برترین بازی xbox360

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
سلام .
یه سوال . . . شرمنده اینجا میپرسم ولی گفتم الکی یه تاپیک دیگه باز نکنم :blushing:

شما اگه یه نفر (دوست . فامیل . آشنا) بیاد و بخواید واسه اولین بار یه بازیه Next Generation رو نشونش بدین چه بازی رو ترجیح میدین که از همه نظر آدمو جذب کنه ؟

نظر خودم The Darkness هست چون خیلی زیبا شروع میشه :love:

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام .
یه سوال . . . شرمنده اینجا میپرسم ولی گفتم الکی یه تاپیک دیگه باز نکنم :blushing:

شما اگه یه نفر (دوست . فامیل . آشنا) بیاد و بخواید واسه اولین بار یه بازیه Next Generation رو نشونش بدین چه بازی رو ترجیح میدین که از همه نظر آدمو جذب کنه ؟

مطمئنا gears of war و بعدش هم bioshock :)

به هر کی اون صحنه های چک چک کردن اب تو bioshock رو نشون بدی خون و کف قاطی میکنه:biggrin1:

ناقلا بگو میخوای مخ کی رو بزنی کنسول بخره؟!:biggrin1:

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
سلام .

بهترین کار اینه که DMC4 را به طرف نشون بدی. لازم نیست بازی کنی فقط قسمت theater که ببینه اینجوری میشه:eek:

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
چرا lost planet توی این فهرست نیست :weightlift::mad:بازی به این خوبی , بازی زاقارتی مثل turok هست ولی lost planet که یه شاهکاره توی این فهرست نیست
بازی منتخب من هم
cod4
lost planet
gears of war (میبخشید 3تا شد:blushing: اخه نمی شد از این 3تا گذشت)
دلایل
cod4.گیم پلی خوب(وحشتناک خوب) ,گرافیک عالی, مهمتر از همه نوآوری توی سری بازی :cheesygricall of duty و نورپردازی خوب که من با نورپردازی مخصوصا توی شب و مراحل جنگ با عرب ها خیلی حال کردم
lost planet.گرافیک عالی که در زمان خودش بینظیر بود چون lost planet از خیلی از بازی هایی که اسمشون توی لیست هست قدیمی تره.داستان جدید.و bossهای زیاد و جدید(حالا مقایسه کنید با mc4 که چنتا داشت و ضعیفتر هم کار شده بود.یا مقایسه برف با مراحل برفی splinter cell double agent)
gears of war.اینم که دیگه نیاز به توضیح نداره با اینکه جز اولین بازیای جدی xbox360ولی هنوز حرف نداره و من الان دوباره از دیروز نشستم دارم بازیش میکنم
ASSASSIN,S CREED هم می تونست باشه ولی حیف زیاد جذاب نیست اگه مراحل و ماموریت های جدید مثلا نجات یک نفر از زندان و... توش بود شاید مقام بالا می اورد درسته خیلی از بچه بهش رای دادن ولی شاید لذت فوق العاده نبردن چون مراحلش خیلی تکراری بود خود منم خیلی دوسش دارم ولی اخه جمع کردن FLAG هم شد ماموریت جانبی یا اینهمه بالا رفتن از برج ها ولی فقط Altair :cheesygri​

البته فکر کنم بهتره بازی ها توی هر سبک انتخاب بشن نه همه با هم

آخرین ویرایش:

armin_next

کاربر سایت
Oct 22, 2007
125
نام
ارمين
pgr4 بهترين در نوع خودش گرافيك و گيم پلي عالي از بازي كردنش خسته نميشم هيچ وقت........
assassins گرافيك داستان گيم پلي واقعا فوق العاده فضا سازيه عالي مبارزه هاش كه ديگه حرف نداشت از نظر منم بهترين بازيه 360 هست........

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
چرا lost planet توی این فهرست نیست :weightlift::mad:بازی به این خوبی , بازی زاقارتی مثل turok هست ولی lost planet که یه شاهکاره توی این فهرست نیست
بازی منتخب من هم
cod4
lost planet
gears of war (میبخشید 3تا شد:blushing: اخه نمی شد از این 3تا گذشت)
دلایل
cod4.گیم پلی خوب(وحشتناک خوب) ,گرافیک عالی, مهمتر از همه نوآوری توی سری بازی :cheesygricall of duty و نورپردازی خوب که من با نورپردازی مخصوصا توی شب و مراحل جنگ با عرب ها خیلی حال کردم
lost planet.گرافیک عالی که در زمان خودش بینظیر بود چون lost planet از خیلی از بازی هایی که اسمشون توی لیست هست قدیمی تره.داستان جدید.و bossهای زیاد و جدید(حالا مقایسه کنید با mc4 که چنتا داشت و ضعیفتر هم کار شده بود.یا مقایسه برف با مراحل برفی splinter cell double agent)
gears of war.اینم که دیگه نیاز به توضیح نداره با اینکه جز اولین بازیای جدی xbox360ولی هنوز حرف نداره و من الان دوباره از دیروز نشستم دارم بازیش میکنم
ASSASSIN,S CREED هم می تونست باشه ولی حیف زیاد جذاب نیست اگه مراحل و ماموریت های جدید مثلا نجات یک نفر از زندان و... توش بود شاید مقام بالا می اورد درسته خیلی از بچه بهش رای دادن ولی شاید لذت فوق العاده نبردن چون مراحلش خیلی تکراری بود خود منم خیلی دوسش دارم ولی اخه جمع کردن FLAG هم شد ماموریت جانبی یا اینهمه بالا رفتن از برج ها ولی فقط Altair :cheesygri​

البته فکر کنم بهتره بازی ها توی هر سبک انتخاب بشن نه همه با هم

LOST PLANET اضافه شد... در ضمن درباره ASSASIN ... شما درست می گید کیفیت فوق العاده باعث رای بچه ها شده ولی کلا به علت یک نواختی شاید حوصله آدم سر بره:biggrin1:

از دوستان دیگر هم ممنون...

جدول نظرسنجی:

1. Gears Of War=11

ASSASIN=7 .2

Call Of Duty 4 =10 .3

shok= 5 .4

Halo 3 =3.5

DEVILE MAY CRY4=2.6
...7
MASS=1 THE ORANGE BOX=1 LOST PLANET ( new ) =1 PGR4=1

*رنگ آبی نشانگر بازی هایی که جدید هستند یا جدیدا اولین رای را گرفته اند...

آخرین ویرایش:

mehrdad_

کاربر سایت
Oct 1, 2005
192
Call of duty 4 چون اولین بازی xbox 360 بود که بازی کردم و تمومش کردم:cheesygri
devil may cry 4 چون دومین بازی xbox 360 که دارم بازی میکنم:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر