برداشتن ساندترک MW3 در فیلم فلس سیاه

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
همین الان که ساعت 6 و 10 دیقه یک فیلم از شبکه ی یک داره پخش میشه این فیلم دوبار ساندترک منوی بازی مدرن وار فار 3 رو پخش کرد علاوه براین ساندترک فیلم دارک نایت کار هنس زیمر رو هم پخش کرده
اسم فیلم فلس سیاه است و پلیسی و مثلا اکشنه
من این گفت و گو رو باز کردم تا همه ی اعضای بازیسنتر این خبر رو بدونند و نو اوری رو حال کنید جون من !!!!!!!
وتنها بعد فیلم قیافه ی من این شکلی بود :|

awake

کاربر سایت
Feb 3, 2013
41
نام
iman
این چیز جدیدی نیست امیر جان!
اهنگ منوی assassins creed revelations یادته؟؟؟
من اونو توی مستند مثلا داخلی دیدم!!
قیافه من بعد از دیدن مستند اینجوری بود!)x

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
50% برنامه ها تلویزیونی از آهنگ های بازی ها استفاده میکنن :|
مثلا همین "بچه های دیروز" که قبلا نشون میداد از آهنگ های Heavy Rain استفاده میکرد :| بعد مسئولین میگن که دزدی هنری و فرهنگی ، شرعا حرام است . خجالت هم خوب چیزیه :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
اوه این که چیز خاصی نیست:D
توی همین فیلمای ایرانی ساخته شده من یک آهنگایی رو میشنوم که ...

یک چیز دیگه

یک زمانی فیلم امپراتور دریا نشون میداد...
آهنگاش فیلمش واقعا محشر بود اگه شنیده باشید میدونید چی میگم

حالا یکی از این آهنگاشو بلند کرده بودن و یک چند تا از نتاشو عوض کرده بودن تا زیاد ضایع نباشه و وسط برنامه و ... پخش میکنن ادم خندش میگیره:D

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
بله این چیز جدیدی نیست من هم چند بار شاهد همچین چیزی بودم ! البته این رو بگم که فکر نمیکنم تا الان اینقدری که اینا از ونجلیس اهنگ پخش کردن توی برنامه هاشون از شخص دیگه ای اسکی رفته باشن ! تقریبا نصف اهنگ هایی که یک زمانی پای تی وی روی برنامه ها و مستندها میشنیدم متوجه شدم مال ونجلیس بوده ...

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
اوضاع خراب تر از این حرفاست .یعنی اگه کسی چند روز بشینه پای این شبکه های داخلی انواع و اقسام موسیقی کلاسیک و فیلم و بازی و.... رو میشنوه.اونم در حالی که از نظر خودشون تکثیر غیر قانونی شرعا و قانونا تخلف حساب میشه.
مثلا بعد از اینکه hans zimmer و james newton howard موسیقی the dark knight رو ساختن ,ما موسیقی این فیلم رو به بهانه های مختلف از صدا و سیما شنیدیم.اونم به بهونه هایی مثل اختراع و اکتشاف و راهپیمایی بگیر تا موضوعات پیش پا افتاده.حتی برای انونس سریال ارمغان تاریکی (یکی از هزاران نمونه اش ) از موسیقی the dark knight استفاده شده بود.کلا من معتقدم اگه هانس زیمر اهنگ ساز نمی شد صدا و سیما خیلی ضربه میخورد.:d

HOJSPE

کاربر سایت
May 17, 2010
42
نام
حجت
حالا موزیک های بیشتر بازی هارو که همه شنیدن تو مستند ها استفاده میکنن.:-/
اینا به کنار!!!

سازنده MW3 گفته بود از ایران متنفر هست و کلا ایران رو دشمن اصلی خودش میدونه.البته منبع الان پیدا نکردم اما دوستان تایید میکنن.
حالا با این شرایط از مستند های دفاع مقدس گرفته تا همین مستند جدید پهپاد ها و مستند های صحبت های شخصیت های مهم مذهبی که اسم نبرم خوبه از موزیک های شرکت اکتیویژن استفاده میکنن.
همه میدونن که شرکت اکتیویژن دیگه تو تبلیغ فراماسونی در سطح اول بازی های دنیا قرار داره و کلا بازی هاش از داستان گرفته تا صحنه ها برای رسیدن اهداف فراماسونی کم نمیزاره.)x

Mehrad may cry

کاربر سایت
Feb 2, 2013
28
نام
مهراد
تنها چیزی که می تونم بگم اینه که باید برای این ملت افسوس خورد که آهنگ بازی ای که خودشون اونو منتقد می کنن میذارن تو برنامه هاشون8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر