بررسی بازی A Plague Tale: Innocence

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
برای مشاهده بررسی بازی A Plague Tale: Innocence در یوتوب کلیک کنید
زمانی که پس از مدت‌ها انتظار نتیجه کاری مشخص می‌شود، هیچ چیز نمی‌تواند خوشایندتر از برآورده شدن سطوح‌ مختلف توقع از آن کار باشد. بازی A Plague Tale: Innocence چنین شرایطی را برای من رقم زد. اولین بار که ویدئو معرفی بازی را دیدم، مجذوب فضای تاریک و خاص آن شدم، مشاهده خواهری که از برادر کوچکترش به هر قیمتی محافظت می‌کند برای من یادآور بخش کوتاهی از بازی I Am Alive بود که سادگی معصومانه شخصیت Mei را در ذهنم ماندگار کرده است. با خود می‌اندیشیدم که آیا می‌شود تمام این احساسات، وابستگی‌ها و سادگی را در بازی جدید و بزرگتری مشاهده کنم و باید بگویم A Plague Tale پاسخی تقریبا کامل به تمام خواسته‌های من بوده‌است.
در پاراگراف بالا تقریبا تکلیف بازی و کیفیت آن مشخص شد، اما اگر می‌خواهید بدانید چرا، با ادامه مطلب همراه...

Continue reading...

Last edited by a moderator:

nfs3forever

کاربر سایت
Dec 11, 2016
23
ممنون از بررسی ولی راستش من هرگز به این بازی ۹ از ۱۰ نمیدم در اینصورت ویچر ۳ باید ۱۶ از ۱۰ بگیره که غیر ممکنه پس دادن ۹ به این بازی میشه ظلم در حق ویچر ۳ یا جی تی ای ۵ یا گاد آف وار ۴

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
سلام به دوستان شاید آپ کردن این تاپیک زیرخاکی زیاد درست نباشه ولی برای دوستانی که مثل من به بی بازی ای خوردن و در به در دنبال یه گیم تاپ میگردن تا فاصله خالی مانده تا بازیهای مثل tlou2 , got , re3 رو براشون پر کنه اگر این بازی رو هنوز تجربه نکردن میتونن اونو تهیه کنن و ارزشش رو داره که یک بار حداقل تجربه اش کنند...البته دوستان بازیسنتر صدر در صد در جریان همه بازیها هستند ولی من چون خودم چند روزی هست که دارم این بازی رو تجربه میکنم میشه گفت یه مقدار کم شبیه هلبلید باشه ولی در کل تفاوت میکنه فقط مشکلی که من باهاش دارم یه مقدار هوش مصنوعی ضعیف دشمنان هست که از بقلشون رد میشی نمیبیننت یا اگه از یه درگیری که مثلا باید مخفی کاری میکردی و ردمیشدی داری فرار میکنی به محض اینکه وارد چک پوینت بعدی میشی دیگه خبری از تعقیب کننده ها نیست!!!! ولی در کل فضاها و داستان بسیار عالی داره اگه دوستان تجربه نکردن به نظرم بد نیست تهیه اش کنند ...

ali dante

کاربر سایت
Nov 11, 2019
67
ممنون از بررسی ولی راستش من هرگز به این بازی ۹ از ۱۰ نمیدم در اینصورت ویچر ۳ باید ۱۶ از ۱۰ بگیره که غیر ممکنه پس دادن ۹ به این بازی میشه ظلم در حق ویچر ۳ یا جی تی ای ۵ یا گاد آف وار ۴
استاد این بازی چه ربطی به بازی های که گفتی داره ؟ این بازی واقعا شاهکاره و واقعا بازی متفاوت و خاصی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر