بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

به نام خدا
سلام من یه مشکلی توی بازی ها دارم کنسول ps3 من ریجن 2 یا پاله و بازی های پال رو بصورت رنگی نشون میده اما بازی های رجین 3 که مربوط به نواحی ژاپن و کره میشه بصورت سیاه وسفید نشون میده اینم بگم که از سه فیشی که باید به تلوزیون بزنم دو تا شون رو میزنم چون 2 تا جا فیشی بیشتر نداره مبدلی هست که بشه این رو رنگی کرد آخه بره سونی 1 و2 یه کنوکتور بود که میزدیم بازی ها رو که سیاه سفید بود رنگی نشون میداد که همین کنکتور رو زدم به ps3 رنگاش قاطی کرد درش آوردم البته کنوکتور مشکلم داشت! اما بره سونی 2 و سونی 1 رنگی نشون میده اگه هست کمکم کنید چون 2 تا بازی far cry 2 و infumos دارم که سیاه وسفید نشون میده

یا علی

به نام خدا
سلام من یه مشکلی توی بازی ها دارم کنسول ps3 من ریجن 2 یا پاله و بازی های پال رو بصورت رنگی نشون میده اما بازی های رجین 3 که مربوط به نواحی ژاپن و کره میشه بصورت سیاه وسفید نشون میده اینم بگم که از سه فیشی که باید به تلوزیون بزنم دو تا شون رو میزنم چون 2 تا جا فیشی بیشتر نداره مبدلی هست که بشه این رو رنگی کرد آخه بره سونی 1 و2 یه کنوکتور بود که میزدیم بازی ها رو که سیاه سفید بود رنگی نشون میداد که همین کنکتور رو زدم به ps3 رنگاش قاطی کرد درش آوردم البته کنوکتور مشکلم داشت! اما بره سونی 2 و سونی 1 رنگی نشون میده اگه هست کمکم کنید چون 2 تا بازی far cry 2 و infumos دارم که سیاه وسفید نشون میده

یا علی

شما چرا یک تلویویزن نمیخری خودتت راحت نمیکنی
چون من هر تبدیلی معرفی کنم باز هم بدرد بخور نیستند که بتوانی بازی کنی
برات بهتره;)

خرابی ps3

من به یه مشکل خیلی بد مواجه شدم
ps3 میزنم به برق وقتی چراغ قرمز روی ps3 روشن میشه موقعی که دکمه روشن شدنشو لمس میکنم چراغ جلوش یه لحظه سبز میشه بعد کلن خاموش میشه انگار که برقشو قطع کنی
ممنون میشم که کمکم کنید

من به یه مشکل خیلی بد مواجه شدم
ps3 میزنم به برق وقتی چراغ قرمز روی ps3 روشن میشه موقعی که دکمه روشن شدنشو لمس میکنم چراغ جلوش یه لحظه سبز میشه بعد کلن خاموش میشه انگار که برقشو قطع کنی
ممنون میشم که کمکم کنید

نه پلی3 شما اصلا مشکلی نداره
دوست من شما نباید با لمسی پلی 3 را روشن کنی و یا خاموش کنی
اگر دستت به لمسی بخوره صدردصد درباره خاموش میشه برای همین همیشه با دسته خاموش و روشنش کن همیشه:d
موفق باشیb-)

یه مشکلی برام پیش اومده یهps3فت هست که هر از چند گاهی مثلا هر سه چهار روز یه دفعه بعد از 15 دقیقه بازی کردن باهاش صدای فنش به چنانی بالا میره که همه رو کر میکنه جالبه بدونید میشه گاهی وقت سه ساعت باهاش بازی میکنی اصلا فنش معمولی کار میکنه بازشم کردم خمیر سلیکونش هم عوض کردم بردم کنار بخاری امتحان کردم بازم فنش معمولی بود ولی همین چند لحظه پیش دوباره بعد از ده پونزده دقیقه اینطوری شد نمیدونم دیگه چیکار کنم هر کسی نظری درباره این موضوع داره یه نظری بده شاید فرجی شد.#:-s#:-s#:-s

یه مشکلی برام پیش اومده یهps3فت هست که هر از چند گاهی مثلا هر سه چهار روز یه دفعه بعد از 15 دقیقه بازی کردن باهاش صدای فنش به چنانی بالا میره که همه رو کر میکنه جالبه بدونید میشه گاهی وقت سه ساعت باهاش بازی میکنی اصلا فنش معمولی کار میکنه بازشم کردم خمیر سلیکونش هم عوض کردم بردم کنار بخاری امتحان کردم بازم فنش معمولی بود ولی همین چند لحظه پیش دوباره بعد از ده پونزده دقیقه اینطوری شد نمیدونم دیگه چیکار کنم هر کسی نظری درباره این موضوع داره یه نظری بده شاید فرجی شد.#:-s#:-s#:-s
،کر کنم یه چیز معمولی باشه و همه Ps3 ]ا داشته باشن من خودم وقتی صدا فن میاد دیگه صدا تلویزونو نمیشنوم.
از چند تا از دوستامم پرسیدم برای اون ها هم همینطوزیه:|

سلام به همه دوستان.من کاربر تازه عضو شده هستم.میرم سر اصل مطلب.یک مشکل بسیار عجیب برام پیش اومده لطفا راهنمایی کنید.من دستگاهمو با دانگل هک کرده بودم و مشکلی هم نداشت دیسک متال گیررو هم راحت اجرا میکرد تا اینکه همین دیروز دیدم با وجود اینکه دیسک رو دستگاه شناسایی میکنه ولی موقع اجرا صفحه سیاه میاد حدود 15 دقیقه صبر کردم ولی بازم درست نشد تازه سیستم هم هنگ کرد و خاموش نمیشد بازی رو با دستگاه دوستم تست کردم سالم بود:-o .%70 بازی های کپی رو هم اجرا نمیکرد.cfw ریختم یه چندتا از بازی ها رو اجرا کرد ولی بازهم با دیسک اورجینال کار نمیکنه.در ضمن به طرز عجیبی دربازی سالم گاد آو وار در هر دو مدل هک، بازی گیر مکنه و افت فریم داره و پیشروی نداره تاکید میکنم همه بازی ها سالم سالم بوده.بازی هایی که تو دستگاه یگران اجرا میشه تو دستگاه من بلک اسکرین میشه!مدل هم slim 320 pal هست.خواهشا راهنمایی کنید پیش اون طرفی که ازش دستگاهو خریدم بردم ولی میگه به خاطر cfw که ریختی در صورتی که قبلا وضعیت بدتر هم بود.به خدا دیگه قاطی کردم دستگاهم نونو هستش تو رو به خدا کمکم کنید من همه پولم رو صرف این دستگاه کردم و تا الان بدجور پشیمونم.:((خواهش میکنم کمکم کنید.با تشکر یا علی مدد.

نه پلی3 شما اصلا مشکلی نداره
دوست من شما نباید با لمسی پلی 3 را روشن کنی و یا خاموش کنی
اگر دستت به لمسی بخوره صدردصد درباره خاموش میشه برای همین همیشه با دسته خاموش و روشنش کن همیشه:d
موفق باشیb-)

من هم دقیقاً همین مشکل رو دارم. وقتی پلی استیشن3 رو روشن می کنم، چراغش سبز می شه اما بعد از چند ثانیه کلا خاموش می شه یعنی چراغ قرمزش هم خاموش می شه. دوباره که دکمه پاور رو می زنم چراغ قرمز می یاد، دوباره که می زنم سبز می شه و به همون شکل بعد از چند ثانیه خاموش می شه. با دسته هم که روشن می کنم همین مشکل رو داره. خواهش می کنم یکی فقط بگه چش شده درست شدنی هست یا برم دنبال یه پی اس تری دیگه
در ضمن دستگاه من اسلیم 320 گیگ است. دوماه هم نیست که خریدم
ممنون.فقط خواهشا یکی جواب بده:-o:-o:-o=((=((=((=((=((

من هم دقیقاً همین مشکل رو دارم. وقتی پلی استیشن3 رو روشن می کنم، چراغش سبز می شه اما بعد از چند ثانیه کلا خاموش می شه یعنی چراغ قرمزش هم خاموش می شه. دوباره که دکمه پاور رو می زنم چراغ قرمز می یاد، دوباره که می زنم سبز می شه و به همون شکل بعد از چند ثانیه خاموش می شه. با دسته هم که روشن می کنم همین مشکل رو داره. خواهش می کنم یکی فقط بگه چش شده درست شدنی هست یا برم دنبال یه پی اس تری دیگه
ممنون.فقط خواهشا یکی جواب بده

سلام به دوستان من یک مشکل دارم وقتی دستگاه رو با دانگل بالا میارم وقتی یک فیلم dvd

مثلا قهوه ی تلخ رو که میزارم اجرا نمیکنه ولی بدون دانگل که روشن میکنم راحت میخونه

ممنون میشم کمکم کنید;)

ممنون.فقط خواهشا یکی جواب بده

تورو خدا یکی جواب این دوستمونو بده منم دقیقا" همین مشکلو دارم
دستگاه منم 80 فت

سلام:-/
من ps3 رو با ورزن 3.55 اپگرید کردم wireless کار نمی کنه یعنی دسترو نمی شناسه با کابل usb که وصل می کنم دسته کار می کنه
تا قبل از اپگریدم دسته بدون مشکل کار می کرد
ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید که مشکل از کوجاست ؟

سلام:-/
من ps3 رو با ورزن 3.55 اپگرید کردم wireless کار نمی کنه یعنی دسترو نمی شناسه با کابل usb که وصل می کنم دسته کار می کنه
تا قبل از اپگریدم دسته بدون مشکل کار می کرد
ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید که مشکل از کوجاست ؟

چند احتمال وجود داره/:)
دسته اوریجینال نیست
آپدیت جدید یعنی 3.56 بکن اگه هک نکردی که اگه بازم درست نشد یعنی دسته اوریجینال نیست
بلوتوث دسته یا دستگاه خراب باشه

• Like
Reactions: Ἁlireza

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or