بررسی شرکت Microsoft برای لیک شدن بازی "Geow3"

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
gears-of-war-3-beta-access-buy-bulletstorm-epic-edition-2.jpg

همانطور که میدانید بازی Gears of War 3 چندی پیش به صورت غیر قانونی برای debug Xbox 360 در اینترنت منتشر شد ، و حال این سوال مطرح میشود چرا مسئولان ماکروسافت بیشتر دقت نکرده اند تا این مشکل برای انان به وجود نیاید ؟! .
در همین راستا شرکت Microsoft طی خبری که به IGN داد : اذعان کرد ، از این مسئله منتشر شدن بازی Geow3 در اینترنت با خبر هستند و در اصرع وقت از راهای قانونی و تیم امنیتی خود به این مسئله رسیدیگی خواهیم کرد . همچنین این سخنگو در ادامه اذعان کرد : که این نسخه منتشر شده نسخه نهایی و کامل بازی نمیباشد و طرفدارن این بازی میتوانند لذت بازی Geow3 در موقع مقرر ان ببرند . بازی در 20 سپتامبر برای 360 منتشر میوشد .
حال سران MS بعد این اتفاق تلخ چه کارهایی را برای جلوگیری و پیشگیری میخواهند انجام دهند! جای سوال میباشد .

IGN

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
اولین کاری که می تونه انجام بده اینه که مشخصاته افرادی که ویدیوی لیک شده آپلود می کنن تو UTube ـو در بیاره !:d کما اینکه تا الآن تنها یه نفر ویدیو آپلود کرده اونم با نام کاربریه جعلیه GOW Gameplay HD !!

این قضیه رو مقایسه کنین با لیک شدنه Crysis2 تا به ابهت و قدرت مایکرو پی ببرید...ویدیو آپ کنید ببینید مایکرو باهاتون چیکار می کنه !:d میگی نه ؟!امتحانش مجانیه...کلیک کن و ببین با دمه شیر بازی کردن یعنی چی!!>:)
http://www.youtube.com/watch?v=ucofCVwGZIw

---------------------

راستی چیزی جدید گیرتون اومد PM یادتون نره ها...منتظریم !:d=))

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
هیچ کاری که نمی تونه بکنه چون دستگاه j-tag داستانش جدا هست

هیچ کاری دیگه نمیتونه بکن ه، داستان بازی هم که پخش شد ، شکست بزرگی تو فروش میخوره

هیچ شکستی نمی خوره کسی که بخواد بازی رو بخره می خره داستانشم نگاه نمی کنه

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
هیچ کاری دیگه نمیتونه بکن ه، داستان بازی هم که پخش شد ، شکست بزرگی تو فروش میخوره
ابی که ریخته شده دیگه قابل جمع کردن نیست مثلا میخواد چکار کنه میخواد دستگیر کنه؟؟؟اگه راست میگفتن امنیت خودشونو میبردن بالا
شکست چی میخوره هر کس jtag و دستگاه هک شده داره مطمعا اوریج نمی زنه پس هیچ تاثیری تو فروش نداره

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
می‌خوام لینک دانلود بازی رو به اپیک ایمیل کنم بگم خودم آپلود کردم ببینم چی‌ کار می‌کنه :d
execute me :d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
هیچ تاثیری در فروش و حیثیت ماکرو و اپیک نمیذاره این حرکت ........

برای من یکی که اشتیاقم تا حدی بالا رفته با این کاره هکرا که میخوام بازیو اوریجنال بخرم......

زنده باد اپیک :x

زنده باد ماکروسافت >:d< :x

• Like
Reactions: Activision

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673

برای من یکی که اشتیاقم تا حدی بالا رفته با این کاره هکرا که میخوام بازیو اوریجنال بخرم......

دمت گرم رفیق خیلی باحال گفتی! :d :x واقعا با این کاری که انجام شد تازه داره بیشتر آدمو به سمت اصل خریدن بازی میکشونه، من اگر خدا بخواد اصلشو میگیرم :d

هیچ تاثیری هم تو فروش نداره کسی که فن بازی باشه مطمئن باشید بازی رو میخره + با لیک شدن بازی به این شکل نامناسب و البته بی کیفیت خیلی ها که بازی رو کپی انجام میدادن هم میتونه به سمت اصل خریدن بکشونه. نمونش خود ما!
البته این کار اگر انجام نمیشد بهتر بود!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

چکار هکرای بدبخت داری :D یکی دیگه بازی رو لیک کرده تاوانش رو هکرا باید پس بدن!؟ :D

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
چکار هکرای بدبخت داری یکی دیگه بازی رو لیک کرده تاوانش رو هکرا باید پس بدن!؟

نکته همینجاست دیگه دانته جان....:d

همین کارشون باعثه صد برابر شدنه علاقه من به این بازی شده ........ قبل از این اتفاقم عاشق این نسخه و فرنچایز بودما ....... الکی نیست که دو نسخه قبلیش بهترین بازی های عمرم بوده :x :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر