به منوی ریکاوری برو و به قسمت Advanced برو و Format Flash1 رو بزن ببین مشکل حل نمیشه؟
مموری رو هم از دستگاه در بیار و یه بار هم اینجوری تست کن دوباره.
نشد

FARBOD_PSP

کاربر سایت
Dec 7, 2007
5
عزیزم شما umd درار منم همین مشکل داشتم لنزش خراب شده بود شما درار منو میاد البته با این کارایی که شما روش انجام صد در صد مشکل نرم افزاریم پیدا کرده

mehdi777

کاربر سایت
Jun 10, 2008
2
با سلام خدمت تمامی شما فعالان در سایت بسیارخوب بازی سنتر. لطفا طریقه کپی خور کردن پی اس پی توسط مجیک مموری و باطری پاندورا را توضیح دهید. با تشکر

mehdi777

کاربر سایت
Jun 10, 2008
2
با سلام خدمت تمامی شما فعالان در سایت بسیارخوب بازی سنتر. لطفا طریقه کپی خور کردن پی اس پی توسط مجیک مموری و باطری پاندورا را توضیح دهید. با تشک:)ر

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر