برترین گرافیک های نسل هشتم!

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
سلام دوستان
از اونجا که داریم به اواخر نسل 8 میرسیم، میخوام یک کلیت از بهترین گرافیک های نسل 8 رو در نظر بگیریم، از اونجا که این لیست میتونه بشدت برای هر کسی بزرگ باشه، به خاطر سبک بازی ها، انحصاری ها و غیر انحصاری های و مولتی پلتفرم ها تا هر مقدار ی هر سبکی که و تو هر پلتفرمی که دوست دارید بگید و فقط به یاد داشته باشید تمام عناوین باید از نسل 8 باشند.
از نظر خودم هم بهترین عناوینی که چه از نظر بافت ها، چه از نظر انیمیشن ها، چه از نظر طراحی محیط و ایتم ها و اللخصوص چهره ها این بازی ها هستند :
بالاترین مقام از نظر من برای بازی های زیر هستند !
Devil May Cry 5 که واقعا طراحی محیط و چهره ها و بافت ها بشدت با کیفیت بود!
Resident Evil 2 Remake اینم با همون موتور درست شده و واقعا از گرافیک هیچی از اون کم نداره!
Metro Exodus واقعا این بازی هم گرافیک سیستم رو به زوزه میکشید از بس ازش کار میکشید و همون فصل پاییزش بشدت زیبا و رنگا رنگ بود و بشدت بافت های کلیت بازی خیلی با کیفیت بودند!
Gears 5& 4 این بازی ها هم گرافیکشون عین هلو بود و نیاز به گفتن هیچ چیزی نیست و از همون نسخه اول تا الان واقعا حرف های زیادی از نظر گرافیکی داشتند!
God of War این بازی هم نیازی به هیچ سخنی نداره ! :D
Forza Horizon 4
Horizon Zero Dawn
Ace Combat 7
DriveClub 2013 اومده این:| اصلا باور کردنی نیست گرافیکش!
Uncharted 4: A Thief's End
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در کنار Untill Down قوی ترین و بهترین انیمیشن های بود که من تو یک بازی دیدم!
The Order: 1886 & RYSE

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
درمورد انیمیشن های چهره بنظر من کوانتوم بریک یجورایی انقلابی بود اونموقع که بازی میکردم واقعا سر هر انیمیشن تعجب میکردم که چقدر خوب کار شدن

Sent from my G3112 using Tapatalk

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
به شخصه این نسل بازی خطی دوست نداشتم (به جز استثنا هایی مثل Ace Combat 7) واسه همین اپن ورلدها، علاوه بر ظاهر، جزئیات و زنده بودن محیطشون هم برام مهم بود که میشه لیستم:

RDR2
God of War
Assassin's Creed Origins
Horizon Zero Dawn

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
Bloodborne
برای من در این نسل و کلن از اولین گیمی که تجربه کردم با آتاری 1600 تا امروز Bloodborne همچون یک اثر هنری بود در فضایی که خلق شده، طراحی هنری محیط و کرکترها و هرچیزی که در این اثر قرار داده شده چیزی که تا قبل از نسل 8 ممکن نبود و هرچقدر ازش تعریف کنم کم گفتم.

God of war
شاید گیمی که قدرت و زیبایی گرافیکی این نسلو تا اینجا نشون داد GOW بود طراحی کرکترها و محیط و انیمیشنها در بهترین حالت

همچنین
Horizon zero dawn
The order : 1886
Ratchet and clank
Drive club
RDR2

• Like
Reactions: pbgame

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگر بحث تعجب باشه من به KILLZON MERCENARY PS VITA رای می دم اصلا تصور اینکه 1 بازی روی کنسول دستی که CPU 444MHZ داره با گرافیک 2222MHZ تازه در حالت بوست گرافیک نزدیک به بهترین گرافیک بازی PS3 یعنی KILLZONE 2 هست برام خیلی سخته اوج هنر و برنامه نویسی سازندش هست واقعا یعنی هنوز هیچ کدوم از بازی های موبایل تا سال 2020 هم بهش نرسیدن با این همه سخت افزار قوی تری که دارن. جالب تر اینکه انیمیشن هاشم کاملا مشابه نسخه ی PS3 نرم هست و سوپر واقعیه
اگر 1 پیشنهاد عالی هم بخوام بدم که حتما خرید و تست PS VITA در کارنامه ی گیمی تون داشته باشید چرا که بعد از خریدش مشابه خیلی کسایی که خرید عاشقش می شید. چقدر خوبه که همیشه دوست دارم خودم تجربه کنم. من هنوزم توش دارم بازی جذاب پیدا می کنم که متاسفانه به خاطر تبلیغات کم و گند کاری سونی فکر می کردم 2 تا بازی KILLZONE با انچارتد بیشتر نداره البته از سال 2015 هم که سونی بیخیالش شد کلا هکش به شدت پیشرفت کرد طوری که فکر می کنم به هیچ دستگاهی تا این حد تا الان تجاوز نشده باشه همه چیزش رو دست کاری کردن حتما هک شدش رو بخرید کلی امکانات بهش اضافه می شه.

اما برای PS4:
GOW
برای XBOX ONE:
FORZA HORIZON 4
برای PC:
CALL OF DUTY MODERN WARFARE

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
يكي از بازيهايي كه فكر كنم كسي هم بهش اشاره نكنه Anthem هست
واقعا گرافيكش بي نظير بود ولي بخاطر فيل شدن فكر نكنم تو ذهن كسي بمونه