بررسی شرکت Microsoft برای لیک شدن بازی "Geow3"

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
gears-of-war-3-beta-access-buy-bulletstorm-epic-edition-2.jpg

همانطور که میدانید بازی Gears of War 3 چندی پیش به صورت غیر قانونی برای debug Xbox 360 در اینترنت منتشر شد ، و حال این سوال مطرح میشود چرا مسئولان ماکروسافت بیشتر دقت نکرده اند تا این مشکل برای انان به وجود نیاید ؟! .
در همین راستا شرکت Microsoft طی خبری که به IGN داد : اذعان کرد ، از این مسئله منتشر شدن بازی Geow3 در اینترنت با خبر هستند و در اصرع وقت از راهای قانونی و تیم امنیتی خود به این مسئله رسیدیگی خواهیم کرد . همچنین این سخنگو در ادامه اذعان کرد : که این نسخه منتشر شده نسخه نهایی و کامل بازی نمیباشد و طرفدارن این بازی میتوانند لذت بازی Geow3 در موقع مقرر ان ببرند . بازی در 20 سپتامبر برای 360 منتشر میوشد .
حال سران MS بعد این اتفاق تلخ چه کارهایی را برای جلوگیری و پیشگیری میخواهند انجام دهند! جای سوال میباشد .

IGN

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به حمدالله نسخه دربُ داغونی لیک شده. مگه کلا چند تا کنسول Jtag تو دنیا وجود داره؟ درس عبری بشه برای عناوین دیگه.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
دیگه کاری نمیتونه کنه داستان بازی کلا لو رفته...

حداقل بیاد تو این دو ماه باقیمانده یکمی داستانو تغییر بده یه چندتا سوپرایز بذاره تا مردم حال کننن....

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
به حمدالله نسخه دربُ داغونی لیک شده. مگه کلا چند تا کنسول Jtag تو دنیا وجود داره؟ درس عبری بشه برای عناوین دیگه.
همچینم داغون نیست فقط یکم باگ داره همین !{یکم بیشتر از یکم !}:d
تو کاتسین هاش همه جوگیر میشن فکر می کنن الآن می خواد کینکت ازشون عکس بگیره سیخ می مونن !=))=))

ولی خوب اینا که چیزی نیست که...!:p

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دیگه جو بیخود ندید توی فروش بازی که مطمئنا تاثیر داره ...
اما نه تاثیر چشمگیری ولی به هر حال کار جالبی نیست :D. حداقل کاش نسخه کامل لیک میشد :-"./

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,810
نام
محمد رضا
این جریان هکر ها و هک بازی منو یاد سونی انداخت اون موقع همه میگفتن خوب شد، حقش بود و این حرفها!

حالا که مایکروسافت این مشکل براش پیش اومده همه میگ الهی بمیرم برات مادرجان:d:>

خودم PS3 هک شدس و بازی کپی میزنم و در ضمن یه دونه اریجینالشم دارم برای انلاین، 360 هم دارم و این بازی رو فقط کپی بازی میکنم و هیچ ادعایی هم برای هک PS3 و لیک این بازی ندارم، فقط بد شد برای سازنده بازی.:)

بازی در 20 سپتامبر برای 360 منتشر میوشد . میشود

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خدایش راست میگنه یکمی باگ داره .فکر کنم الان نقدش کنننیم نمره سر بعضی باگها بهش ندن:D

لعنتی بازی کل یوم جلو رومه،چیش ناقصه؟ باگ هاش هم همه پوس پیازیه اصلا به چشم نمیاد اکثرش.GeOW2باگهاش بیشتر بود:D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خدایش راست میگنه یکمی باگ داره .فکر کنم الان نقدش کنننیم نمره سر بعضی باگها بهش ندن:D

لعنتی بازی کل یوم جلو رومه،چیش ناقصه؟ باگ هاش هم همه پوس پیازیه اصلا به چشم نمیاد اکثرش.GeOW2باگهاش بیشتر بود:D
رضا دیگه داری خالی میبندی ها. من خودم دانلود کردم چون دیدن فایل هاش برام جالب بود. بازی سراسر باگه و واقعا حال آدم بد میشه. میخوای چندتا از چیزایی که توی 10 دقیقه دیدم رو بگم؟

غیب شدن منو
ظاهر شدن قوطی های بدون بافت (فقط خط طول و عرض و ارتفاع قوطی رو میبین.
غیب شدن اسلحه یهووویی
نبود مواد ضد محرقه وقتی از کپسول استفاده می کنی.
تو دیوار رفتن دوستان وقتی کات سین نشون میده.
یه کات سین داشت که زیر پاشون خالی میشه یهو یارو از بالا افتاد بعد همونجور رفت پایین از مپ خارج شد :))
سایه زنی ها قاطی پاتی میشن.
افت فریم وحشت نااااااااک
تکون نخوردن لب ها در هنگام حرف زدن
سینک نشدن صحبت ها با لب ها
کات سین ها هم که شاهکارن =))

دیگه یادم نمیاد یادم اومد میگم.

واقعا از خودم حالم بهم میخورد وقتی بازی می کردم انگار داشتم به شعور خودم توهیین می کردم :D

• Like
Reactions: Activision

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
دیر یا زود بالاخره لیک میشد شماها همکه خدایی ناکرده نمیخواستید اورجینال بخرید!

پ.ن.ماشالا چقدر سهام دار داریم اینجا!

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
این" تو فروشش تاثیر داره" دیگه از اون حرفاست. لیک شدن عناوین مایکروسافت دیگه تبدیل به عادت شده و من خودم به شخصه این رو یه راهکار مارکتینگ میدونم. آخه مگه ممکنه Halo Reach و Halo 3 و ODST و Halo 2 و Gears 3 و ... همه به طور اتفاقی تو یه فاصله ی معین قبل از عرضه ی بازی لیک بشن؟!:D نکته ی جالب اینه همه ی این بازی هایی که لیک شدن در نهایت تونستن بیشتر از پیش بینی ها فروش داشته باشن.

شاید تحلیل ـم خیلی متوهمانه باشه اما من این لیک شدن هارو فقط یه راهکار عجیب تبلیغاتی برای بالا بردن تب و تاب بحث های بازی ها و یه تبلیغ کاملا مجانی با استفاده از Hater های همیشه در صحنه میدونم. همین الان ببینید توی تمامی سایت های دنیا Gears 3 تبدیل شده به داغ ترین بازی توی بحث ها! یا توی همین BC یه نگاه به تاپیک گیرز 3 و خبر هاش بندازید خیلی چیز هارو متوجه میشید.

Halo 2 بیشتر از یک ماه قبل از عرضه یعنی 13 اکتبر 2004 نسخه ی کاملش لیک شد، Halo 3 دو هفته قبل از عرضه لیک شد و ODST که توی سری از کمترین امید برای فروش برخوردار بود توی اتفاقی فوق العاده عجیب تقریبا دو ماه قبل از عرضه یعنی توی 28 آگوست 2009 لیک شد و خیلیا این اتفاق رو نابودی کامل فروشش قلمداد کردن و دقیقا 5 روز بعدش بزگترین بن ویو مایکروسافت شروع شد! تازه این پایان ماجرای لیک شدن نبود، حتی Reach هم یک ماه قبل از عرضش لیک شد. تمامی این نسخه هایی هم که لیک شدن کمتر کسی میتونسته ازشون استفاده کنه و بازی کنشون، ریچ و گیرز 3 که نیاز به JTAG داشتن و ODST هم که زبونش فرانسوی بود. من به هیچ وجه این اتفاقات رو اتفاقی نمیدونم.

ODST با لیک شدنش از لحاظ فروش تونست تقریبا فک همه رو بندازه و دو برابر پیش بینی ها فروش کنه. این موضوع در مورد سایر بازی های لیک شده هم صدق می کنه. مطمعنا این لیک شدن های سریالی اتفاقی نیست.

پ . ن : من واقعا موندم مگه صاحبان کنسول های JTAG شده قرار بود گیرز 3 رو اریج بخرن که الان این نسخه ی نصفه نیمه به فروش بازی ضربه زده؟!:D اصلا اینا اگه میخواستن اریج بخرن برای چی JTAG کردن؟! خواهشا فکر کنید قبل از پست دادن.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین

پ.ن.ماشالا چقدر سهام دار داریم اینجا!
آره دیگه،آخه فقط و فقط همه برای اژدهای خفته بازی اورج میگیرن.البته اونم از نوع تعویضی:))
این" تو فروشش تاثیر داره" دیگه از اون حرفاست. لیک شدن عناوین مایکروسافت دیگه تبدیل به عادت شده و من خودم به شخصه این رو یه راهکار مارکتینگ میدونم. آخه مگه ممکنه Halo Reach و Halo 3 و ODST و Halo 2 و Gears 3 و ... همه به طور اتفاقی تو یه فاصله ی معین قبل از عرضه ی بازی لیک بشن؟!:biggrin1: نکته ی جالب اینه همه ی این بازی هایی که لیک شدن در نهایت تونستن بیشتر از پیش بینی ها فروش داشته باشن.

شاید تحلیل ـم خیلی متوهمانه باشه اما من این لیک شدن هارو فقط یه راهکار عجیب تبلیغاتی برای بالا بردن تب و تاب بحث های بازی ها و یه تبلیغ کاملا مجانی با استفاده از Hater های همیشه در صحنه میدونم. همین الان ببینید توی تمامی سایت های دنیا Gears 3 تبدیل شده به داغ ترین بازی توی بحث ها! یا توی همین BC یه نگاه به تاپیک گیرز 3 و خبر هاش بندازید خیلی چیز هارو متوجه میشید.
باورکن منم میخواستم اینو بگم،ولی بیخیال شدم.به نظر من هم اینکارو خودشون دستی میکنن.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب بررسی نمی خواد دیه یک نامردی از خدا بی خبری که با ماکرو دشمنی داشته این کار کرده یا خواسته به هر نحوی برای شرکت و بازی مشکل ایجاد کنه !!!!!!!!!!!

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
کلا 5-6 هزار نفر تو دینا جی تگ دارن همون ها بازی میکنن. الان توی فروشش تاثیر گذاشته؟
=))

اونم نسخه ی پر از باگ :))
آخه کدوم طرفداری که 3 سال برا این بازی صبر کرده بخاطر این نسخه پر از باگ دیگه بازی رو نمیخره؟ :-o =)) تازه فقط همین 5 - 6 هزار تا هم به این نسخه پر از باگ دسترسی دارن.
به خاطر این اتفاق هم که شده اورجینال میگیریم! فکر نکنم من تنها این نظر رو داشته باشم! والا مگر چه اشکالی داره آدم بازی مورد علاقشو اورجینال بخره! اونم با این شرایط ناحقی که اتفاق افتاده!

وحشتناک حرف هایی که در پست 25 زدی رو قبول دارم. و اتفاقا مشابهشو خودم نوشتم و قبل از ارسال خواستم ویرایشش کنم ولی دیگه بیخیال ارسالش شدم که تو خیلی خوب نوشتیش! درود بر تو :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
میخوان جلو ضرر رو بگیرن، گفتن نسخه ی نهایی نیست.
بازی غیر قانونی منتشر شده و باید خواه نا خواه متحمل ضرر بشن.

• Like
Reactions: Kavigne

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
رضا دیگه داری خالی میبندی ها. من خودم دانلود کردم چون دیدن فایل هاش برام جالب بود. بازی سراسر باگه و واقعا حال آدم بد میشه. میخوای چندتا از چیزایی که توی 10 دقیقه دیدم رو بگم؟

غیب شدن منو
ظاهر شدن قوطی های بدون بافت (فقط خط طول و عرض و ارتفاع قوطی رو میبین.
غیب شدن اسلحه یهووویی
نبود مواد ضد محرقه وقتی از کپسول استفاده می کنی.
تو دیوار رفتن دوستان وقتی کات سین نشون میده.
یه کات سین داشت که زیر پاشون خالی میشه یهو یارو از بالا افتاد بعد همونجور رفت پایین از مپ خارج شد :))
سایه زنی ها قاطی پاتی میشن.
افت فریم وحشت نااااااااک
تکون نخوردن لب ها در هنگام حرف زدن
سینک نشدن صحبت ها با لب ها
کات سین ها هم که شاهکارن =))

دیگه یادم نمیاد یادم اومد میگم.

واقعا از خودم حالم بهم میخورد وقتی بازی می کردم انگار داشتم به شعور خودم توهیین می کردم :D

بااااا همه اینایی که میگی توی کات سین رخ میده!کدومشون وسط گیم پلی اومدن؟

مثلا من منو رو همیشه دیدم.اونا مواردی هستن که اضافه و بعد حذف شدن. وقتی میخوان نسخه رو بگیرن باید یه دست تمیزش بدن.

خداییش کدومش برای بازی کردنت مشل ایجاد کرده. بازی رو توی خود هارد کنسول بریز خدایش فریم ریت بهبود خوبی داره ولی روی فلش مشکل داش.

تنها مشکلش توی کات سین ها هست .توی گیم پلی و بازی اصلی چیزی نیست. البته اینایی که تو میگی 100% معلومه 2-3 ساعت راحت بازی کردی ،نگو 10 دقیقه. و مطمئنم تا تهش میری اینقدر تا بازی برسه:)) نگو که نمیری:D

پ . ن : من واقعا موندم مگه صاحبان کنسول های JTAG شده قرار بود گیرز 3 رو اریج بخرن که الان این نسخه ی نصفه نیمه به فروش بازی ضربه زده؟!:biggrin1: اصلا اینا اگه میخواستن اریج بخرن برای چی JTAG کردن؟! خواهشا فکر کنید قبل از پست دادن.
سامان تو ،زیاد داری فحش میدیا. الان من اورج بخرم برام فحشه یعنی؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر