برترین شرکت از نگاه مردم ژاپن

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
kqrlgk3aphnjg5bqed5m.jpg
d95huw5tj38zl1ukl80q.jpg
dzmvi11xsd8xncl33mcc.jpg

در نظر سنجی که 500 نفر مرد و زن در آن شرکت داشتند سن آنان بین 20 تا 39 بود بهترین شرکت و شریک تجاری برای هرکسی در تجارت کمپانی Nintendo انتخاب و اول شد. ملاک این نظر سنجی امنیت شغلی و دستمزد خوب بوده است.
Business Media این نظر سنجی را ترتیب داده است که مقام دوم این نظر سنجی شرکت هوایی ANA ژاپن است و سومین شرکت موفق هم Tanita نام گرفت google و apple در مقام‌های بعدی هستند. سال پیش هم در این نظر سنجی شرکت Sony مقام دوم را به خود اختصاص داد ولی حالا به مقام 11 سقوط کرد, Panasonic برای اولین بار در این سال در رتبه 40 است Sharp هم وضعیت فاجعه‌باری دارد و از رتبه 5 سال پیش به رتبه 125 در امسال کوچ کرده است. حال هیچ کس مثل سال پیش به Sharp اعتماد ندارد.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سونی با این وضعت بد که نه کمی بدتر :d بایدم اعتماد بهش از بین بره و نینتندو هم که همیشه باب میل ژاپنی ها عمل کرده و نتیجه خوبی هم گرفته اونجا اون دو هم من که اصلا حتی اسمشون هم تو تکنولوژی روز نمی شنوم .

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
هر چند 500 نفر آدمند دیگه اما اصلا جامعه آماری برای 130 میلیون حساب نمیشن!!!!
اما به هر حال اینم هست خوب :)

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
توجهتون رو به این خبر جلب می‌کنم:
http://forum.bazicenter.com/thread71274/?highlight=
خب توجهم جلب شد،بعدش چه کار کنم:-/
به هرحال این خبر مربوط به بازی ها نمیشه با توجه به ملاک نظرسنجی
فقط خواستم یه تذکر بدم که ملاک نظرسنجی چی بوده،که چنتا افراد مجهول الحال تاپیک رو منور نکنن با نظراتشون
وگرنه هیچ بحثی در این مورد ندارم
و تشکر از شما بابت ترجمه

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
تاپيك رو ببنديد چون ربطي به بازي نداره!ببين كار ما به كجا كشيده 500 نفر ميان يه چرت و پرتي ميگن بعد بر اساس حرف اين چند نفر كمپانيها رتبه بندي ميشن!!!عجب دوره زمونه اي شده جل الخالق!به حق چيزاي نشنيده!!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
همه درست میگن اما در نظر داشته باشید که گفته مردم ژاپن نگفته که بهترین کمپانی دنیا توسط تمام مردم دنیا انتخاب شد البته بله معلومه Nintendo اول میشه

Black Flag

کاربر سایت
Jan 1, 2013
96
نام
Penguine
چه نظر سنجیه بیخودی. حالا که مثلا چی؟ به ما چه ربطی داره مردم ژاپن چی فکر میکنن؟ فقط به Capcom بگن Resident Evil رو درستش کنه بقیش دیگه هیچی.

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:07 PM ارسال شده بود ----------

توجهتون رو به این خبر جلب می‌کنم:
سقوط اعتبار سونی به درجه "کمپانیهای بنجول"
حالا که فعلا بازیهاش جزو بهترینهاست حالا هر چه قدر هم میخواد بنجول باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر