برسی انواع گیمر های موجود!

kkkz

کاربر سایت
Mar 3, 2012
105
سلام بر شما

تو این مقاله به انواع گیمر ها و چگونگی رفتارشون میپردازیم

گیمر های اینترنتی

بعضی از افراد هستن که تو دنیای واقی گیمر متوسطی هستند و به روز نیستند حال بروز یعنی جی؟یعنی اینکه الان تو سال 2012 هستیم ولی اکثر بازی هایی که اونا دارن مال سال 2011 هستش

ولی وقتی میان توی سایت های بازی و نقد هارو میخونن .بعدش وقتی سوالی از اون بازی میشه فوری جواب میدن و گریزی به لینک نقد میزنن درحالی که اصلا اون بازی رو به چشم ندیدن.

گیمر های حرفه ای

بعضی از گیمر ها هستن که 24ساعته منتظرن که یه بازی عرضه بشه وقتی هم عرضه شد فورا به مغازه ها هجوم میارن و تا کل بازی رو بازی نکنن خوابشون نمیبره

گیمر های عصبی

بعضی از گیمر ها بازی رو میخرن اما تو همون مرحله یکش یه لحظه گیر میکنن.بعدش سی دی رو از دستگاه در میارن و میگن:باو این چی بود اصلا. بعضی از این افراد هم سی دی هاشون رو در این راه میشکونن!

تنها بازیی دنبال میکنن که انتها نداشته باشه
-کشتی کج
-فوتبال
و...
یا بازی های شوتر که زیاد به فکر کردن نیازی نداره!

گیمر های مایه دار

گیمر هایی که هرنوع کنسول و بازی رو برای قشنگی و پز دادن به بقیه میخرن اما درحالی که دستگاه ها و بازی هاشون زیر تخت در حال خاک خوردنه
========================================================================================
انواع دیگه ای هم بود اما همین هارو نوشتم
ممنون
کمال کامروا

• Like
Reactions: alisantori

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
من بين گيمرهاي اينترنتي ، عصبي و يكي كه خودم اضافه مي كنم (به روز) هستم كه همين كه بازي مورد علاقم وارد مي شه هجوم مي برم به بازار حالا چه رو سيستمم اجرا شه و چه نشه :d

• Like

kkkz

کاربر سایت
Mar 3, 2012
105
من خودم جز گروه گیمر هایی هستم که وقتی یه بازی رو تموم میکنم .میرم تو کار نقد و برسیش
ممنون از کسایی که شرکت کردن در این تاپیک

• Like

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
من تا قبل از کنکور و امتحان نهايى هاى سال سوم جز گيمرهاى حرفه اى بودم. ولى درس و مشق باعث شد فاصله بگيرم از گيم. ولى باز برگشتيم به دوران حرفه اى زندگيمون :دى

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

• Like

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
این مقاله بود؟!

من ترجیح می دم از بازی لذت ببرم و بازی های زیادی دارم که به دفعات تمومشون کردم و باز هم این کارو می کنم. بازی هایی هم دارم که هنوز دستشون نزدم.

برای اینکه بدونیم یه بازی چطوره، لازم نیست حتما بازیش کنیم. حیف عمرمون نیست بخوایم همه چی رو امتحان کنیم؟

• Like

kkkz

کاربر سایت
Mar 3, 2012
105
این مقاله بود؟!

من ترجیح می دم از بازی لذت ببرم و بازی های زیادی دارم که به دفعات تمومشون کردم و باز هم این کارو می کنم. بازی هایی هم دارم که هنوز دستشون نزدم.

برای اینکه بدونیم یه بازی چطوره، لازم نیست حتما بازیش کنیم. حیف عمرمون نیست بخوایم همه چی رو امتحان کنیم؟
خب منظورم این بود نباید درمورد چیزایی که نمیدونیم حرف بزنیم
ممنون

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
ممنون کمال ..

من گیمر تقریبا متوسطی هستم هم به گیمم میرسم و هم به زندگیم:d
میگم چه قدر فعال شدی اینجا..نقدت رو برا رییس گیم اسپات فرستادی؟!:))

• Like

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بزار بزرگ که شدم اون موقع گیمر میشم ( الان امتحانات و مدارس و ... تا 5 6 سال بعد ادامه داره ... ) البته الانم بازی میکنم اما چون اینجا سخته بازیه جدید بگیرم یا از اینترنت که دانلود میکنم زیاد نیست ترجیح میدم هرسال که اومدم ایران کیلو کیلو دی وی دی میخرم :D میبرم با خودم میشینم اینجا بازی می کنم.

• Like

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
بزار بزرگ که شدم اون موقع گیمر میشم ( الان امتحانات و مدارس و ... تا 5 6 سال بعد ادامه داره ... ) البته الانم بازی میکنم اما چون اینجا سخته بازیه جدید بگیرم یا از اینترنت که دانلود میکنم زیاد نیست ترجیح میدم هرسال که اومدم ایران کیلو کیلو دی وی دی میخرم :D میبرم با خودم میشینم اینجا بازی می کنم.

اره راست می گی یکی از خوبی های ایران همینه یه بازی اورجینال می خرن 10 تا از روش کپی می کنن می فروشن دونه ای 3000 تومن:d

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
به روز نیستم و بیشتر گیم های قدیمی بازی میکنم و گیم هایی که انتها نداشته باشه (به جز کشتی کج و فوتبال) و از گیم های اول شخص متنفرم (به استثنای Portal 2) و علاقه ی زیادی به سوم شخص و مخصوصا ترسناک - سوم شخص دارم.
دیگه چی میخواین بدونین؟ :d.

این نظر رو هم شدیدا لایک می کنم.

• Like

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
یه مدل گیمره دیگه :
گیمرهایی که بازی آشغالی های رو تموم نمیکنن ، یعنی دلیلی نمیبینن که تراوشات مغز معیوب و متشنج بعضی بازی ساز ها رو تا آخرش برن ...

خوده من بازی که باگ رو اعصاب داشته باشه ، سختی بازی در برابر گیم پلی متعادل نباشه هرگز تموم نمیکنم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر