بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

انجام دادم برادر موسی‌ ولی‌ نشد. به نظر شما مشکل از دستگاه است یا از پی‌ س ۳؟ مثلا امکان داره ک کابل ورودی ویدیو تلویزیون مشکل دار شده باشه؟

كابلت سالمه؟؟
هموني كه به مانيتور ميزني به tv هم ميزني؟؟
جايه وروديشو رو tv عوض كن.

انجام دادم برادر موسی‌ ولی‌ نشد. به نظر شما مشکل از دستگاه است یا از پی‌ س ۳؟ مثلا امکان داره ک کابل ورودی ویدیو تلویزیون مشکل دار شده باشه؟
بله کاملا امکانش هست که شما میتونی از یکی که ps2 داره کابلشو امانت بگیری تست کنی.مخصوصا اون قسمت که به کنسول وصل میشه اکثرا مشکل دار میشه.در ضمن نگران نباش کنسولت کاملا سالمه.

سلام
دوستان من یه چند روزیه PS3 روزی 2 یا 3 بار هنگ می کنه و هیچی کار نمیکنه که مجبور میشم دستگاه رو خاموش روشن کنم . حالا به نظر شما مشکل از PS3 هست یا از Update جدید ؟

دوستان من یه ps3 دارم اون رو به فرمویر 3.15 آپدیت کردم اما الان که میخوام بازی اجرا کنم یک صفحه قرمز توش نوشه داره باید چکار کنم

دوستان من یه ps3 دارم اون رو به فرمویر 3.15 آپدیت کردم اما الان که میخوام بازی اجرا کنم یک صفحه قرمز توش نوشه داره باید چکار کنم
تسلیت میگم غم اخرتون باشه چون دیگه درست نمیشه :( ماله منم اینطوری شده بردم گفتن نمیتونیم درست کنیم

منو هم اضافه کنید!:blushing: من دستگاه 60 گیگ داشتم که سالم بود! دستگاهو روشن کردم انچارتد2 گذاشتم هنگ کرد به حالت شطرنجی:(( دیگه تو منو هم هنگ کرد:mad: سه روز تو تعمیر بود بردم دیگه تصویر هم نمیاد بالا:evil: راستی من ps3 خیلی وقتی داشتم از سال 2007 حیفه واقعا ... دستگاه که داغ نکرد یه دقیقه هم نشد روشن کردم اینطوری شد :( تعمیر کار گفت دستگاه نباید به صورت ایستاده روشن کنی درسته؟؟؟

منو هم اضافه کنید!:blushing: من دستگاه 60 گیگ داشتم که سالم بود! دستگاهو روشن کردم انچارتد2 گذاشتم هنگ کرد به حالت شطرنجی:(( دیگه تو منو هم هنگ کرد:mad: سه روز تو تعمیر بود بردم دیگه تصویر هم نمیاد بالا:evil: راستی من ps3 خیلی وقتی داشتم از سال 2007 حیفه واقعا ... دستگاه که داغ نکرد یه دقیقه هم نشد روشن کردم اینطوری شد :( تعمیر کار گفت دستگاه نباید به صورت ایستاده روشن کنی درسته؟؟؟

جك گفته .
بايد ميخنديدي
اون شخص ميدونسته ولي سوني كه خودش اين طوري طراحي كرده نميدونسته!!!!!:-":biggrin1::-"
حالا خراب شد چي كارش ميكنين؟؟:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or